• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

koooooooocky.Tam sme navstivoili obchodny dom Lidl a len zo sucitu som si kupila jedny cukriky ze aspon ochutnam aj ked s nimi nerobim a viem aky problem je ich zohnat.Teda aspon u nas som ich nikdy uz nenasla ked bol amerikansky tyzden.Tak zo solidarity akejsi som si kupila jeden balik a pokostujem :wink:
28. feb 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zlatat ja uz sa pytala ci tu niekto nerobil s gumpastou, lebo vo vsetkych videach a navodoch sa robi s nou. no asi vyskusam aj ja :confused:
@jakelina pancier bol taky bledo hnedy. potom som namalovala kakaom tie tmavsie casti, a nakoniec bielou tie spary medzi tymi polickami na pancieri :sweat_smile:
28. feb 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,babenky nepotrebujete niektora babo? zostala mi telova hmota mmf tak som robila deti :grinning: no nuda :slight_smile:
28. feb 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@lusil2005 korytnačka je úžasná :dizzy_face:

@zlatat wau, ako živé tie narcisky :dizzy_face:

@anibas ja keď som bola naposledy v PP v predajni u Kamky, tak mi núkali univerzálny žilkovač.... i na listy i na kvety... ale som si nevzala, lebo som potrebovala iné veci nakúpiť :unamused:
28. feb 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulkamartinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v tej dnesnej dobe si kazdy robi deti kedy sa mu zachce :slight_smile: :slight_smile: .. . ..
28. feb 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lusil2005 ozaj Luci nechystáš sa kupovať pravý marcipán? Či už naň kašleš?
28. feb 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a nepíšu nikde veľkosť ?
28. feb 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 myslis taky ten zeleny 2-dielny velky? lebo ten na stretku mirka mimulilinka mala na skusku a ze neni moc dobry za tu cenu
28. feb 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hm veru nepamätám či bol dvojdielny... ale cena ma odradila :unamused: a ak to bol ten ktorý majú na stránke, tak som aj rada že som nekúpila ... keĎ tam niekedy pôjdem tak sa opýtam či majú viac druhov :sweat_smile:
28. feb 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko beriem to babo, len do neho vdychni este zivot :grinning:
28. feb 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a moja ďalšia margarétková do zbierky :sweat_smile:
28. feb 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@lamps to je dokonalosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádherná - juj prečo sa po PDT nedá maľovať :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
28. feb 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas juuj to ja neviem, ja používam len MMF a len výnimočne si kupujem hotové hmoty. Ja mám taký pocit, že to maľovanie je rýchlejšie ako modelovanie. Ale s PDT sa robí dobre tráva :sweat_smile: . Ďakujem za pochvalu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat WAW krásne ako živé :slight_smile:
28. feb 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps wau - nadherna torta. Ked su na torte postavicky, je pekny, ale zvacsa potom ludia nevedia co s tym? Zjest to, odlozit, ako krajat tortu???? Tvoja torta je uzasna. Ukladam si, aj ked asi nikdy takuto nedokazem spravit.
28. feb 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som malovala raz na PDT s gelovkami - no nikdy viac,ale raz s praskovou a super mi uschlo :slight_smile:
28. feb 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ale dokážeš, čoby si nedokázala :sweat_smile: to maľovanie je rýchle len tak šup šup pobeháš štetcom po torte a je to :sweat_smile:
28. feb 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásný dortí, jsi šikula, pěkně kreslíš:slight_smile:
chtěla jsem se zeptat pribiňáčkový krém v dortu pokud se hned nesní, jak dlouho může být v lednici a poživatelný?
28. feb 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nadherna,uplne dokonala :wink:
28. feb 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nádherná :dizzy_face:
28. feb 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky poraďte dobrý a rýchly postup na Tomáša :slight_smile: iba na tortu takého malého :slight_smile: ĎAKUJEEEM
28. feb 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka ďakujem za pochvalu, ten pribináčkový krém asi treba skonzumovať čo najskôr pokiaľ viem je v ňom tvaroh a ten treba rýchlo spapať :sweat_smile:
28. feb 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka
@janula.h dievčence ďakujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, vy ma tu vždy tak potešíte. Som akási unavená v poslednej dobe, asi na mňa lezie jarná únava, hoci ja som ju v živote nemala. Ale tento rok ma asi dolapila. Musím sa nejako dať dokopy, aby som bola fit.
28. feb 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@mrka2 teraz ma čaká punčové auto RED BULL a musí byť pomaľované - tak mi neostáva nič inšie len kúpiť Haribo a vrátiť sa k MMF :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela @mizulienka žienky dikyyyyyyyy :slight_smile:
28. feb 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta je neskutocna.Bez dovolenia ukladam pre inspiraciu
28. feb 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok