• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
dm, kolko poschodi chystas? lebo ja som nevystuzovala ani tu dvojku pre malu a ta bola dost vysoka
8. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes maslo s cukrom dala pod hmotu.Dúfam,že sa nebude topiť.Lebo tá torta nebude pre mna. :unamused: Idem urobiť na kontajnér tie hlúposti malinké. :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isto? :confused: No,že mi nič nepovedala koza jedna. :grinning: A ževraj nevie torty piecť. :grinning:
8. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieee neboj ti neklamala, ja jej idem pomôcť ale nie pre malého ale pre jej neter :wink:
8. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani urobíš to z ktorých kolvek cukríkov.A tie čo si dala musíš umývať.Ale ked chcem iba biele tak beriem tie lebo ostatné musím potom strihať a mám málo hmoty. :wink:
8. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to už mám naštudované, ale Zuzka sa rozhodla pre marcipán tak to budem nakoniec poťahovať marcipánom dúfam, že sa nám topodarí
8. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No snad dúfam,že nechce z neho robiť buzeranta. :grinning: :grinning: :grinning: že mu dá bábiku.Som pochopila,že idete robiť bábiku. :wink: No idem ja bo nespravím tie kraviny malé.A bude kontajner bez ručky bez všetkého. :grinning: Však mi dnes skoro spadol je dosť ťažký a velký.Idem ho ešte odvážiť. :wink:
8. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A korpus aký robíte?A krém? :confused:
8. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktora potahovka je najblizsie marcipanu? K2 alebo WI?
8. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korpus asi Zuzka urobí kakaový a krém biely nejaký neviem ten má pripraviť ona ja to už len budem s ňou finišovať :wink: čo sa týka marcipánu a tak
8. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinex pre mňa prosím vysvetlenie nepoznám ani jednu z nich :sweat_smile:
8. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinex ďakujem za radu,tiež som si myslela,že to nebude vhodný krém pod marcipán...
8. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik su to potahove hmoty... K2 je zevraj makksia a lacnejsia.. a White Icing je drahsia a vela bab ju ospevuje...ale neviem ake su chutovo... nekupim predsa 7 kg kybel a nebude mi chutit :grinning:
8. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ste sikulky ked dokazete piect ja bohuzial piec neviem akosi nemam na to talent no aj napriek tomu vas ziadam o pomoc :slight_smile: poradte mi nejaky receptik na skvelu tortu + postup spolu s tym ako sa robi ten marcipan tak aby sa nelepil a dalo sa s nim lahko manipulovat az nestratim nervy :grinning: moj syn bude mat narodky a vsetke cukrarky pekarky maju na ten nas datum uz plno no a co by clovek neurobil pre nase deturence vsak ? :grinning: rada by som si odskusala upiect tortu najskor na skusku ci sa podari a potom na den D by som ju piekla naostro :wink: ak sa najde nejaka sikovna cukrarka ktora mi pomoze prosim nech mi napise IP budem jej za to velmi povdacna a vysledok vam potom ukazem :grinning: rada by som skusila tie vase stonozky husenicky
8. apr 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
martinex WI je super... či chuťovo... aj sa s ňou dobre pracuje :slight_smile: ja kupujem pravidelne... je vanilkovo-citrónová a nie je až tak strašne sladká ako MMF

kuknite výtvory ak sa vám chce :slight_smile:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/pre-buducu-kadernicku
http://www.tortyodmamy.sk/?q=zakusky/kolaciky-19

a dnes už mám rozrobeného golfistu na greene... tak som zvedavá ako výjde... postavičku už mám hotovú tak už len okolie dorobiť a bude to :slight_smile:
9. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba a K2 si nemala? ta je zevraj mandlova... alebo davas do WI prichut mandlovu? lebo vela ludi chce marcipan, tak ze by som WI ochutila,ci by to bolo ok?

inak paradna torta aj kolaciky....
a na toho golfistu som teda zvedava :slight_smile:
9. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K2 som nemala a s WI boli zatial všetci spokojní... takže som nedávala príchuť
ďakujem, to ma teší že sa páčia :slight_smile:
9. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak si kupim WI a skusim.... dakujem za radu :wink:
9. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinex a kde bývaš?
9. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v bernolakove, preco?
9. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bývam na račku v BA tak ak by si chcela tak ti môžem predať na skúšku, aby si nemusela kupovať celych 7 kíl :slight_smile:
9. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme za normálnu vydelenú sumu z ceny celého kýbla
9. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta za kolko kilo? a este som sa chcela spytat, ake mnozstvo treba na potiahnutie napr. kruhovej 26cm torty?
9. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no záleží na tom ako valkáš, niečo okolo 600 g cca cena by bola 6,43 ... ale najlepšie by bolo keby si si po to prišla osobne ako poštou to posielať...
9. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ked tak by som prisla osobne.... dam ti vediet cez vikend cez IP :wink:
9. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, zkoušeli jste někdy pracovat s Wiltonským fondánem? Ten mi totiž vůbec nechtná, není to podobné jako WI? (teda dělalo se s tím dobře :slight_smile:
9. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm to neviem či ti tu niekto povie... aspoň o tom neviem, že niektorá šikulka skúšala tento fondán... väčšina robí buď MMF, nepravý marcipán, alebo si kupujú WI a K2...

mne tá WI chutí najviac, z tých ktoré poznám
9. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
chcem sa opytat......Sofi ...... myslim ze ty si bola ta sikovna na tie kraaaaaaaasne zdobene medovnicky....... prosim Ta....... ale aj OSTATNÉ ktore vedia ako na cukrovu polevu z bielkov aby drzal pekne tvar aby sa to nerozlievalo........jednoducho tak ako to ma Elaine MacGregor v jednej ukazke tam kde robi rimsu na torte......skusala som na hrnceku robit rymsu chcela by som to skusit na torte ale zdalo sa mi to take velmi tvrde a ten cukor v tom bol taky neroztopeny .....potrebujem vediet kolko toho cukru na jeden bielok....lebo viac potrebovat nebudem a stale sa nemozem trefit do toho....to sa nejako najskor slaha??? alebo rucne sa to robi???? alebo ako ???
dakujem
9. apr 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz sa tak tesim na tu tortu a zaroven sa bojim ze spatne potiahnem.....lebo spodny diel bude 28cm siroky a vysoky takych12-15cm tkze budem to valkat na sirku fotbaloveho ihriska bojim sa toho ze sa to potrha :unamused: chcem to vyvalkat na take 3mm aby to nebolo moc hrube a dobre sa to potahovalo....a bojim sa ze si tam narobim zahyby...no su z toho vcelku rozrusena ale tesim sa ako to nazdobim a co tam dam.... mam kupene 3 baliky od haribo z lidlu a 3 baliky jojo bude mi to stacit dufam na tri poschodia.....teda chcela by som 3 urobit ci sa podari to neviem.... :slight_smile: a zdiobit to budem vobec neviem ako ale chcela by som volaniky pouzit a tu rimsu ale nebudem to pretahovat cez rimsu ale nejako vymysliet to nejako inak.....treba tri nad sebou alebo nieco take......potom to bude fuska dopravit to bez ujmy na miesto...

a dievcata kde sa da kupit glycerin da sa to v zdravej vyzive kupit??? potrebujem toho len troska alebo to nepotrebujem??? to je do tej ielkove polohy potrebujem aby to bolo pruzne....tak ci to glycerin spruzni....alebo co s tym urobi? ak viete :slight_smile:
9. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ielkove polohy= bielkovej polevy :grinning:
9. apr 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok