• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka nadherne:slight_smile:
10. mar 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h kde je ten srnček? @janula.h krásna @dajna11 nádherná @yamahafazer - krásne pivo. Prosím Vás ako je spravená tá farba? @lucka_o parádny šrek @mizulienka - krásne dielka @ajka82 krásna @lamps nádherná @jakelina nádherný krtko
10. mar 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ja som videla,ze take kuzele robia,ale iba napichane tusim do polystyrenu takto nieco mam ulozene

@zlatat no umna to takto funguje tak dufam,ze ti to pomoze :slight_smile:
10. mar 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
dakujem vám kočenky za všetky lajky,potešili a neskutočne :grinning:
10. mar 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o uzasna!
10. mar 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 no ta farba je davam oranzovu a telovu takze miesam a pridavam tak od oka :grinning:
10. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ano aj ja chcu taketo :grinning: len mi nieje jasne ako tak prepichnut sunku aby drzala, ale snad to pojde za jazdy :grinning:
ja mala minule taky tenky pas cez cely stol, ale ted musim nieco ine, chapes ne ? :grinning: na tanieroch poukladane to nemozem mat kvoli miestu
10. mar 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ďakujem. sa mi ľúbi ta farba a rovnakú som videla aj keď sme mali v stredu tú prax(my musíme mať vždy v jeden deň týždni prax) a nikto nevedel.
10. mar 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tato je segrina robena pred tyzdnom....., bala som sa tej orchideii, ale je to pohoda :slight_smile:plnka pribibacik a maliny, suprove to bolo :slight_smile: dakujem za receptik na pribinacika :slight_smile:
10. mar 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lucka_o wow ved tato je urcite ziva, neverim, ze to je torta :confused: :confused:
10. mar 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to torta :slight_smile: este jedna foto, ale je na nej uz zlomeny list padol za obet detom :slight_smile:
@mizulienka dakujem :slight_smile:
10. mar 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@lucka_o mas ju neskutocnu fakt krasnu!
10. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat @yamahafazer nechapem, ze sa vam mramorak drobil, ja sice robim iba ten kakaovy, ale je uplne vlacny aj na 3 den, teraz somhomala polozeny nakuchynskom pulte, len vcera som ho zabalila do sacku a krasne vlacny stavnaty, teraz som zjedla cely jeden plat :confused: :confused: :confused:
10. mar 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte šikovnice šikovne už zas vas nestiham pozerat nieto esšte čitat :slight_smile: krasne dielka ste popridavali chvalim všetky! moja tohtotyždnova a pokus o prvu laliu,je nejaka divna ale snad sa trošku podoba :D
10. mar 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
ajojte, tak ja v rychlosti pridavam moju dnesnu pre nasho Tomaska na meniny a rychle sa idem prezliect, bo babka s dedom su uz na ceste a ideme oslavovaaaat :sunglasses:
spravila som mu k nej aj muffinky, z tych ma najvacsiu radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
pridavam tu nestastnu atletickku a slanu
10. mar 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@dm1 krásne a tá atletická je super :wink:
10. mar 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o náádhera
10. mar 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji tucniacikovia :slight_smile:)))
10. mar 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
ahojte tak teraz nam skoncila cast oslavy tak idem chytro pridat torticky a potom spratavat veci :slight_smile:
10. mar 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@anibas, marlenka zozala uspech :slight_smile:
10. mar 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby nevsimla som si, ci ste to uz pisali. Od pondelka v lidli Tatra salko za 1,29
10. mar 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq tiez som to dnes videla v letaku a trieskala som si hlavu lebo som min. tyzden v kaufe kupila za 1,49 eru 25 plechovic.... ale co uz este pojdem aj do lidla zobrat asi
10. mar 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq ale to je az od stvrtka nie od pondelka ta akcia.To je skoda,ze my tu nemame lidl :unamused:
@bzucinka2 ta prva stymi gerberami je nadherna to su marcipanove kvety?a stymi havkami je strasne pekna :slight_smile:
@miciatko ta sa ti pekne podarila :slight_smile:
@dm1 super su a ta draha vyzera velice dobre :wink:
@janulkamartinko peknucke aj lalia pekna,ale troska sirsie a kratsie listy by som spravila inak je pekna
@lucka_o orchidea perfektna
10. mar 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
10. mar 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bzucinka2 tá s gerberami je neskutočná :fearful: :fearful: :fearful: - idem kuk na FB a sťahujem foto :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko
@bzucinka2 nádhera

@bzucinka2 jak se dělají ty gerbery, mám takovou vykrajovačku, ale ještě jsem ji vůbec nepoužila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mojmu muzovi ta pribinacikova plnka vobec nechuti :unamused: a mne sa zasa lubi som ju chcela spravit malej do torty tak teraz zas neviem ci ju mam robit :unamused:
10. mar 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, dort předán.-))) slavná Minnie, když jsem ji chtěla modelovat tak pžřestal jít internet :zipper_mouth: jsem říkala, že to bude prokletý dort, již od počátku :grinning:
10. mar 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@lifinka Ale máš ho krásný :wink:
10. mar 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok