Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
lucka_o
10. mar 2012
@mizulienka nadherne🙂
lussy23
10. mar 2012
@janula.h kde je ten srnček? @janula.h krásna @dajna11 nádherná @yamahafazer - krásne pivo. Prosím Vás ako je spravená tá farba? @lucka_o parádny šrek @mizulienka - krásne dielka @ajka82 krásna @lamps nádherná @jakelina nádherný krtko
yamahafazer
10. mar 2012
@pristela no ja som videla,ze take kuzele robia,ale iba napichane tusim do polystyrenu takto nieco mam ulozene

@zlatat no umna to takto funguje tak dufam,ze ti to pomoze 🙂
dajna11
10. mar 2012
dakujem vám kočenky za všetky lajky,potešili a neskutočne 😃
njonja
10. mar 2012
@lucka_o uzasna!
yamahafazer
10. mar 2012
@lussy23 no ta farba je davam oranzovu a telovu takze miesam a pridavam tak od oka 😃
pristela
10. mar 2012
@yamahafazer ano aj ja chcu taketo 😃 len mi nieje jasne ako tak prepichnut sunku aby drzala, ale snad to pojde za jazdy 😃
ja mala minule taky tenky pas cez cely stol, ale ted musim nieco ine, chapes ne ? 😃 na tanieroch poukladane to nemozem mat kvoli miestu
lussy23
10. mar 2012
@yamahafazer ďakujem. sa mi ľúbi ta farba a rovnakú som videla aj keď sme mali v stredu tú prax(my musíme mať vždy v jeden deň týždni prax) a nikto nevedel.
lucka_o
10. mar 2012
a tato je segrina robena pred tyzdnom....., bala som sa tej orchideii, ale je to pohoda 🙂plnka pribibacik a maliny, suprove to bolo 🙂 dakujem za receptik na pribinacika 🙂
mizulienka
10. mar 2012
@lucka_o wow ved tato je urcite ziva, neverim, ze to je torta =-) =-)
lucka_o
10. mar 2012
je to torta 🙂 este jedna foto, ale je na nej uz zlomeny list padol za obet detom 🙂
@mizulienka dakujem 🙂
dm1
10. mar 2012
@lucka_o mas ju neskutocnu fakt krasnu!
mizulienka
10. mar 2012
@zlatat @yamahafazer nechapem, ze sa vam mramorak drobil, ja sice robim iba ten kakaovy, ale je uplne vlacny aj na 3 den, teraz somhomala polozeny nakuchynskom pulte, len vcera som ho zabalila do sacku a krasne vlacny stavnaty, teraz som zjedla cely jeden plat =-) =-) =-)
janulkamartinko
10. mar 2012
Ahojte šikovnice šikovne už zas vas nestiham pozerat nieto esšte čitat 🙂 krasne dielka ste popridavali chvalim všetky! moja tohtotyždnova a pokus o prvu laliu,je nejaka divna ale snad sa trošku podoba 😃
pipka
10. mar 2012
ajojte, tak ja v rychlosti pridavam moju dnesnu pre nasho Tomaska na meniny a rychle sa idem prezliect, bo babka s dedom su uz na ceste a ideme oslavovaaaat 😎
spravila som mu k nej aj muffinky, z tych ma najvacsiu radost x-) x-) x-)
dm1
10. mar 2012
pridavam tu nestastnu atletickku a slanu
eliska22
10. mar 2012
@dm1 krásne a tá atletická je super 😉
zlatat
10. mar 2012
@lucka_o náádhera
miciatko
10. mar 2012
moji tucniacikovia 🙂)))
bzucinka2
10. mar 2012
ahojte tak teraz nam skoncila cast oslavy tak idem chytro pridat torticky a potom spratavat veci 🙂
bzucinka2
10. mar 2012
@anibas, marlenka zozala uspech 🙂
zuziq
10. mar 2012
baby nevsimla som si, ci ste to uz pisali. Od pondelka v lidli Tatra salko za 1,29
dm1
10. mar 2012
@zuziq tiez som to dnes videla v letaku a trieskala som si hlavu lebo som min. tyzden v kaufe kupila za 1,49 eru 25 plechovic.... ale co uz este pojdem aj do lidla zobrat asi
yamahafazer
10. mar 2012
@zuziq ale to je az od stvrtka nie od pondelka ta akcia.To je skoda,ze my tu nemame lidl :-|
@bzucinka2 ta prva stymi gerberami je nadherna to su marcipanove kvety?a stymi havkami je strasne pekna 🙂
@miciatko ta sa ti pekne podarila 🙂
@dm1 super su a ta draha vyzera velice dobre 😉
@janulkamartinko peknucke aj lalia pekna,ale troska sirsie a kratsie listy by som spravila inak je pekna
@lucka_o orchidea perfektna
anibas
10. mar 2012
@lucka_o @janulkamartinko @pipka @dm1 @miciatko @bzucinka2 - nádherné všetky 🙂 🙂 🙂
anibas
10. mar 2012
@bzucinka2 tá s gerberami je neskutočná 😕 😕 😕 - idem kuk na FB a sťahujem foto 😃 😃 😃
jakelina
10. mar 2012
@miciatko
@bzucinka2 nádhera

@bzucinka2 jak se dělají ty gerbery, mám takovou vykrajovačku, ale ještě jsem ji vůbec nepoužila :-p
yamahafazer
10. mar 2012
baby mojmu muzovi ta pribinacikova plnka vobec nechuti :-| a mne sa zasa lubi som ju chcela spravit malej do torty tak teraz zas neviem ci ju mam robit :-|
lifinka
10. mar 2012
ahoj holky, dort předán.-))) slavná Minnie, když jsem ji chtěla modelovat tak pžřestal jít internet :-x jsem říkala, že to bude prokletý dort, již od počátku 😃
jakelina
10. mar 2012
@lifinka Ale máš ho krásný 😉