• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@jakelina velmi dakujem, je to od vas velmi mile :slight_smile:
3. mar 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky :slight_smile: SOS Prosím o pomoc. Dá se marcipán nějak spravit aby byl tužší, mě ty postavičky padaj a nedá se nic tvořit :frowning2: Help, help :cry: :grinning:
3. mar 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - nááádherné obe tortičky a tie kvety - úplne neskutočné :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta biela je nadherna! planujem nieco take spravit pre znamu na 70-tku:slight_smile:
3. mar 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer ako robite tieto slane torty? SU uplne uzasne! Mas, prosim ta, postup alebo daky link na net?
3. mar 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 zapracuj tam trochu praskoveho cukru
3. mar 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 díky :wink:
3. mar 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 neviem, ci uz nie je neskoro. ale rozrob si ju v kvapke alkoholu a pomalicky spaatkom vmiesavaj do hmoty, kym dostanes svoj odtien.
3. mar 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dokoncena ci nedokoncena?? :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tie ciky caky mi fotak nejako ako keby zdeformoval, nechapem,v skutocnosti vyzeraju o nieco lepsie, ale nie o vela :grinning: ale ja uz nemam silu opravovat, tak snad im bude aspon chutit :wink:
3. mar 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@njonja jeej si zlata :slight_smile: Uz je to hotovo! Som sa dnes riadne zapotila. :unamused: Robila som ten tvoj recept, robila som kakaovu. Prvy bol bleee, preslahala som bielka, vobec mi to nenapuchlo :frowning2: Druhy uz bol dobry a robila som pribinacikovu plnku. Marsmallow sa dalo, len po case sa mi zacala drobit :frowning2: S tym farbenim som to nakoniec urobila klasicky. Rozrobila a malovala. No nie je to ani zdaleka to co som chcela, ale tak dalsia snad uz bude lepsia. :slight_smile: No som uuuuplny zaciatocnik :sweat_smile:
3. mar 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka málinko hnedej
3. mar 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq urcite sa bude robit lepsie ako s K2 si myslim je to vyborna hmota, ja si objednavam ceresnovu prichut mala som uz aj cokoladovu aj citronovu, ale ostanem pri ceresnovej, ta mi chuti najviac aj sa mi s nou najlepsie robi...mam pocit, ze cokoadova ma trosicku inu konzistenciu taka je maksia a dost sa mi lepila na ruky.
a ano, uz som od nich objednavala a v pohode.
3. mar 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka pekná je s čím si robila tie S-ka?
3. mar 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka šak je úžasnáááá
3. mar 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah dakujem, je to z cokoplasteliny robene, ale ta cokolada sa mi pod rukami strasne topila
3. mar 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ty si zlatik Vladi :wink: dakujem....tento tyzden som mala iba 2 torty, ale ja som ako keby som tyzden kopala v bani :grinning: :grinning: :grinning:

od kedy som videla tu tvoju kvietkovu tortu na FB chystam sa ti napisat, ale nestiham vas tu ani citat, nie to este prispievat...pisem iba ked surne potrebujem pomoc :confused: keby tak den mal aspo 30 hodin...
no co som chcela, ze je uzasna Vladi, fakt tie kvety uplne perfektne, nezne, dokonae a ta cipka okolo perfektny napad.
3. mar 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka myslela som že to je niečím malované
3. mar 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Povodne mala byt uuuplne ina torta. MM ma vsak prekvapil, ked zo sluzobky doniesol ozdobu na tortu s korytnackou. No ten moj vytvor je ako prvy pokus na strednej skole :grinning: :grinning: :grinning: Ale ste tu uzasne dievcata a je tu vela cennych tipov a rad. Vyzera to skor ako buchta, no darilo sa mi zasa. :rolling_eyes:
3. mar 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@ellise mne vychadza ten kkrem do okruhlej 26cm, 2krat prerezana (kustik do malinkej misky som zatial vzdy odobrala dcere, nech ma radost)
@zdenallicka mne pride ta farba tam ako malilinko telovej, ale som zvedava ci ti niekto napise aj nieco ine, kedze nie som taky profik ako podaktore tu :wink:
3. mar 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásnučká
@drobec33 náhodou je nááááááádherná.
3. mar 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásnučká
@macicka84 krásnučká tortička - to je prvá s temou svadba, alebo všeobecne?
3. mar 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem, ten vrch to zachranuje :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Dekuji prva s temou svatby a jinak asi pata-sesta :sweat_smile: :slight_smile: ...
3. mar 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky uuuzasne torticky!!! sa vzdy na vikendy tesim na vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi pekne dakujem za páčitkovanie, moc to pomaha :dizzy_face:

Inak holky ked vzdy píšete, ze deti nepozeraju na detaily na torte a su vdacne, paci sa im... no neviem , moje su v tomto desne :rolling_eyes: ten moj Thomas to bol s malym boj !! :angry: to fuurt, a preco je hore, ako sa tam dostal? musis dat pod neho kolajnice!!! stale mi ho odtial bral a daval dole na kolajnice, som mala taky strach ze mu padne :zipper_mouth: normal som musela maleho"vyhodit" z kuchyne :rolling_eyes: pak dosiel ten moj pubertak, a ze preco som neurobila dieru ten tunel!!!! že to ako maju pochopit ze to je tunel!!!
Moje deti su asi nejake nárocne :rolling_eyes: starsiemu idem robit na vikend draka z knihou, no uz ted sa "tesim" na jeho keci okolo toho :rolling_eyes:
4. mar 2012 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela tak to mas vesele :grinning: . Ze ako pochopia ze je to tunel ju umrem :grinning:
4. mar 2012 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka no teraz som mala na piatok tri torty, tak mi bola pomoct teta, zobrala na hodinku maleho von. ale inac vacsinou svojpomocne, za veeeeelmi zriedkavej manzelovej asistencie :sweat_smile: on ma nazor ze "dostavas za to matersku, tak sa staraj" :unamused:
4. mar 2012 o 04:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nadhera ten kosik to si kedy stihla tolko kvetov nadrotikovat sikula si
4. mar 2012 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka já dávám malinko ivory, abych měla smetanovou :wink:
4. mar 2012 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak to mas vesele :wink:
moji mali su este mali, takze im sa paci skoro vsetko, aj to, co mne nie :wink:

@lusil2005 sikovna si velmi, vsetky torty uplne nadherne a tie kvety v kosiku :confused: :confused: :confused:
4. mar 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok