• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@lamps já dávám ke karamelovému meruňkový Frutafil, ten se k tomu hodí. :wink:
3. mar 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 - Dani, Ty sa trápiť určite nebudeš, Ty máš narozdiel odo mňa šikovné ruky :wink: .
3. mar 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps - a teraz si vyber :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vyzerá to tak, že ku každému korpusu a plnke sa hodí akýkoľvek džem :grinning: :dizzy_face:
3. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 ale ten Arsenal sa ti kráásne vydaril :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas diky za tip na jej stranky! ta ju ma naaadhernu! ja mam robit nieco taketo a neviem ako urobit ten povrch harmoniky taky flakaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 si k sebe strasne kriticka mas nadhernu pracu!!!!
3. mar 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem ti velmi pekne, zamiesam to teds priamo do hmoty :wink: Som zvedava, co z toho nakoniec vylezie :grinning:
3. mar 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 farebná hmota :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. mar 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no presne :sweat_smile: :sweat_smile:, to som dopadla dilemu mám tak či tak :grinning: :grinning: :grinning:. Ale na rozmyslenie mám 2 týždne :sweat_smile:
3. mar 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps koupíš ten nejlevnější a je vyřešeno :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina :grinning: a možno použijem mamin domáci slivkový lekvár :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. mar 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 myslíš že by tá kytička mohla byť? vobec mi tá prášková farba štetcom nechytala, tak som to robila prstom :sweat_smile: musím kupiť iný štetec
3. mar 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 vyzerá to ako červený mramor nastriekaný perleťou :wink:
3. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ďakujem :slight_smile:
3. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tiez som mylslea ze urobim ten mramor a nastriekam. uvidime ako to vypali. ono lahsie to bude nalezato spravit hento je taka fotka na stojaka. len neviem este z choho urobit tie mriezky ci co to je tie 3 nad klavesami. skoda ze len jednu foto mi poslala tej harmoniky ale uz som ich aj na nete obkukavala
3. mar 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@dm1 - Dani, dík... ma nepoznáš, ja som strašný stresák, neverím si, to je fakt :pensive: :sweat_smile:
3. mar 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to už len do obchodu s hudpbnými nástrojmi ísť a pofotiť alebo do ľud. súboru :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 presne, aj mňa napadol mramor a perleťový sprej, to by mohlo byť super :wink:
3. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq ja idem prave objednat zo sikovnej mamy, tam ho maju za 38eur, idem objednat 2 vedra tak to je postovne 5eur.
3. mar 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a uz si od nich niekedy objednavala? A ktoru prichut? chcem ho skusit aj ja, tajne dufam, ze sa s nim bude robit o nieco lepsie ako s K2. :confused:
3. mar 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dorobila som toho blbeho boba a viete co spravil?!!!! on sa normalne hajzel prevratil a zramoval cely kdem vzadu... taaaak esteze som mala kremu trosku, tak som chytro toho blbca poutierala (stale vravim, ze cela ta rozpravka je pekne blba a tu to vidite, este ani tie postavicky sa nevedia spravat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ), krem ponapravala a zotrela a opravila... na to, ako sa mi ruky klepali, by som si veru skoro ani nevsimla, ze s tym daco bolo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz uz je hnup jeden riadne "prispendleny"... :rolling_eyes:
3. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@adka_praha jsem se dlouho tak nezasmála jako teď.
3. mar 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :sweat_smile: no mne bolo teda v "akcii" do placu, ale teraz uz sa budem na tom smiat asi aj ja... :sweat_smile:
3. mar 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha si ma dobre pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly krásnučká @katulkaaaaaa krásna tortička- Skoré uzdravenie. @ajka82 krásnučké tortičky @zuzana124 nádherné tortičky @zlatat nádhera @79zuzana krásne dielka @zanet2009 krásnučká tortička @fodorka krásne @njonja dokonalá - waw!:astonished: @mia1111 veď je nádherná
@mia114 nádhera. naozaj nechápem ako robíte tie fľaše, veď je ako naozajstná :astonished:
@lawli fu - to musela byť fuška...
3. mar 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@larah myslim ze ano, krasna je :dizzy_face: mne ked sa podari ta lalia tak ako tebe, tak od stastia preburam strop pri vyskakovani o ostatnom ani nehovorim :wink:
3. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha 100 bodov :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj ostatné tortičky sú krásne
@79zuzana krásnučká je tá gitarka
@mima1311 peknučká je
@bzucinka2 nádherné.
@isabella_fly veď je nádherná
@mailli krásnučké dielko. tí simpsonovci sú super:slight_smile:
@dm1 krásne
3. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela nádherné.
@miciatko krásne
@reruna krásna tortička.
3. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok