• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@anibas a u nás amerikáncov ešte v Lidli nemali :unamused:
8. mar 2012 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat ja cukor na mramorák uberám, v podstate uberám v piškótach vždy cukor a je to v pohode. Polievam ho, ale len málo, nie je veľmi suchý.
8. mar 2012 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to ja som na tom lepšie, ja 6 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat zkoušeli jsme ho vysadit a stejně ten ekzém měl, tak to z toho asi nebude a chodí každý rok na testy a reakci na soju nemá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jediné co ví jistě je to chmíří z topolů co létá v létě. To se může uškrábat.
8. mar 2012 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlada111 si môj človek - o chvíľku ho skúsim rerezať a uvidím, aký je vnútri - sa mi zdá, že som ho trošku vysušila - mala som ho o pár minút kratšie piecť, alebo dať na 160 st a menej času ( piekla som na 150 )
8. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reruna aj ja robím tento a je fajn. Mramorák je top, ale tento je vždy vysoký a tiež ho robím ako bublaninu s ovocím :slight_smile:
8. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas tak to já jich mám doma fáááááááááákt hodně a víš, že chlapi měli všichni tři vajca a z jednoho si vyseděli ptáka, tak už mají jenom dvě :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (12)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som ešte nepočula
8. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som vcera riedila gelovky vodou po vzore pristely kedze ziadny alkohol tu nemame. a bolo tam viac farieb jedna cez druhu a este v noci to bolo suche uplne bez problemov.
8. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lamps no ja robím z PDT ale potrebujem MMF tak som kúpila LEN 4 balíčky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas a koľko si dala cukru do jedného balíka? A cery?
8. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ladydia podľa mňa len krôčik od dokonalosti :wink:
8. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute babulky, kupila som si darček k MDž , tie pekné modré písmená, ja sa taaaak tešíííím, idem ich hned aj vyskušať a prvýkrát idem robiť mramorák, som zvedavá ako to všetko dopadne :sweat_smile:
8. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zlatat ja ho pečiem na 180 vždy, ale je pravda, že ho musím vystihnúť, lebo vyschne. Ale to budeš mať suché len po krajoch.
8. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 ja mam stale respekt pred zohrievanim potahovky v mikrovlnke. bojim sa ze mi z toho vznikne nieco tahave a teple a nespracovatelne. asi by som to mala aspon vyskusat na malom kusku co to urobi.
8. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daniz cery - 2 káv. lyžičky a cukru asi 1kg - som nevážila - len od oka
8. mar 2012 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo - práve som sama spráskala polovičku korpusu :grinning: :grinning: :grinning: ... zbohom diéta :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten korpus je fakt výýýýborný. Ľahučký, nadýchaný - konečne mám kakaový korpus taký, aký si predstavujem ...ĎAKUJEEEEEEEM
A myslím, že ho naozaj moc kropiť nebue treba, takže to vyzerá tak, že aj moje torty by mali byť tým pádom o niečo ľahšie, že? :sweat_smile:
Suchý bol len po okrajoch - keby som ho nechala do zajtra v sáčku v chladničke, tak aj tie okraje by zmäkli, neboli by suché
8. mar 2012 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@zlatat to by som mala preposlat mojej kamoske ktora ho ofrflala ze co to je :grinning: a ze nie je sladky ze ci to je chlebove cesto. vacsina ludi ho ma rada a ja tiez. nenavidim suche korpusy
8. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas vodu si nedávala? v tom novom časopise je recept aj s vodou
8. mar 2012 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Žienky a za punčovú tortu koľko beriete ? Tiež ako za normál ?
8. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@larah aj vodu cca 4 lyžice ale @daniz sa pýtala na ceru a cukor :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas ja som raz robila a cenu som vyrátala kg*€ a odrátala som im tuším 4€ ... lebo keĎ som si prerátala koľko by stála napr. čoko-banán tak materiál na tú punčovú vyšiel lacnejšie :wink:
8. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 chlebové cesto? To máš akú prieberčivú kamošku? Ja som z toho receptu ubrala 120 g cukru a úplne stačí
8. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat si robila klasický mramorový ?
8. mar 2012 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas tuším o 1€ na kilo menej - ale punčovú som robila len 2x aj to boli obe bezlepkové
8. mar 2012 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca77 no aj mne vychádza oveľa lacnejšie - bude to cca 5 kg auto - uvidím ako sa podarí a podľa toho dám cenu
8. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas áno, klasický mramorový, len som namiesto 1/3 múky dala Zlatý klas, tak ako to robím vždy :sweat_smile:
8. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked bude otrasné tak bude zadara :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas z amerikáncov aj ja veľmi rada robím mmf :dizzy_face: keď mali v lidli akciu tak sa mi podarilo kúpiť "až" 3 ks :rolling_eyes: a včera som bola na nákup a ostala som šokovaná že zrazu týždeň po skončení akcie plná plná krabica amerikáncov až sa z nej sypalo :rolling_eyes: hlavne že vtedy nemali a len kvôli tým cukríkom som tam išla ... no ale tak nekúp to keď sa až z krabice sypú :grinning:
8. mar 2012 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat vážne - musím vyskúšať - ja ho robím niekedy ako koláč - celý kakaový a pred pečením dám do neho uvarený puding kokosový - také kôpky - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobrotkááááá
8. mar 2012 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok