• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vlada111 Takze ked ma momentalne zatazuje ist upratat kuchynu, tak nemusim, ano? :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@njonja mne takisto, hned ako som dala potah a uhladila, cely sa zacal topit :angry: mi cukalo, lebo to bola pre kamosku torta, ale na druhy den vsetko v pohode, este aj na oslave im bez problemov vydrzala, tak som si vydychla
26. feb 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak som vsetko precitala a pridavam moju futbalku. Fotka je priserna, lebo som nestihala a odfotila ju az pri odchode torty z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
vkládám můj výtvor, ale je půlku dortu(pro naši spotřebu), tak se nedivte, byla to jen pro nás, manžel jel brzy na cvičení a já to neměla nazdobené, takže jsem dozdobovala jen půl dortu, jelikož muž snídal :grinning:
Korpus mechový kakaový, druhý korpus čokobomba a slavný pribiňáčkový krém, spojení je super, nic jiného dnes nejím:slight_smile:)))
26. feb 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lusil2005 to mi chceš říct, že strej vystačí na jeden dort, nebo jsi ho měla načatý? Já sperj ještě nekupovala, tak se ptám.A sprejuje se dobře? Přemýšlím, že si objednám :wink:
26. feb 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme mali po obede asi po ,,100,,rokoch obyčajnú bábovku a deťom veeeľmi chutila... :slight_smile:
26. feb 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@lifinka neeee s tym sprejom som uz sprejovala kralovsku korunu celu, aj zlate sperky v sperkovnici... tam uz bol len taky zbytok :sweat_smile: sprejuje sa s nim super, ale napriklad na tu korunu sa toho strasne vela minie lebo tam musis triekat do vsetkych spar aby tam neostalo nenasprejovane miesto. na celu tortu alebo velku plochu je to perfektne.
26. feb 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jaj ja som nevedela ze mas na to objednavku, skor som si myslela ze pre vas doma , ze taka rychlovecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 díky, vyzkouším :slight_smile:
26. feb 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa futbalka je dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face:
@lifinka aspoň si to rýchlo ozdobila :grinning: :grinning: :grinning:
@zklimekova aj my máme bábovku :wink: :wink: :wink:
26. feb 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a tu korytnacku si este nedala foto ci som prehliadla ???
26. feb 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zklimekova taky jsme měli stejnou bábovku jako vy a roládu s mascarpone krémem a jahodama. :wink:
26. feb 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko este nie. nestihla som odfotit, ale slubili mi ze mi poslu foto. zatial neprislo :frowning2: ale striehnem ciham :sweat_smile: aj ja sa na nu tesim, v tom zhone som sa na nu ani poriadne nestihla pozriet... :zipper_mouth:
26. feb 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa no podľa mňa nemusíš :wink: Ale je lepšie mať to z krku :grinning:
26. feb 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa krásna torta
26. feb 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zklimekova mňam, aj by som si dala. Ja milujem obyčajnú bábovku :dizzy_face:
26. feb 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosim, hodite mi niekto ten pribinacikovy? :sweat_smile: :dizzy_face: nemohla som ho v tolkych prispevkoch uz najst... dakujeeem
26. feb 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mám riadne blbý deň... už týždeň sa chystám že upečiem medové rezy.... do toho sme ochoreli... tak že dnes upečiem a poteším rodinku... a figu borovú... najprv sa mi nedarilo vyvaľkať cesto... horko ťažko som to dobojovala... a teraz sa mi zgrcla plnka.... som na nervy... až to chytím tak to bude letieť z okna :angry:
radšej som mohla celý deň ležať pred telkou a užívať si nedeľu
26. feb 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@b.janka - ak Ťa to aspoň trošku poteší, mne sa pred chvíľou sekol parížsky krém... :angry: . Také nervy som mala, že až, ale skúsila som ho nad parou nahriať a miešať a ako sa zohrieval, tak sa krásne vyhladil... tak teraz ho chladím a uvidím, čo z toho vznikne :confused: (momentálne vyzerá krásne, je hladučký, no ale tak uvidím...)
26. feb 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky.........tu sú moje rodinné tri mini tortičky(1,5-2kg) pre malú k meninám(čoko cesto, čoko plnka)....malého k meninám(bledá piškota, pribináčiková plnka, jahody) a moja promočná( bledá piškota, parížska šlahačka s bielou čoko a banány).............s problémami, ale dobojované :wink:
26. feb 2012 o 18:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Ahojte babule,

idem sa opýtať, či by sa nenašla nejaká maminka, čo by môjmu synátorovi upiekla tortičku k narodkám.. Kamoška už nepečie (čo ma hrozne mrzí...) a tak sa skúsim pýtať tu.. Len Ba a okolie..
26. feb 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 aka je ta pribinacikova plnka? dikes
26. feb 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 @lucka_o
Ospevovana pribinackovska plnka, ktoru mam skopirovanu z tychto stranok:
2 slahacky vyslahat do tuha, pridat tvaroh 500g taky ten nie hrudkovity!!!!, zmiesat a vysypat do toho dva pudingy crem ole vanilkove + kyslu smotanu (može, nemusí) cukor podla chuti.
26. feb 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucka_o vyslahas 2 slahacky, do toho 500g makkeho jogurtu, 2 lyzice pr. cukru a 2 creme ole
26. feb 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyy, zrazený parížsky som zachránila - huráááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
26. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zklimekova aj ja som dnes robila bábovku, ešte chladne, ale mm skonštatoval, že odkedy pečiem torty, tak už neviem upiecť bábovku, zgecla sa mi :grinning: ale veď zjeme aj takú :grinning:
26. feb 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 a to si chladila potom v mrazničke a znovu vyšľahala?
26. feb 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este pridavam tohtotyzdnove pernicky. 3D gule az ked ich bude viac :dizzy_face:
26. feb 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@dm1 tie su naaaadherneeeee-zlate ručičky, fakt krasne
26. feb 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok