• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lusil2005 kokso, to je aky "clovek" ? :rolling_eyes: :angry: uz jej nic nepis, hadam ju to coskoro prejde ked nebudes uz reagovat a nebude ti pisat... daj meno, pojdem jej zaklopat na dvere ako si to vazi ludi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som tiez z tych co robi aj ked je pomaly na umretie, ale ked uz sa naozaj necitim tak znamy-neznamy, maju proste smolu...nepotrebujem odpadnut aby sa mi tu zatial dve deti pohlusili, kym budem v bezvedomi :zipper_mouth: :grinning:
27. feb 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 hned na druhy den, ked som vecer objednala mi prisiel balik poobede upskou :slight_smile:
27. feb 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 haa, mile, ze opäť vidieť :grinning: :grinning: ja ani neviem cez koho a ako to je , len som tu u nas o tom citala :grinning:

@lusil2005 no uz som precitala, fuha , takyto ludia asi musia zit vsade a vo vsetkych oblastiach , divny to tvor, ale tak napisala si jej dobre ! :dizzy_face: :*
27. feb 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeej zienky pozrite co mam!!!! uff esteze za zlymi spravami chodia aj dobre co nam potom dvihnu naladu :sweat_smile: tu je ta moja polmetrova: 10 kileciek.
27. feb 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@lawli inak ja som robila uz tri torty cudzim , co ma prosili, ze im cukrarka zrusila objednavku aj ted na vikend idem tak robit , takze je to normal vec zrusit
27. feb 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela som myslela pri tom na teba :grinning: :grinning: :grinning: neposlala som ju do teplych krajin hned, ale pekne slusne, k veci som pisala :sweat_smile: ako ty vtedy s tou "TETOU" co predavala babiku co si jej na kurze namalovala...
@ajka82 ja som si práve včera z tej stránky objednávala ,ale budem platiť až kurierovi...hneď včera mi priiel odpovedný mail a dnes ráno o 8-mej ďalší ,že mi zásielku poslali ,tak počítam ,že zajtra je tu... a keby si ich skúsila ešte kontaktovať mailom a zmeniť platbu pri doručení kurierovi ?? Ak si ešte neposielala peniaze :zipper_mouth: ,tak zajtra by ti to poslali a v stredu to máš doma :wink:
27. feb 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ja som tortu dorabala aj pocas kontrakcii :grinning: :grinning: :grinning: ale co - aspon bol maly za styri hodky na svete :grinning:
27. feb 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lusil2005 ta je neskutocna ako ziva :dizzy_face:
27. feb 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 som pozrela video ako robili tu tortu vankusovu... no neviem ci by som sa na to sama dala, sak tam behali tusim vsetcia zamestnanci okolo toho a este ju skladali na mieste :confused: :astonished: keby nahodou cosi take vezmem, tak by ma manzel kdesi poslal, keby nevypytam 100evri na cedno poschodie :grinning: (to jeho oblubena hlaska, lebo sa potom menej venujem detom a on byva vacsinu casu v praci, malokedy sa podari, ze sa on s nimi hra, ked nieco peciem)
27. feb 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 juj parádna korytnačka
@lusil2005 wau - úžasná je
a teda tá baby to je hrúza, bo ty si fakt ten človek, čo robí tortu aj keď iný by už nevládal

@pristela a teda aj ja by som ťa rada spoznala, tak len pozisťuj, či sa čosi neuvolní :wink:
@lusil2005 dakujeeeeem
@pristela Aj ja si myslím ,že je to mormálne a tiež som už jednu takto robila keď niekto iný odvolal a dve som zas robila na štedrý večer a jednu na Nový rok ,že to nikto nechcel zobrať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. feb 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :grinning: :grinning: :grinning: vies ze ma to tiez vcul napadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaj, to bolo desne vtedy, som lietala ako špinava handra čechy-slovensko , účty, urady, tetulka moja zlata sladka, snáď sa jej dobre darí :grinning: a nasla si inú vďačnu obeť :sweat_smile: korytnacka ma bombovýýýý pancier, parada!

@dm1 Dani a co im mam napisat ? aa necham to tak, aspon usetrim a pridem na buduce :dizzy_face:
27. feb 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no sak normalne ze ci je este volne na stretkooooo :wink: .
27. feb 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli sak este mi fakturu neposlali, rozmyslam, ze im idem napisat, ci sa to neda zmenit, lebo isto budu cakat na platbu kym pride a az potom to poslu...
@lucka_o ale asi si platila kurierovi ze?
27. feb 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja som na tom tiez rovnako. tiez deti ked nesu so mnou, tak sa hraju same vacsinou. len sem tam ho chyti taka lutost a par minut im venuje. ale Natalka uz nasla nanho paku - hra sa na jeho pocitaci jeho hru!!! cize on potom nema co :grinning:
27. feb 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ajka82 skús napísať, isto budú čakať na peniažky a až potom pošlú :unamused: alebo ak ti to pomôže ,tak toto som ja našla pod svojou faktúrou - v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na: tfornax@peceniehrou.sk
číslo tel.: 0918 505 974
27. feb 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby videli ste tie jem cutters co pridali v novej bani do noviniek??? sa mi tam velmo lubi ta suprava na hortenzie. silno nad nou uvazujem :grinning: nemate ju niekto?
27. feb 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 luci bombova je ta korytnacka :wink:
a ta baba, no cudak to bude...taka co si mysli, ze vsetci stojme v pozore, lebo treba splnit slecinkine priania...ta by asi nikomu neodpoustila ze si dovolil byt chory :angry: :angry: :angry:
27. feb 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli dakujem, akurat som im odoslala mail... myslim, ze by na platbu cakali aj vzhladom na to, ze otec sa pozna s majitelkou :zipper_mouth:
27. feb 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem Luci :sweat_smile:
27. feb 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ja idem na to stretko, ale teda na tu sutaz si moc netrufam, lebo v tom casovom limite nemam sancu - ja ked nieco aj modelujem, tak ja som spomalena :sweat_smile:
28. feb 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Luci ja mam vypichovac hortenziu, ale est esomju nepouzila,tak neviem, ci to je to iste ako ten jem cutters
28. feb 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ta želva je bombová, utekla ze Zoo a tys ji nacapila na podložku nebo co??Dělala jsi podle nějakého postupu nebo jenom z hlavy??
Z té zákaznice si nic nedělej, prostě někteří lidé nemají vůbec normální lidské uvažování, že nemoc si nevybírá a já obdivuju jak to stíháš s dětma. Takové krásné dorty, vypracované do detailů umí málokdo. :wink:
28. feb 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ta želva je užasnááá
28. feb 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

Moc děkuju za odpovědi :wink: Rozhodla jsem se že radši koupím tu černou barvu jaká je lepší prachová, gelová, heraldická tekutá vše od Sugarflair? díky A i si koupím vykrajovátko na kytičky at to trochu vypadá :grinning:
28. feb 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 waw korytnačka ako živá nádherná :slight_smile: z koľkých korpusov je robená? a tetušku ignore nestojí za to :wink:
28. feb 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok