• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mailli torta je nadherna, aj ja milujem svejka, urcite to dopadne na jednicku a potom pride zasluzena sladka odmena :sweat_smile:
7. mar 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladydia děkuju, za pochvalu i za podporu :slight_smile:
7. mar 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@molka niekomu nevadi ani palmarin, ani hera ci smetol, ale niekto ma chutove pohariky ,,alergicke" na tieto náhrady masla a nemusi ich...no efekt prilepenia potahovky by mal byt pri vsetkych rovnaky :wink:
7. mar 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mailli prosím ťa, ten čierny švejk, to je krém zo salka? či som zle pochopila? aký pomer čoho dávaš? a zdobíš cez sáčik? veľa otáznikov, že? dakujem za info
7. mar 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 díky za radu :slight_smile:
@pristela ty fotky tady zkreslují, jak jsou zmenšené, naživo to ale není ono, já to srovnávám s výtvory holek odtud a prostě na tom vidím milion chyb a nedokonalostí :sweat_smile:

A ohledně těch fotek dortů - nedávno změnili pravidla MK, takže už si můžete vytvořit fotoalbum i tady, ale musí být nazvané například dětské dorty, nebo dorty pro dětičky atd. a klidně si tam můžete dát dětské dortíky a nikdo už vám je nesmaže! :slight_smile:
7. mar 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dievcence myslite, ze sa da urobit taka ta torta na plech jedno poshcodie, aby mala 15kg?
7. mar 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
poradte mi nejaky jednoduchy recept na tortu... Kde najdem recept na korpus?
A krem by som chcela taky vanilkovy s nejakym ovocim (mandarinky), alebo orechovy... Hladala som vcera na nete, ale zatial som nenasla. Cokoladovy krem nechcem. Navrch chcem dat potahovu hmotu z marshmallow.... Dakujem.
7. mar 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJKY BABY AK BY MAL NIETO ZAUJEM O VYPICHOVACKY NA MARCIPAN MAM ROZNE VELMI LACNO KUS 4EUR LACNEJSIE ASI NEZOZENIETE JA ICH MOZEM MAT OD ZNAMEJ A MOZEM OBJEDNAT AK BY NIEKTO CHCEL VIAC FOTO EMAILOM
7. mar 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny.Vcera som do noci sedela a prepocitavala a zistovala a porovnavala ceny v slov.online obchode a v CR viete kde

veci co som nasla tak tu 71,65 a v CR 28,36.Kus rozdiel no.Je to suma za 10 roznych poloziek a v danom slov.obchode mali aj alternitivne pomocky a pocitala som tie,takze nie original pomocky
7. mar 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ak jedno poschodie tak podla mna neda. ja ak robim na velky plecj trikrat korpus dvakrat krem tak to ma okolo 7 kg. ak das o korpus viac aj tak sa na 15 nedostanes. jedine nieco vacsie
7. mar 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nepoznáte neikto túto hmotu ? http://www.cokoladybb.sk/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=6188 a ešte tam majú aj PDT s príchuťou marcipánu
7. mar 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka isto nie na velkost plechu. ja ked som taku robila a 4x korpus 3x plnka tak mala cca. 8kg
7. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 8kg ??? moja ledva 5kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi rozdiel v plechu 33x28
7. mar 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani ja som uz robila na velkost plechu, davala som tvarohovu plnku a mala 8kg, pritom iba 3 korpusy 2x plnka
7. mar 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina na dávku ze 4 vajec dávám celý prášek, ze 6 vajec 1,5 P dP atd. :slight_smile:
7. mar 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja mam plech vacsi 30x40 tak preto

@mizulienka to moze byt tym ze tvarohova plnka je tazsia reps. jej davas viac ako masloveho kremu. jasom mala salkovy a 2x fal.parizsky
7. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj recept na korpus na počet vajec počet/ lyžíc múky(výberovej),cukru 1 vanilka,1 PDP,toľko lyžíč oleja,toľko lyžíc vody naj je minerálka najprv vymiešaj bielka potom dám cukor s vanilkou,potom žĺtka potom olej a vodu nakoniec pridávam múku za pomalého miešania :slight_smile:
7. mar 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och , holky, tak s tazkym srdcom som stala dllho a s este ťažším som kládla vajička za 4,49€ do košíka, aach jaaaj :frowning2: a to by ma tie balene po 6ks spolu za 30ks vysli o 50 centov menej len som na ne nedočiahla, tak boli vzadu naukladane :sweat_smile: :sweat_smile:
7. mar 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela musíš víc pojíst, ať dosáhneš
7. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela mi vrav moja a dnes som nabehla do Tesca ale dôchodcovia boli rýchlejší :frowning2: takže 10 ks za 0,95 môžem iba snívať :frowning2:
7. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia ďakujem :wink:
7. mar 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moja mama dnes pocitala kolko bude stat jej bajecny puncovy co pecie na zakazky.Uz sa nic neoplati.Predpokladam ze do tyzdna astonomicky narastu aj ceny kde sa vajka pouzivaju a aj tie kde by si ludia mohli mysliet ze sa davaju.
7. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Danka prosím ťa,ja mám taký plech zhruba ako ty,nevieš mi poradiť,z koľkých vajíčok mám upiecť jeden plát?buď piškotu alebo mramorák...........potrebujem tri pláty,ale budem to piecť po jednom........ :wink:
7. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj žienky nieje ten mramorový korpus taký "ubitý"?? len lebo môj je super vláčny ale tiež dávam 6 vajec a torta je v 26 cm forme nízka ale tak zákazníkom chutí ten korpus je jemný ale ľahký :frowning2: tak ja už neviem asi skúsim mramorový
7. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja u nas do tesca ani chodit nemusim, pláto 30ks tam v zivote neboli vacsie nez S aj to je este asi mini S :sweat_smile: robi mi tam kamoska a u nas to je tak, ak je nejaka akcia tak maju z nej 1vystavny nepredajny kus a hotovo :sweat_smile: prosto ludi na to nalakaju, pridu, nemaju tak neodidu na prazdno, nakupia si u nich ine. a to sme boli nauceny moc na tesco ked sme byvali v PD tam bolo uuplne vsetko vzdy :wink: tu idem po zemiaky a tam prazdne bednicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no ja uz dobosove torty odmietam bo tam mi ide na 2kg tortu /uz potiahnutu/ 26vajec :zipper_mouth: :zipper_mouth: a o puncovej ani nevravim , ale do nej aspon krem nejde :sweat_smile:
7. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h v tescu je akcia od 1.3. do 31.3. cize dochodcovia aj ked dnes rano nabehli nic tam nekupila.

KOCKY v BILLE je krem OLE za 0,55€ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka10011 Ahoj, mala by som záujem o vypichovačky, môžem poprosiť foto? ďakujem
7. mar 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikad1 AHOJ MOJA NAPIS MI VAS EMAIL POSLEM VAM TO TAM OK
7. mar 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nemáš náhodou postup na korytnačku? Tú tvoju si robila podľa nejakej predlohy, či živej? Synovec možno na mňa vymyslí korytnačku, len neviem, či sa mám na to dať :unamused:
7. mar 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok