• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@zlatat musím si zapamätať :grinning: :wink: :wink:
5. mar 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no tak sláva, aspoň spát nepůjdeš vystresovaná :slight_smile:
5. mar 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no sláááva :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 :grinning: ale odľahlo mi riadne. Som rada, že sa to vyriešilo :sweat_smile:
5. mar 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat sa im nedivim, s tymi tvojimi "zivymi kvetmi" :grinning:
5. mar 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky :slight_smile: Už jsem tu zase pro radu :grinning: Krtek jakž takž stojí v lednici, ale je trochu tlustej jak roztával :grinning: tak ještě to ostatní. Holky nevíte někdo z čeho a jak je udělaný to bílý vzadu jak je tam to slunko. Mooooc díky :wink:
5. mar 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
No ja som tiez chcela dat ze minimum 3 kila, ale mi to pripadalo take drze odomna. Ale ste ma posmelili, nasadzujem tvrde pravidla!!!! 10 eur, a tri kila minimum! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusil2005 myslíš Blavákom? :sweat_smile: :sweat_smile:
@makinka2 je stvrdnutá a namaľovaná poťahovka
5. mar 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat díky :wink: Takže rozválet kus marcipánu a nechat ztvrdnout a postavit na dort. ju. Malovat to ale nebudu nemám čím, jedině vodovky :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminky,chtela bych zkusit upect svuj prvni dort potazeny marcipanem..Poradite mi, kde bych nasla nejake jednodussi recepty pro maminky- cukrarky -zacatecnice?? dekuji moc za radu. :wink:
5. mar 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nie Blavakom, Bratislavcanom!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. mar 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tu je este jedna moja vcerajsia - zas som zabudla fotit :zipper_mouth: Tak mam len fotky od zakaznicky. :sweat_smile:
5. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
5. mar 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat urcite to bude aj tym :frowning2:
@lifinka no beriem naklady na suroviny x 2- 2,5 lebo tam su este neni zapocitane energie (elektrina , plyn) a moja praca, takze aby som mala aspon cosi na zarobok :slight_smile:
@dm1 no uz by bolo na case, lebo ja som povedala, kto ma pozna, resp moju pracu tak si zaplati a kto vymyslal predtym tak bude vymyslat s cenou stale, nech si kupi v obchode... radsej mat menej dobrych zakaznikov ako vela nespokojnych stale s cimsi :slight_smile:
5. mar 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyy , ja nemozem kukat prima love torticky bo moji chlapi musia kukat krepu farmu !!!!!
5. mar 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, idem vás pokukať, trošku prebehnúť, len som sa chcela znova opýtať.. rozrobila som s bielym alkoholom práškovú farbu, keď alkohol vyprchal, tak ostala farba zaschnutá v palete - môžem ju normálne vrátiť späť do ampulky a znova použiť, alebo už je nanič? ĎAKUJEM :slight_smile:
A baby, moja prvá tortička na zakázku vraj chutila, celá sa zjedla, ništ neostalo a veľmi sa páčila, tak som šťastná jak blcha :grinning: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mizulienka tak ale ty si blava ne :grinning:
5. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat a mohla by si mi dať prosím ťa recept na tú bezlepkovú??? :slight_smile:
5. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - ja by som kukala, máme jeden malý telkáč v kuchyni, jeden väčší v obývke, ale my zas nemáme Primu :frowning2: .
5. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedavno som si tu pytala radu na torticku pre moje trojicku...a tu je vysledok...noooo mozem povedat,ze prvotina ale pacila sa
5. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@mojmacik prvotina??? nádherná :slight_smile: fakt super
5. mar 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat to vazne? vidis, ked chcu krasnu a chutnu tortu su ochotni si priplait a ist az k tebe tolko km :wink:
5. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojmacik krásna tortička
5. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 pardón :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 recept mám z TOM
5. mar 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak to si dobra... mne pisali spravu, ci by som urobila tortu tak do 15€ a to nezijem na Sk :grinning: :grinning: :grinning: slusne som im odpisala ze za taku cenu si mozu vybrat nieco pekne v Tescu :slight_smile:
5. mar 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusil2005 ta je nadherna, krasna masla a to pismo :confused: :confused: :confused:
5. mar 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 právě tam dělají ten polštářkový dort 6 patrový...máš teda tu zakázku? nebo si to chlapec rozmyslel?
5. mar 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik ty jo, prvotina, je moc pěkná :slight_smile:
@vecernicci to je nádhera ta perníková vajíčka!
5. mar 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok