• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. apríla 2017 
@pristela tak ja mam takeho ako ty jedneho z 3 , chavalabohu, tiez pride a prve pochvali a potom najde tolko chyb ze nemam ani chut pokracovat, alebo ho musim vyhodit z kuchyne
4. mar 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem dakujem dakujeeeem!!!!
@yamahafazer po veceroch som v stredu a vstvrtok modelovala :sweat_smile:
4. mar 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ze dostavas za to matersku, tak sa staraj? Ty brdo... A jeho deti to nie su? Otca asi nepotrebuju... Som hnusna, ale kopla by som do riti takychto chlapov. Ale je to neskutocne, ako to vsetko zvladas :dizzy_face:
4. mar 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa nesi hnusna, aj ja by som ho kopla! :angry: ja som mu tiez povedala, ci to ze ja som na materskej, znamena ze on nema deti... on proste torty a moje sitie neberie ako pracu. pre neho je to moje nespanie, ponocovanie a moje bolesti chrbta zabava :zipper_mouth:
4. mar 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to je nanic, takový chlap. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já peču strašně málo, ale můj manžel je super, pomůže, pohlídá malého, nosí mi dort do chladu a tak, co je v jeho silách, aby mi pomohl. Pak ještě vždycky chválí a obdivuje, jak se mi to povedlo.
4. mar 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lusil2005 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to nemysli manzo vazne??? :angry: :rolling_eyes:

@jakelina tvoj aky zlatyyyyy... :dizzy_face:

ake protiklady... :fearful: moj je taka stredna cesta... pomoze so spinavymi riadmi, poda, ked nieco potrebujem, postara sa o malu, ale ze by nejak obcas pochvalil? :sweat_smile: ani nie... ale obcas dovlecie domov nejaku novu zakazku, tak to je mozno jeho pochvala... :sweat_smile: este ze mam na to vas... :grinning: :dizzy_face:
4. mar 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak já to mám doma podobně :wink: nemám si na co stěžovat, prostě chlap do nepohody :grinning:
4. mar 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci mate tam v cechach nejaku inu odrodu! :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusil2005 Ved mu povedz, nech nosi domov raz taku vyplatu a nemusis sa "serkat" s tortami a sitim. Zoberies decka a pojdes s nimi radsej do aquaparku a do cukrarne, na vylety... Niektori chlapi sa narodili so zatiahnutou rucnou brzdou :grinning:
4. mar 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@simasa alebo im ju zatiahli rodicia... :angry:
4. mar 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@macicka84 no krááása jsi dobrrá :wink: a jste teda skvělý hostitelé
4. mar 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 prý jinou odrůdu :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tak manža musel doma uklízet, vytírat, luxovat prostě pomáhat, kromě vaření zvládne všechno i kolem baráku, prostě český Ferda mravenec :grinning: :grinning: však já si taky nestěžuju, líp jsem si vybrat nemohla :wink: a tchýni bych mohla ruce líbat, však i naše děcka u ní jsou skoro pořád a já mám čas na dortíky a perníčky :slight_smile:

jo a moje z tohodle týdne
4. mar 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Prosím vás, potrebujem zohnať marcipánový vláčik Tomáš, čo má ísť na tortu :-/ Neviete o niekom, kto by mi ho vytvoril /samozrejme za peniažky/ alebo, nejaký internetový obchod, kde by som ho mohla kúpiť.
Ďakujem za každú radu.
4. mar 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Pre povzbudenie začiatočníkov. V porovnaní s fotkami vyššie, trapas :sweat_smile: , známi sa opatrne pýtali na FB, že kde som si dala robiť, a keď som komentovala, že to ja sama, tak bola zrazu najúžasnejšia :grinning: :grinning: Orechový korpus a klasické maslo vymiešané s karamelovým pudingom, poťah z marshmellows aké boli v obchode. Chcela som biele auto, ale nakoniec som zistila, že bieleho poťahu mám málo. Tak, či tak, z torty ostali len sviečky :dizzy_face:
4. mar 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@benne torticka bola urcite vyyyyborna! nabuduce treba viac potahu - a vyvalkat na hrubsie.
4. mar 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :wink: jasne, dik.. inak.. okrem viac poťahu mi treba jednu pravú ruku, lebo ja mám obe ... ľavé :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
moja 1. potahovana WI pre moju dcerku :slight_smile:
4. mar 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
baby poradte, ktoru abecedu si objednat? ide mi hlavne o to, s ktorou sa najlepsie vykrajuje, kedze maju zobrazene len hotove pismenka.
http://www.sikovnamama.sk/sikovnamama/eshop/0/3/5/180-Abeceda-kurziva-velka-cisla

http://www.sikovnamama.sk/sikovnamama/eshop/0/3/5/178-Abeceda-tlacena-velka-cisla
4. mar 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005
@jakelina
@vecernicci aj ja mám doma takého chlapa ako Jakelina a vecernicci, berie mi po robote vonku deti, uspáva malého, odnáša a prináša všetko možné, neskutočne si to vážim a ešte navyše chváli ma do neba, nie len doma , ale kade chodí, zlatý je a ešte s ním aj konzultujem autá, traktory, kone, hokejistov.... pomaly všetko čo na tortu vyrábam a v čom sa vyzná :grinning: :grinning: :grinning: bez neho by som toto "hobby" určite nezvládla
4. mar 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lola77 skús http://www.natortu.sk/ majka tam má rôzne dekorácie na torty, keď nemá tomáša skús jej napísať, dá sa s ňou dohodnúť aby ti urobila :wink:
4. mar 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq tá prvá abeceda je ozdobná, robí sa s ňou dosť ťažko, lebo má veľa drobných ornamentov na písmenkách a tá druhá je zase drobnučká, veľké písmenká majú len 1,5 cm, ale robí sa s ňou lepšie, najlepšie sa podľa mňa robí s GROOVY http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/7-1-OSTATNE-POMOCKY/0/5/541-Abeceda-Groovy-velkatá má taký vyhadzovač na písmenká a ja mám rada aj Funky, len tá je dosť veľká
4. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq já mám taky obě a dělám s oběma, ale je fakt, že ta první je hezčí, ale malinko hůř se z ní písmenka dostávají vcelku, tak to dělám přes folii a mám po problému :wink:
4. mar 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ja mam tiez z mojho nervy, cele dni je v praci, nikdy nie je doma skor ako o 19 vecer, a on si ani cez vikend nevychutna byt s nimi...
@vecernicci aj ja som hladala takeho ze chlapa do nepohody :wink: ale sa dajak nezadarilo :angry:
@jakelina ten tvoj je zlaty, si stastna zena :wink:
4. mar 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benne Som sa dobre zasmiala na tych lavych rukach, ale neboj, to chce len trening a zoznamit sa s tou hmotou - ako sa to chova :slight_smile:
4. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ještě jednou díky za liky, z dortu už je jen půlka, a je moc dobrý, ten mramorák, když se povede, tak je fakt dobrý - borůvkový džem a čokokrém od daducha
4. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@mariann2 joj ja vam tak v dobrom zavidim taketo tortove zazemie doma. to musi byt super ked mate s kym zdielat nadsenie z niecoho co sa podari, ked sa mate s kym poradit alebo ked sa mozete o niekoho opriet ked sa nedari alebo nestihate :confused: a nie ze ked nestiham, musi chvilu nosit maleho, a do 5 minut ho mam aj s malym na rukach za chrbatom, klopka nohou a papuluje aka je cele tie torty blbost, a naco to robim ked sa potom nestiham starat o deti atd atd :confounded: to tak prida na pohode ked mate z niecoho stres :sweat_smile:
4. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusil2005 pises mi z duse :angry: :confused:
4. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to bych asi nezvládala, já to dělám s radostí a právě proto, že mi s tím doma kluci i manžel poradí, pomůžou a chválí.
4. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 to poznam aj ja :unamused: preto mi moj pecenie zatrhol lebo som toho mavala vela ked som aj zakusky robila a chodila do roboty a vtedy sme este malu nemali potom sme zacali byvat sami a prerabali byt a bola som tehotna tak ani nebolo na com piect a ani kde a mne byvalo zle tak som bola rada,ze som bola rada :grinning: a potom som az k malej zasa k pol roku spravila torticku atd postupne som zasa zacala sa rozbiehat,ale uz iba torty na zakusky ma uz nikdo nenahovori to uz nemam sancu stihat a teraz ked pojdem do prace budem na to uplne sama lebo s muzom sa musime striedat na smeny aby stale niekto s malou bol takze bude to divoke.
4. mar 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok