Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
5. mar 2012

@vlada111 ďakujem 🙂 nie iba na jednej sú z marcipánu, ostatné sú živé 🙂 tak chceli...

vlada111
5. mar 2012

@dadka212 no ale všetky vyzerajú ako živé, bravó 🙂

dadka212
5. mar 2012

@vlada111 ďakujem si zlatá 🙂

larah
5. mar 2012

baby,ja zíram ............snád tu nebude hašterenie 😒 😒 😒

bzucinka2
5. mar 2012

@larah kto sa tu hastesi, tu sa nezvykneme medzi sebou hadat...

larah
5. mar 2012

@bzucinka2 no ved práve, ale asi si niekto zmýlil stránku

bzucinka2
5. mar 2012

@larah neviem, lebo som si nevsimla, ze by sa hadali, tak preto ma prekvapilo, ze si napisala,ze ziraas...

jakelina
5. mar 2012

Moje milé pekařinky, prosím poraďte, můžu dát do toho pribiňáčkového krému zavařený ananas?? Paní chce ananas a mně se k tomu hodí tento krém. Neudělá to nic, že ne?? U nás mám ráda ananas jenom já a to čerstvý, tak z tím z plechovky nemám moc zkušenost. Děkuju.

dadka212
5. mar 2012

@jakelina neviem ako je to s tým pribináčikovým, ale ja som do tvarohovo-pudingového dávala ananás zaváraný a velmi si chválili 😉

jakelina
5. mar 2012

@dadka212 a ty jsi dělala z uvařeného pudinku a tvarohu plus želatina???

dadka212
5. mar 2012

@jakelina nie ten čo mizulienka dávala, puding maslo a tvaroh 😉

dajna11
5. mar 2012

@jakelina ja som síce taký nerobila,ale myslím keby si poukladala ten ananas na korpus a na to navrstvila krém...to by nemalo krému ublížiť a šťava z ananasu by sa vpila do korpusu....hm?

abriela
5. mar 2012

@jakelina ja by som spravila klasicky traseny krem s ananasom - kokosove pudingy ole, ananas, smotany.
Pisala o nom @vecernicci

jakelina
5. mar 2012

@abriela když ona nechce třesený, chce nějaký s tvarohem a k tomu i Mascarpone. Budu to muset nějak zkombinovat. Jednu vrstvu takovou a druhou takovou, ještě se jí zeptám, jestli nechce třeba dva druhy ovoce, do každé vrstvy jiné.

mizulienka
5. mar 2012

@jakelina podla mna v pohode mozes dat ten z plechovky, nerobla som ho v este v kombinacii s tvarohovym kremom ale poda mna to bude dobre...
mne osobne ten traseny kokosovy s ananasom vobec nechutil, take mdle chute na moj vkus, ale samozrejme kolko ludi tolko chuti

janula.h
5. mar 2012

ženy dnes som zažila ŠOK!! v našom Milk AGro obchode stojí vajce 29centov je toto možnééé???? 😕 😕 😕 😕 😕

janulkamartinko
5. mar 2012

@drobec33 Su perfektne ja uz som si niekolko ulozila pre inspiraciu 🙂 dakujeme 🙂

janulkamartinko
5. mar 2012

@janula.h Ahoj aj ja som sem chcela polozit taku otazku...ta cena vajec je nenormalna..ako to budete riesit s cenami? mam s toho hlavu v smutku a asi idem kupovat vlastny chov sliepok...ved kto by chcel take drahe torty? to uz sa nam neoplati piect vobec,ci len ja to vidim tak cierno?!

mizulienka
5. mar 2012

@janula.h Jani aj u nas zdrazeli a zevraj budu este drahsie

janula.h
5. mar 2012

@janulkamartinko no ja som už riešila že pol záhrady ohradím 😀 a budem chovať 😝
@mizulienka no aj ja som počula ale toto?? je toto možné??? kde sme

mizulienka
5. mar 2012

@janula.h jani pockaj ale tak toto je extremne drahe...ja som za 10 vjaec dala 1,19eur..

drobec33
5. mar 2012

@janulkamartinko vobec nie je za co 😉 Idem zasa pridavat, nejako mi to neda 😀

eliska22
5. mar 2012

tu preberáte vajcia, tak ja som včera v hypernove kúpila 10 vajec za 99 centov, nejaké podstielkové, ale inak normálne vajcia 😉 ale ostatné druhy vajec tam mali tiež nenormálne drahé 😖

dadka212
5. mar 2012

@janula.h to je hrozne drahé!!! ja kupujem vajcia max. za 1,59 ale väčšinou lacnejšie

jakelina
5. mar 2012

@janulkamartinko u nás stojí taky 30 vajíček 120 korun. 😒 Já bych doma mohla mít slepice, ale já už bych si asi nezvykla, chodit to poklízet. Blééééééééééé a jak to smrdí. Neumím si představit, že vylezu z bazénu a kousek od toho mi bude kvokat slepice 😀 😀 No budu muset kupovat. 😝

janula.h
5. mar 2012

@mizulienka veď preto vravím že mi sánka spadla a ešte sa predavačky pýtam,že asi tam máte chybu a ona že nemáme ☹

janula.h
5. mar 2012

@jakelina čo kvokať ale možno sa aj v tom bazéne kúpať 😀

enya00
5. mar 2012

@bzucinka2 ok a kolko dni to mozem mat popredu ,aby to bolo jedle? 🙂

jakelina
5. mar 2012

@janula.h no to tak ještě 😀 😀 😀

anibas
5. mar 2012

@enya00 napr. hmota PDT má trvanlivosť 15 mesiacov - ak figurka nie je príliš tvrdá - čo ako kameň určite nikdy nebude - tak ju môžeš zjesť aj posledný deň záruky - len nech sa na to nepráši 😉 😉 😉