• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@stankapk určite nie
26. feb 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stankapk nedáváme, bude ti to topit potah
26. feb 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 paráááda, ako si to drôtikovala? Mne to naposledy trvalo dlhšie ako samotné kvety :angry:
26. feb 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pingu1 juj si zlatá, ale keby som to chcela robiť na kšeft, stránku by som už mala. Môj manžel je dizajnér :grinning: :grinning: :grinning: . Nemala by som to kedy robiť a už by ma to nebavilo v takom množstve. Pri malej sa to nedá, aj vašu som robila v noci do 2.15 rána :frowning2: Ja mám objednávok kopec, ale všetko odmietam. Pre teba som to urobila len kvôli tomu, že sa poznáš s Veronikou a si mi sympatická :wink:
26. feb 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@awooojky neboj, v pohode ju urob. Ono je to tak s nedeľou, robiť by sa nemalo to, čo ťa zaťažuje. Teda keď robíš cez týždeň skôr fyzickú robotu, v nedeľu môžeš vypnúť a piecť. A ešte k tomu, keď ti to inak nevyšlo, piecť môžeš kľudne. To nie je vec, ktorá by ťa pokazila :slight_smile:
26. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o nie je to za peniaze..:D to ideme blahozelat.. za peniaze by som nerobila dnes... a asi ani tuto nebudem si oddychnem a zajtra vstanem rano z muzom..:D
26. feb 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana sak tak som aj ja uvazovala.. ze sak varim v nedelu aj niekedy v nedelu nieco upesiem ked nestihnem v sobotu... povedala som si ze to necham tak a rano si privstanem s muzom.. ale asi plnku spravim este dnes vecer
26. feb 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela maslovy lepsie drzi ale isto to pojde aj z ineho neboj. V dortomanii bol na to postup. do sacku dala na kraj farebny krem a do stredu biely a uz len cez spicku robili ruze
26. feb 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@awooojky ako sa ti chce tak urob, naozaj to nie je hriech. A aj keby to bolo za peniaze, z toho čo si písala ti to takto vyšlo a nemáš inú možnosť. Dôležité je ako nedeľu strávime komplexne, zapoj do toho aj malého a budete mať pohodové poobedie :wink:
26. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 sak tak som aj ja uvazovala ze to neni také... len som normalne mala dilemu ze robit to nerobi..
ale dakujem dievcence.. asi dnes spravim aspon tu hlupu plnku.. a rano dokoncim.. kym bude malý spinkat..:D a mozno ked sa mi bude chciet tak aj dnes..:D
26. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ešte možno šaľahaný sneh s cukrom nad parou a dať vysušiť na chvíľku :wink:
26. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 to ze to tak zle vyslo.. este sa mi to nestalo.. a stale sa rozrazila a zrazu po chvilke znova este som nezazila také
26. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ee, slahacka a zmrzlina by sa roztopili, mam taku objednavku ale az na maj tusin uz nepamatam :grinning: torta +muffinky , na torte maju byt modre ruze a okolo muffiny , tak premyslam ako to budem robit ci vymodelujem mini ruzicky abo takto :wink: a to by sa im teda roztopilo pokial by to jedli, bo toto bude aj z donaskou :grinning: o chvilu budem mat servis ako tí americani :grinning: donaska az domov :grinning:

a tiez uz mam napad na tu bajecnu svadobnu , huraaaaaa :grinning: ta s tou horou, palmami , tucniakmi , lanovkou..... :grinning: :grinning: :grinning: len to tiez ako amerikanci, dojdu sem zo zahranicia a budeme mat sedenie s nakresmi a instrukciami :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci krásnučké @dajna11 suprové @lucka_o krásna
@katulkaaaaaa krásne tortičky
@livia76 krásnučká
@mizulienka nádherná torta
26. feb 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krásne
@dajna11 nádherná torta
@katy1979 prenádherná kytica
26. feb 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awooojky tak potom je to ok, ja by som si spravila, ked sa da :slight_smile:
26. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosim, ked robite lalie na drotik, na aky hruby ho davate? ked v tych shopochmaju kopec drotikov a neviem ktory na co vhodny :rolling_eyes: a ked to zliepate dokopy tak paskou po jednom, ci aj viac naraz prelepite? co je lepsie, poradte prosim :slight_smile: som si dala vyzvu ze babke k 70tke bude lalia na torte :sweat_smile:

jaj a este by som chcela poprosit nejake dobre ziena, co by mi napisalo tu "pribinacikovu" plnku... som ju nejak prehliadla aj som ju skusala hladat, ale asi uz slepnem na materskej :zipper_mouth: :grinning: dakujeeem :-*
26. feb 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rogerka krásnučká
@njonja krásna tortička i víla
@mariann2 nádherná
@zuba krásnučká
@lencza nádherná tortička
@lawli krásne fotky
26. feb 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak namiesto vlacika bol nakoniec traktor :grinning:. Pre nasho drobceka na oslavu 2 narodenin :dizzy_face:
26. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@louisviffon no kilo orcite nie, ale 2 by stacili....urcite
26. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o krásna, aj ja sa ju chystám niekedy spraviť mamine a k tej K2 ja z nej robím 90%
26. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ďakujeme krásne...to asi len na fotkách tak vyzerá ,inak nam každý hovorí ,že vyzerá mladšie ,alebo to je kôli tomu ,že je vyfešakovaný :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam dnesnu velmi rychlu torticku - zlatu tehlu. Bodlo by keby sprej sprejoval este o takych 5 sekund dlhsie... ale co uz :sweat_smile:
Coko korpus, pribinacikova plnka, mandarinky s cokoladou, a hore maliny s cokoladou.
26. feb 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@ajka82 26 alebo 24
26. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Môžete poradiť?
Poťah som "krvopotne" zvládla, ale nemám dobrý recept ne cesto a plnku.
Teda na cesto, ešte ako tak, ale plnka ostatných moc neoslnila.
Nemáte niektorá niečo zaručene odskúšané a chutné? Stačí aj link.
Dopredu ďakujem.
26. feb 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli malý byl na fotce jako ženich, obdivovala jsem ho v tom obleku :wink:
26. feb 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuba :sweat_smile: moc, moc ďakujem tebe a všetkým vám tu, vychválili ste moje tortičky teda poriadne, čomu sa ja veeeeľmi, ale veľmi teším :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ďakujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. feb 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps máme co chválit :wink:
26. feb 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka No to teda nechapem, preco Ti to muz ofrflal, ved je fakt nadherna aj tie mece a bojovnik!
26. feb 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok