• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vecernicci nádhera, to sú medovníkové?
5. mar 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 nádherné výtvory @rogerka nádherná @fodorka krásny Tomáš. @79zuzana krásna Kittynka @mates22 krásna tortička @dajna11 peknučké koláčiky @vecernicci krásne tortičky a tá ovocná- mňam. @jezkomanka @benne Na začiatočníčky ste si vybrali dosť ťažké tvary. Klobúk dole! Sú krásne. A detičkám všetko najlepšie., veľa zdravíčka, nech sú stále veselé a nechvám robia radosť. @janulkamartinko suprová torta.
@anibas skoré uzdravenie a dcérke držím palce pri Monitore. @daducha skoré uzdravenie
5. mar 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vlada111 kamoška na ňu číslo nemá :confounded:
5. mar 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka to kde majú takú dobrú cenu vajíčok? A aká je to veľkosť? Ja som skúšala piecť aj z veľ. M ale nevedela som si riadne prerátať množstvo múky a cesto nebolo také vláčne ako pri veľ. M
@vecernicci krásnučké sú
@lussy23 nemyslím, že tvar bol ťažký, piekla som 1 klasický velky plech a jeden oblý menší, pekáč :grinning: :grinning:

a ked nabuduce kupim dosť cukríkov a spravím hrubší poťah.. tak snáď to bude lepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zlatat díky, jo jo jsou to perníčky :wink:
@lussy23 díky :dizzy_face:
5. mar 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci waw, ty vajíčka, taková jemňoulinká prácička, fakt nádhera
5. mar 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ty jsou nádherné.
5. mar 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci fiha, na to ja by som nemala nervy. krasne!!! :dizzy_face:
5. mar 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stardust v tom případě ty konkrétní, které jsi vypisovala neznám a u nás je nikde neprodávají...
5. mar 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci to je krasa , cim si zdobila polevou ci kralovskou??
5. mar 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci teba vyvazit zlatom , krasne nieco , uprimne ti rucicky zavidim ....dokonale :slight_smile:
5. mar 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat ja som kupovala M vajcia 30 kusov, a vzdy som za ne v lidli platila 3 eura. a teraz kukam na blok doma ze 4,50 :astonished: tak som sa nas-hnevala! asi fakt dam aj ja 10eur/kilo, ved vsetko ide hore jak slak! mlieko, maslo... :angry:
5. mar 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko momentálně zdobím královskou glazurou, ta když mi zbyde, tak se dá znova prošlehat a použít, ale bílkovka, tak den a pak vyhodit :wink:
5. mar 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat u nas v rovinke, v samoske...ja stale peciem iba z M a idem normalne podla receptu a cesto super.
5. mar 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ta farba je fakt krasna. A ked robis z PDT skusala si aj K2? Pripadne smartlex velvet? K2 poznam, robi sa mi lepsie ako s MMF ( neviem ho asi dobre namiesat) ale tiez je to zaujimave, kym to rozvalkam aby to nepraskalo. Preto by som chcela skusit inu hmotu a premyslam nad PDT a smartlefxom.
5. mar 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 podla mna jedle je to v podstate vzdy, ja tie figurky nejedavam, ale napriklad ziazane kvety mam doma asi mesiac a v pohode :slight_smile:
5. mar 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka hmm divné - tak to potom asi bude tým, že som použila inú múku ako som zvykla ... alebo som nayknutá na domáce XL vajcia :grinning: :grinning: :grinning: ... lenže babkine sliepočky akosi štrajkujú, nechce sa im znášať viac vajíčok
@lusil2005 to sú príšerné ceny - ja som už dvihla, už mám za 11€ torty, lebo takto to ďalej nejde, všetko ide hore :angry: :angry: Aj WI ako zdraželo :frowning2:
5. mar 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat já taky peču všechno z M vajíček a recepty dělám různé a nikdy nebyl problém.
5. mar 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja casto pouzivam aj zltu :slight_smile: a chlapi to su niekedy kapitola sama o sebe :grinning:
@vecernicci uzasne :wink:
co sa vajec tyka ja kupujem 30 ks za 3,4 L-kove ale vsade vravia, ze mame malo vajec na domaci trh, lebo radsej budeme vyvazat a pre domacich zdrazime :frowning2:
5. mar 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jsi mi připomněla náš film s Polívkou- ku.va hoši gutentag, bazén a sliepky :grinning:
5. mar 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ja som zvysovala cenu uz od januara, lebo vsetko nenapadne dvihaju :frowning2:
@lusil2005
5. mar 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 ono to zdražovanie určite súvisí aj s tým debilným nariadením EU o zákaze klietkového chovu sliepok :angry:
Poliaci ich vraj majú takto nadbytok no a my nedostatok
5. mar 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ved urcite s tym zakazom, ta skvela EU :angry: :angry:
5. mar 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 mi nehovor ze za tie nadherne torty si ratas menej ako 10eur za 1kg??? :confused: :confused: :confused:
5. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq K2 som skúšala ale s pdt sa mi robí lepšie a aj mi najviac chutí, so SFV sa mi robí najlepšie, ale aj najdrahší :wink: ten používam iba na postavičky a kvety, občas aj na poťah...
5. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 a kolik si bereš od práce?v Kč, nebo jak to spočítáš cenu dortu konečnou?
5. mar 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babulky ked spominate to zdrazovanie... tusim by som aj ja mala uz konecne s tou cenou 9 eur za kilo nieco robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 už aj PDT išla hore - len neviem koľko :unamused: :unamused:
5. mar 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok