• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@miciatko tak sa mi to lepi :slight_smile: som sa sekla..ale strasne,neda sa mi stym nic spravit :frowning2:
7. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 pridaj este cukor ked sa ti to lepi , ked si umyvala tie cukriky niekedy tam zostane viac vody a mozno preto si to pyta viac cukru , skus pridat cukor
7. mar 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ok vyskusam dakujem :slight_smile:
7. mar 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vy píšete toľko akoby ste ani nepiekli :grinning: :grinning:

tak ja som teraz prebehla tie súťažné torty... ja neviem ale veru takúto víťaznú tortu by som netipovala :confused: :confused: veď tam je kopec krajších tort .... @anibas tá tvoja patrila určite k favoritom súťaže a tiež kopec ostatných .... no asi to fakt treba brať tak že nie je dôležité vyhrať ale zúčastniť sa :unamused:

@ajka82 pridaj do fialovej wiltonky trošku ružovej .. bude krajšia :wink:
7. mar 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 ak mas ceru potri si ruky cerou
7. mar 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko potieram no ono bmi to vobec nedrzi :(
7. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 tak co sa ti robi drobi to, alebo lepi na ruky??? a je to MMF z prvej strany ano???
7. mar 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lepi na ruky a ked to chcem vyvalkat tak sa mi to prilepi o dosku a cele rozpadne..co je to z pravej strany ja som amater :grinning:
7. mar 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 ona je lepší, když se odleží. Nech ji v sáčku a pak uvidíš, že to půjde super.
7. mar 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nad tym cheerios som aj ja rozmyslala, hned ma to napadlo ako som zbadala krabicu, u nas by sa to vsak zjedlo skor ako by som pripravila hmotu :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mam pre vas jeden napad ako ozdobit zajacikov z formicky na pecenie. Prave dnes rano mi mm doniesol z nasej najoblubenejsej cukrarne tychto roztomilych a veeelmi chutnych zajacikov :dizzy_face: :slight_smile:
Musela som tychto troch zachranit , aby som ich mohla potom aspon odfotit ako inspiraciu.
Cesto je velmi podobne ako na muffiny ,su obliaty riedsou bielou cokoladou. Ocka, uska , nostek a fuziky su zdobene mliecnou cokoladou a na spodku akoby travicka je na zeleno zafarbeny kokos.
Inak zafarbeny kokos robim aj ja casto..staci len kvapka potravinarskej farby, ale naozaj len malicko a kokos je zafarbeny na akukolvek farbu.
Tak , a tu su ti chutnucky...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@enya00 nie z pravej , ale z prvej strany, je to hmota s cukrikov ano??, ak sa ti lepi tak tam mas malo cukru, urob to takto odtrhni si kusok hmoty a pridaj do nej cukor, uvidis ci sa to meni
7. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas je to možne? ja som si bola ista vítazom a teraz toto? žiadna cokohmota :angry: to co sa porobilo...vraj europske pravidla :astonished:
7. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ktore nieste na Fb a nevidite : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=188150477955403&set=a.187414768028974.26544.100002813575499&type=1&theater :grinning: ja bych casopis kvoli tomu tiez nesla kupovat :wink: no a ta kabelka predsa tiez nebola oblievana ale coko hmota so sirupu, a tie kamila v diskusii pod pravidlami pisala ze moze byt aj coko mmf, jasne sa jej tam na to holky pýtali :rolling_eyes:
ale co uz, aspon kazdy zabudol na chvilku na cenu vajíčok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@enya00 ak sa lepi hmotak tak rpidavaj cukor a potieraj ruky cerou-stale kym s nou pracujes
7. mar 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko jaaj ano je to z cukrikov :slight_smile: uz som tam pridala tak vyzera to lepsie dakujem :wink:
7. mar 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 no vidis , super :wink:
7. mar 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@enya00 zakladna otazka.Farbila si MMF ?
7. mar 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby pridavam moje dve,pre meninovych Tomasov :slight_smile: spolu 3,5kg
7. mar 2012 o 12:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@katulkaaaaaa esteze pises ze to je pre tomasa ja by som inac zabudla ze moj muz ma meniny :grinning:
7. mar 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bianca ano farbila-gélovými farbami
7. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Kati SPOLU maju 3,5kg? wow ako dokazes 3D tortu urobit taku malicku? ja sa to fakt asi nikdy nenaucim...no dalsia vec je, ze nie len malu, ale ani 3D :grinning: :grinning: :grinning:
krasne su obidve :wink:
7. mar 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@enya00 tady ta hmota se špatně barví, musíš přidávat opatrně barvu, když jí dáš moc, tak se bude drobit a rozpadat. Jedině rozpusť pár bonbonů a opatrně přidej do té obarvené hmoty, ať se nespálíš a propracuj znova, aby to bylo zase vláčné a nerozpadalo se ti to.
Nejlíp se barví, když dáš k bonbonům barvu hned jak rozpouštíš v mikrovlnce a pak přidáváš cukr.
7. mar 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka vždyť jsi dělala pejska a jaký byl povedený :wink:
7. mar 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina haha no tak ten urcite, chudatko, ani pes ani potkan :grinning: :grinning:
7. mar 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ahaaa dakujem za rady :slight_smile: no a teraz som tam dala asi vela cukru :unamused: to uz len troska vody na ruky vsak?ci?boze na co som sa to len dala :grinning: ale velmi by som chcela spravit neterkam nieco pekne :frowning2:
7. mar 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja neviem ako luci ved ta vecsia je z 10vajec a ma len 2,5kg mensia je z 4 a ma kilo....a dakujem :dizzy_face:
7. mar 2012 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa mojinko to ake cesto pecies, ze 10vajec+plnka +potah a 2,5kg :confused: :confused: :confused: oci mi vypadli :confused: ja mam z 10vajec 5-6kilove :confused: ale rybky su to kraaasne :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 MMF farbenie ,,nema v laske" tato hmota sa farbit da, ale len na jemne odtiene, cize ak jej tam vela pridas tak sa zacne drobit....zachranit to vsak mozu dalsie roztopene cukriky a vela trpezlivosti pri mieseni :unamused:
7. mar 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enya00 a nedala si nahodou velmi vela farby?Mne sa vtedy MMF rozpadla a od vtedy ju nerobim
7. mar 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok