Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

larah
2. mar 2012

@zanet2009 že hroza ,ved je pekná a na to že je prvá....... 🙂

isabella_fly
2. mar 2012

koceny moj novy vytvor a zajtra idem dokoncovat dalsiu, tak foto pridam a teraz idem popozerat vase krasne vytvory, kedze som tu davno nebola 🙂 urcite sa mam na co tesit 😉

alenv
2. mar 2012

@njonja tak ta je super!!!

lawli
2. mar 2012

@lussy23 ďakujem ,Minnie je varezávana 🙂

mia114
2. mar 2012

ahojte, akurat som dorobila tortu, druhu flasu v krabici, co si objednali kamarati minuleho zakaznika, tento krat to islo lepsie, flasa mi lepsie ztvrdla tak sa lepsie pracovalo 🙂 tentokrat je 6kg, chceli trosku mensiu.

ikula2
2. mar 2012

@79zuzana jejda a to mi napis ako co to je? Ci ta cipka, ale nejaky iny vzor.

ikula2
2. mar 2012

@79zuzana zuzi nemozes to focnut z boku ako to vyzera 😅

lawli
2. mar 2012

Dievčatá dávam do pozornosti ,ak by mal niekto záujem o formičky 😉 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=4551872

lawli
2. mar 2012
njonja
2. mar 2012

@ikula2 ale kdeze🙂 to je len hobby - moja 9 mmf torta🙂 ja sa tu na konikovi pri dievcatach este len zaucam🙂

njonja
2. mar 2012

@zanet2009 je peknucka🙂

pristela
2. mar 2012

hollky, mrkam ted videa ako tí americani robia torticky, aka to skoda, ze slovaci nelubia tvrde korpusy, malo plnky, veeela masla s cukrom pod potahom a hrubý poťah a hlavne co najviac veci urobenych len cisto z potahu 🙄 jáááj to by sa robili tortičky 😵 😵 😵 od výmyslu sveta 😵 a bez stresov, ci plnka udrzi 😀

mia1111
3. mar 2012

babulky moje, tak ja som sa práve rozhodla, že toto bola moja prvá a zároveň posledná objednávka. Fakt. Toľko nervov som si užila pri tejto torte, ako naposledy v škole pred skúškami 😅 ☹ . Pokazila som 2 delá, čo mali byť na logu, tak nakoniec som ho nemaľovala, len som doňho vryla obrysy, lebo maľované to bolo desné 😖 . No proste nemám výtvarné nadanie, tak s tým nič nenarobím ☹ . Fotku pridám ráno, teda ak naberiem odvahu...

mia1111
3. mar 2012

Inak, keď tak nad tým rozmýšľam, mala som si objednať foto na oblátke a bolo by po starostiach... 😅

pristela
3. mar 2012

@mia1111 😀 čím viac ich budes robit tym ti pojdu lahsie, vsak uvidís 😝 vies ako strasne som sa ja nadrela na mojej prvej objednavke ? ☹ ☹ ☹ ☹ ked si na to spomeniem , aaaach ☹ ☹
ja som si este nedavno vravela , že toto je POSLEDNA torta, ktoru robim !!! 😅 a že s tým seknem a s tortickami končim 😖 pomohlo mi stretko v Tn 😀 a hlavne tie americke videa ako robia torticky 😉
Takže hlavu hore , torticka sa bude páčiť !!!! a hlavne bude chutiť !!!! si šikula !!! 😉 😉

katulkaaaaaa
3. mar 2012

@njonja wau dokonala 😉

dajna11
3. mar 2012

@njonja že ako wauuuuuuuuu

dajna11
3. mar 2012

@zlatat krásne kvietky,super úplne

simasa
3. mar 2012

@drobec33 zlatka robi aj bezlepkove - @zlatat

lifinka
3. mar 2012

dobré ráno, holky nejde zobrazit dortománie a já tam včera našla recept na korpus a teď ho musím péci a nemám to opsanééé!
prosím nemáte některá recept na nadýchaný světlý korpus, mám upečený mramorový, mohla bych upéci z toho jen světlý, ale chtěla bych zase trošku jiný 😅 prosííím

ladydia
3. mar 2012

@ikula2 ano...aj ty vypekas? mame vela casu pri tych deturencoch co?

zlatat
3. mar 2012

Ahojte, ďakujem kočky za pochvalu - trochu tá fotka nie je bohvieaká pri umelom osvetlení, ale čo už 😖

mia1111
3. mar 2012

@pristela - moja zlatá, ďakujem...

mia1111
3. mar 2012

Tak tu je moja prvá na zakázku... nie som spokojná, ale nejdem už nič prerábať, lebo to iba viac pokazím... 😒 Snáď budú spokojní...

jakelina
3. mar 2012

@lifinka nemám ho, tak neporadím a mně Dortoška taky nejde.

jakelina
3. mar 2012

@mia1111 vždyť je dokonalý, co bys chtěla předělávat???

mia1111
3. mar 2012

@jakelina to zlaté delo (či kanón, či čo to vlastne je) by malo mať biele obrysy, ale tá biela na zlatej sa mi nepáčila, proste to vyzeralo tak upatlane, tak som to nechala také, len som vryla obrysy... ale ani tie nie sú rovné, no keď sa darí, tak sa darí :(. Ale si zlatá, moooooc ďakujem...

ladydia
3. mar 2012

@mia1111 ta je naaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ajka82
3. mar 2012

no baby trosku som zas nespala v noci...cica je coko s fal. parizskym a bananmi, jahodova s tvarohovym a jahodami- jahody boli na zelanie, tak hadam moze byt a nemusim uz na nej nic menit(este tam pojde sviecka) 😅 a kedze ja som potom mimo s babami a kamoska chcela tiez, len jej nemam ako upiect, aby pre to prisla, nakoniec jej upecie mama a ja som jej urobila tomasa na oplatku, ze si ho tam potom polozia 😵 dufam ze sa bude pacit a hlavne chutit

katulkaaaaaa
3. mar 2012

ahojte stvrtok som spadla na schodoch,narazene kosti v zapesti...a s tym spravit 4torty,no super zabava ☹ ale konecne hotovo,a mozem ist odychovat 😵