• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@vlada111 ďakujem :slight_smile: nie iba na jednej sú z marcipánu, ostatné sú živé :slight_smile: tak chceli...
5. mar 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no ale všetky vyzerajú ako živé, bravó :slight_smile:
5. mar 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ďakujem si zlatá :slight_smile:
5. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja zíram ............snád tu nebude hašterenie :unamused: :unamused: :unamused:
5. mar 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah kto sa tu hastesi, tu sa nezvykneme medzi sebou hadat...
5. mar 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no ved práve, ale asi si niekto zmýlil stránku
5. mar 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah neviem, lebo som si nevsimla, ze by sa hadali, tak preto ma prekvapilo, ze si napisala,ze ziraas...
5. mar 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje milé pekařinky, prosím poraďte, můžu dát do toho pribiňáčkového krému zavařený ananas?? Paní chce ananas a mně se k tomu hodí tento krém. Neudělá to nic, že ne?? U nás mám ráda ananas jenom já a to čerstvý, tak z tím z plechovky nemám moc zkušenost. Děkuju.
5. mar 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina neviem ako je to s tým pribináčikovým, ale ja som do tvarohovo-pudingového dávala ananás zaváraný a velmi si chválili :wink:
5. mar 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a ty jsi dělala z uvařeného pudinku a tvarohu plus želatina???
5. mar 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nie ten čo mizulienka dávala, puding maslo a tvaroh :wink:
5. mar 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som síce taký nerobila,ale myslím keby si poukladala ten ananas na korpus a na to navrstvila krém...to by nemalo krému ublížiť a šťava z ananasu by sa vpila do korpusu....hm?
5. mar 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja by som spravila klasicky traseny krem s ananasom - kokosove pudingy ole, ananas, smotany.
Pisala o nom @vecernicci
5. mar 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela když ona nechce třesený, chce nějaký s tvarohem a k tomu i Mascarpone. Budu to muset nějak zkombinovat. Jednu vrstvu takovou a druhou takovou, ještě se jí zeptám, jestli nechce třeba dva druhy ovoce, do každé vrstvy jiné.
5. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina podla mna v pohode mozes dat ten z plechovky, nerobla som ho v este v kombinacii s tvarohovym kremom ale poda mna to bude dobre...
mne osobne ten traseny kokosovy s ananasom vobec nechutil, take mdle chute na moj vkus, ale samozrejme kolko ludi tolko chuti
5. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy dnes som zažila ŠOK!! v našom Milk AGro obchode stojí vajce 29centov je toto možnééé???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
5. mar 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec33 Su perfektne ja uz som si niekolko ulozila pre inspiraciu :slight_smile: dakujeme :slight_smile:
5. mar 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h Ahoj aj ja som sem chcela polozit taku otazku...ta cena vajec je nenormalna..ako to budete riesit s cenami? mam s toho hlavu v smutku a asi idem kupovat vlastny chov sliepok...ved kto by chcel take drahe torty? to uz sa nam neoplati piect vobec,ci len ja to vidim tak cierno?!
5. mar 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h Jani aj u nas zdrazeli a zevraj budu este drahsie
5. mar 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko no ja som už riešila že pol záhrady ohradím :grinning: a budem chovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mizulienka no aj ja som počula ale toto?? je toto možné??? kde sme
5. mar 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h jani pockaj ale tak toto je extremne drahe...ja som za 10 vjaec dala 1,19eur..
5. mar 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko vobec nie je za co :wink: Idem zasa pridavat, nejako mi to neda :grinning:
5. mar 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu preberáte vajcia, tak ja som včera v hypernove kúpila 10 vajec za 99 centov, nejaké podstielkové, ale inak normálne vajcia :wink: ale ostatné druhy vajec tam mali tiež nenormálne drahé :confounded:
5. mar 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h to je hrozne drahé!!! ja kupujem vajcia max. za 1,59 ale väčšinou lacnejšie
@janulkamartinko u nás stojí taky 30 vajíček 120 korun. :unamused: Já bych doma mohla mít slepice, ale já už bych si asi nezvykla, chodit to poklízet. Blééééééééééé a jak to smrdí. Neumím si představit, že vylezu z bazénu a kousek od toho mi bude kvokat slepice :grinning: :grinning: No budu muset kupovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mizulienka veď preto vravím že mi sánka spadla a ešte sa predavačky pýtam,že asi tam máte chybu a ona že nemáme :frowning2:
@jakelina čo kvokať ale možno sa aj v tom bazéne kúpať :grinning:
5. mar 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ok a kolko dni to mozem mat popredu ,aby to bolo jedle? :slight_smile:
5. mar 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no to tak ještě :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 napr. hmota PDT má trvanlivosť 15 mesiacov - ak figurka nie je príliš tvrdá - čo ako kameň určite nikdy nebude - tak ju môžeš zjesť aj posledný deň záruky - len nech sa na to nepráši :wink: :wink: :wink:
5. mar 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok