• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@daducha rozpustit máslo v pánvi, přidat marshmelowny a míchat, dokud se nerozpustí, pak odstavit a přidat křupavé rýžové cereálie (to nevím, co tím přesně můžou myslet) a promíchat, nechat vychladnout trochu a pak to zpracovat rukama rychle, dokud je to tvárné...zajímavý recept - co byste tam dali za rýžové cereálie?
6. mar 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 a nekukneš čo majú? Mohla by si mi aj poslať? :wink: :slight_smile:
6. mar 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no podla mna by to mohli byt burizony,neviem ako je to po cesky...AJ ked tie nie su chrumkave :unamused:
6. mar 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha u nás se burizony řeknou taky burizony :grinning: , ale nevím jestli to jsou zrovna cereálie
6. mar 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@drobec33 on nie je ze uplne rodina...je to brat bratovej zeny, nesme vobec v kontakte, stretli sme sa nahodou a on hned take poznamky :confused:
mala som 100 chuti mu povedat, ze nech sa zamysli, ze jeho zena odisla do prace, ked mal maly pol roka, len preto, lebo doma nevydrzala a nevedeli sa uskromnit, tak chceli obidva platy, samozrejme robila popri materskej v otcovej firme :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tomu se říká srážka s blbcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kašli na ně, lidi jsou závistiví, to aby fakt člověk měl strach, že ho někdo udá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina od nich by som ani nebola prekvapena...kaslem na to, ved vacsina ludi takych nie je :wink:
6. mar 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. mar 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha a čo sa s tým vlastne robí? čo s tým tvarovali? Kde si to videla?
6. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, tie rice krispies nie su celkom ako burizony, podobaju sa, ale su take chrumkave, su to vlastne cerealie ... tu je obrazok ako to vyzera v krabici a ako to vyzera ked sa to urobi s marshmallow
6. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 a nič sa ti nepáčilo na tom odkaze, čo som ti poslala na harmonikové torty?
6. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc prosím kohokoliv o radu!
dala jsem si na mě krkolomný úkol upéct synovi dort k narozeninám. marcipánovou hmotu jsem koupila, ale hrozně měkne a taje. nedá se z ní nic vymodelovat. dá se to nějak zachránit? (že tam něco přidám?) zkoušela jsem práškový cukr, ale zdá se mi to ještě horší.
díky
6. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 oni to používaly na tvarování postaviček, aby to bylo lehké a nesesedalo to. Udělali z toho celé tělo postavičky na dráty a kolíky a na to pak krém a potah.
6. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laterna a jaký máš marcipán??
6. mar 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha, to bolo v poslednom diely?
6. mar 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ne, to bylo v prvním. V posledním z toho udělaly srdce a potáhly a na něj ještě pak daly takovou stužku 3D, aby to bylo pevné. Z korpusu by to nedrželo.
6. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak ja som videla len ten druhý :grinning:
6. mar 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laterna tak to vůbec neznám, netuším jaká je. Když přidáš cukr, tak by měla být pevnější a nesesedat a píšou tam, že je i na modelování. Udělej si tělíčko postavičky a hlavu zvlášť, nech obeschnout a pak do tělíčka píchni párátko a na něj hlavičku. To by ti mělo udržet a pak postupně lep nožičky a ostatní. Nevím co modeluješ??
6. mar 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no zkoušela jsem autíčko. ale udělala jsem ten tvar a za chvilku se to rozplizlo na skoroplacku. a hrozně to lepí, tak se to ani nedá sundat z podložky. to ještě bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. mar 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laterna to je mi líto, fakt nevím co to je za hmotu. Zkus si udělat MMF, recept je na první straně a s tou kupovanou hmotou dort jenom potáhni. Na autíčko ti stačí z pár bonbonů a trochy cukru.
6. mar 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dík moc.
6. mar 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nieco som si ulozila ale inspiracie nie je nikdy dost :wink: . Najviac sa mi paci od tej andreah ta je krasna :slight_smile:
6. mar 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby citali ste na TOM? vypada to ze v cokosutazi bolo prekvapko vobec nevyhrala ta uzasna torta do musky dokonca nebola ani medzi prvymi 10 :astonished: . Ze sa hodnotilo akosi po europsky ale to nebolo v podmienkach ze take nemoze byt...
6. mar 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ďakujem :sweat_smile:
6. mar 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mar 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 čítala som. Ale nie sú tam výsledky, že?
6. mar 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nie niesu len v casaku. le uz to ze nebola ani v prvej desine je zarazajuce pre mna....
6. mar 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prave som to citala... ale vysledky su vraj len v casopise... no neviem, mne to pripada, take typicke, ze nakoniec aj tak nevyhral ten kto mal
6. mar 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to je jeden z ďalších príkladov absurdnosti dnešného sveta :angry: :angry: :angry:
6. mar 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok