Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anda1980
9. mar 2012

Ahojte dievčatá, prepáčte, že Vám sem tak leziem. Občas si tu pozerám tie Vaše náádherné výtvory a pozerám s otvorenou hubou, a skladám Vám veeeeeľku poklonu, robíte úžasné torty a klobúk dole pred Vami, maminkami, ktoré to zvládate popri starostlivosti o domácnosť a detičky. nechápem, či Váš deň má aspoň 50 hodín, keď stíhate aj niekoľko toriet (tôrt) cez víkend či týždeň. Ste strašne šikovné!
Ja som úplný amatér, torty robím len pre svoju rodinu, tak si dovolím pridať moju Barbinu z MMF.

jakelina
9. mar 2012

@anda1980 je nádherná 😉

mrka2
9. mar 2012

@mia114 nadherna, jemnunka. tulipany tip top! 🙂

zlatat
9. mar 2012

@anibas 60-63 € za to auto - si sa namakala, maľovania habadej, a potom je to 3D torta

dm1
9. mar 2012

pridavam jednu svoju este dokoncit slanu a jednu sladku 😝

dm1
9. mar 2012

babenky prosim radu. co by ste urobili trenerovi atletiky - vrch gulou????? akoze oni mi povedali ze kludne drahu atleticku a tak a je to na mne. Ja mam v plane urobit oval, tam drahu, normalne nakreslene aj ten priestor pre vrch gulou aj ihrisko dovnutra. Len neviem co akoze dalej???? keby to bol hrac tak mu dam dam do stredu ihriska vitazny stupienok a postavicku s medailou ale teraz neviem ci to nebude take blbe bez toho...

marci2305
9. mar 2012

@yamahafazer Ďakujem.. 😉

marci2305
9. mar 2012

@mia114 Bóóóže to je nádhera!!!!!! 😲

maca_p
9. mar 2012

@anda1980 - ze amater 😎 agent 😀
@dm1 @jakelina
@jakelina
ja z vas odpadnem, zasa paradne kusky 😲

kocky ako zarobim ciernu farbu iba z domacich surovin? da sa to? doma mam iba zelenu, modru a zltzu.... ale potrebujem ciernu na pinguikov. ked inak nevyda, budu musit byt modro-zelení... 😀 😀 pripadne hnedi z cokolady??

timonko
9. mar 2012

pre synovca, malého technického kutila 😀

dm1
9. mar 2012

baby nikdo nic ziadne rady???? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach baby to mam dnes robit 😝 😅

lola77
9. mar 2012

@maca_p Niektoré baby farbia na čierno živočíšnym uhlím. Ja som neskúšala, ale čítala som to na fórach.

maca_p
9. mar 2012

@dm1 http://www.tortyodmamy.sk/?q=sportove/atleticka... len toto... pridaj napodobneninu trenera, gulu do ruky a hotovka...

@lola77 aha, dobry napad. zostalo nam par kuskov po crevnej viroze 😀

mne sa nedari... spravil sa mi kopec na korpuse. oj joj...

vecernicci
9. mar 2012

@dm1 ať jsem koukala, jak jsem koukala, tak jsem nic nenašla, já mám zase v dubnu dělat golfové hřiště,co největší a hóóódně doplňků z marcipánu pro 9 letého kluka 😉

evvina
9. mar 2012

Ahoj holky, zatím jsem u vás šmírovala a chodila pro rady, tajně 🙂

Dorty dělám jen doma pro rodinu, a pak pár přátel a dnes bych se chtěla pochlubit u vás. Tak s kritikou sem.

jakelina
9. mar 2012

@maca_p děkuju, černou fakt nevím, jedině tím živočišným uhlím.
@dm1 nic mě nenapadá. Já myslím, že i ten ovál bude hezký jenom tak.
@evvina hezké 😉

katy1979
9. mar 2012

@dm1 mna napada len pistalka ale vsak ani tym stupienkom by si nic nepokazila vsak vitazstvo je aj zasluha dobreho trenera

katy1979
9. mar 2012

@evvina to sa robi smirovat tajne. len pekne pis a pridavaj svoje vytvory

marci2305
9. mar 2012

@evvina Žiadna kritika...Sú nádherné... 😉

anibas
9. mar 2012

@dm1 veď keď nemusíš postavičku tak nerob - len ihrisko, miesto pre hod guľou, môžu stupienky, okolo torty možno medaila ...

eliska22
9. mar 2012

@mia114 nádhera 😵 😵 😵

eliska22
9. mar 2012

@vecernicci tá podkova nemá chybu, krásna 🙂

abriela
9. mar 2012

Moja prva marlenka bez valkania. Cesto nebolo vobec tvrde, plnka od @anibas.

lucula73
9. mar 2012

@abriela a ako si robila tie pláty?to je také redšie cesto?akurát som to dnes študovala,len si neviem predstaviť,ako upečiem tie pláty...

abriela
9. mar 2012

@lucula73 je to take mnam, maslove cesto, ktore som rozotierala na papier ako krem

maminka11
9. mar 2012

@abriela prosim hod receptik 🙂, si sikulka, vyzera uplne uzasne 🙂, presla som nieco dozadu, ale recept som nenasla ☹
dakujemmmmmm 🙂

miciatko
9. mar 2012

@jakelina jee ty mas nadherneho synacika a krasna torticka

lucula73
9. mar 2012

@abriela aha,takže to netieklo z toho papiera?vyzerá to super,asi to tento mesiac ešte vyskúšam 🙂

mne sa tak nedarí,piekla som tie pláty na celý plech a ja neviem teda,ako sa to prenáša,ale dva sa mi polámali,som to ako tak zachraňovala 😝

maminka11
9. mar 2012

@lucula73 dakujem, uz som si recept ulozila 🙂, vyskusam