• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@jakelina Jeeeeej, tak prajem tvojmu najmladsiemu Eliaskovi vsetko len to naj, naj ,naj........ k jeho krasnym druhym narodeninam. :slight_smile:
11. mar 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 děkuju moc, jste tu všechny tak milé. Už jenom minutu a je na světě. Narodil se v 22.07
11. mar 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina všetko naaaaaj chlapovi :slight_smile: my sme mali minulú nedeľu :slight_smile:
11. mar 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina skoro som sa trafila presne :frowning2: , tak si ten cas ulozim a na buduci rok sa polepsim :wink: o tu minutku budem trpezlivejsia.... :grinning:
11. mar 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. mar 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps asi 3 - 250ml
11. mar 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela vy ste mali to srdce rozrezať draka ?????? fantastickýýýýýýý !!!!!!!!!!!!!
aj kužeľ dokonalýýýýýýýýýýýýýýýý
11. mar 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a idem spať - a veľa píšete dievčatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na sobotu mám dva dorty.. a to je pro mě masakr :grinning: já nejsem ultra super žena jako vy tady, že stíháte tolik dortů já to prostě nechápu :grinning: :confounded:
11. mar 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka TOhle by nešlo?
11. mar 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@anibas aach , no čo s ním :rolling_eyes: ale ja sa ho strasne bála malovat a nakoniec netrvalo to az tak dlho :wink:

@alenv zvládnes, šikula si a budeme ťa povzbudzovať :dizzy_face: ja mam len jeden, a dufam, ze to aj tak zostane!! aaaale , doniesli si nan svoje vajííííčkaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. mar 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no tak sklanam sa po samu zem naaadhera obe, nemam slov :dizzy_face:
11. mar 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina - aj ja sa pripájam a prajem drobčekovi všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som z tej tvojej slanej takmer na zadok padla...niečo úžasné....to fakt musí bombovo ukázať na stole :slight_smile:

a ďakujem vám dievčatá za všetky páči sam mi,veľmi ma tešia :slight_smile:
11. mar 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela já fakt nechápu, jak někdo může stihnout tolik dortů s dítětem :grinning: já dělám po večerech a přes den jsem ráda, že upeču korpus a to mi malej tahá za tepkáky :grinning:
11. mar 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 posli mi maila do ip, zajtra vecer ti to poslem :wink:
11. mar 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecka moje, prosim vas kto tu kupoval tu ciernu stuhu s bielymi bodkami????? nemáte z nej len nejakych 15cm volné ? :confused: :confused:
11. mar 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka @yamahafazer perfektne su vsetky, urobim niecona ten styl, ze tehly cez celu tortu, bude to iba mala 3kg, takze sa vela nenarobim :wink:
dakujem este raz.
11. mar 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tusim to bola daducha ale nie som si ista. Ja ju mam doma tiez ale este som nepouzila. Myslim ze 15cm by mi iste nechybalo :slight_smile:

inak ten drak bol fantrasticky!!!! ste si ho mali nechat!!! a ten kuzel uz som davno obdivovala na neete niekedy tiez skusim
11. mar 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna caka tiez viltonka takato na zelanie. Len baby viem ze to tu bolo uz x-krat ze ako na tie znaky ale ja nevieeem. ako ste to robili?
11. mar 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela doma mám červenú s bielymi bodkami :grinning: , ale musím ísť do galanterky, ak budú mať môžem ti kúpiť :sweat_smile:
11. mar 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a našla som abecedu, čo sa mi bude hodiť na ten znak Spartak Trnava, tu je: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-abeceda-velka-tlacena-klasicka-block-upper/
11. mar 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ja som ju kupovala :wink: ,idem tam aj tento tyzden, ak ti to nesuri,tak cca v piatok ju môzes mat :wink:
11. mar 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z coho by sa dali vyrobit take peciatky???? Myslim dole na tu viltonku http://liraone.livejournal.com/9563.html
11. mar 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja ju mám tú abecedu,som ju hľadala na nete a nemohla ju teraz nájsť,tá bude super,ja som z nej písala nápis na foťák :wink:
@zlatat teraz spatne čítam.čo si písala o tok korpuse že sa ti drobil......a nemože to byť tým,že si dala tam ten zlatý klas?my sme dnes dojedali odrezky z tých plátov čo som piekla ešte v stredu štvrtok a vobec sa nemrvili a aj chuťovo boli super.....
11. mar 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha jejda , andelicka, tak ak by mali kupis mi, torta ma byt tusin na sobotu tak to by slo, ono tam ma ist len taka mala maslicka z nej :grinning: , ale vzala by som z nej 1m , ak by si bola taka slniečkoidná :grinning: :grinning: :grinning: a kupila pisni cez Ip č.u. sumu a ja pisnem adresu :dizzy_face:

ostane holky ste andelice, kujem :dizzy_face:

@dm1 z mosgumy, mam doma myslim ze jednu celu A4 ak chces poslem ti ju :wink:
11. mar 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela juj to by bolo super!!! :dizzy_face: A neda sa to aj bezne kupit? To by bolo najlespie nech netreba posielat. Ale ked nie budem rada ked posles mam to na buduci tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 v papiernictve asi nie, ale v kreativ e shopoch isto, sim ta, zajtra idem do mesta ti to poslem v obyc.obalke to je minimum :sweat_smile: vsak si mi uz kolko krat pomohla :dizzy_face: aspon uvidis ci ti to z toho pojde, ono to z toho vyrezes skalpelom, alebo vystrihnes s noznickami , nalepis na nieco tvrdsie nech sa ti s tym lahko robi a hotovka
11. mar 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uf to je čudné, priniesť takú zbytočnosť. A to si vždy poviem, že ma už nič neprekvapí :frowning2:
12. mar 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak holky, ja som si povodne chcela objednať hotovu oblozenu misu od svagrinky :sweat_smile: a moj mi na to , že či si nevieme kupiť šunku na nu aj sami :rolling_eyes: skoro ma vystrelo :rolling_eyes: som mu hned na to, že ale ktory blbec z nás dvoch urobí pak z nej tú misu !!! aach chlapi su zvláštna odroda človeka :rolling_eyes: ja dnes o 12:45 dokoncila tortu o 13 prisli hostia a on sedel pokojne pred telkou :angry:
12. mar 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok