• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zlatat no tak taku si neviem predstavit 4-posch. to bude musiet mat podlozku velku. ale zase podla mna kludne moze byt vrch len 12cm a hore jedna lalia tak akoby na stojaka a odtial uz vodopad. ta horna by zaberala cele vrchne poschodie
12. mar 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@abriela tak ale - na rizikovom ti moc vypekat nedovolia :sweat_smile: a ked si mas vybrat medzi pecenim a bezpecim babetka, tak sa nemas moc o com rozhodovat :zipper_mouth:
12. mar 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ano to beriem - dieta je prvorade. Ved mam v nebi anjela. Len asi aj zavisi od dovodu rizikoveho tehotenstva.
12. mar 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat aha tu ma Bohus 4-posch. a ma to posunute tak dozadu ako tu uz niekto spominal a ma aj celkom take vacsie kvietky tam. ale podlozka minimalna veru http://www.tortyodmamy.sk/svadobne/svadobna-4poschodova
12. mar 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jaj tak teraz chapem ze to bolo stabilne a odkadial mas taky kuzel, prepac ze sa ta stale vypytujem
12. mar 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ee, čím vyššie, tým tenšie, nevadí, využiješ na kvietočky :wink:
12. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no mne sa to moc nepáči - asi som v tomto konzerva :unamused: :unamused: akože torta je úžasná, vymakaná, ale to posunutie mi tam nepasuje
12. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tak sme 2 ani mne veru :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@abriela veď to, že budú volať a mňa to bude lákať, ale keď by so maj nastúpila do práce ... neviem si predstaviť piecť popritom, lebo do 15-tej v práci, potom si do noci robiť prípravy, opravovať písomky, pripravovať testy, medzitým variť deťom, s deťmi sa učiť, ... na všetko sama bez pomoci - to nepôjde :confounded: :frowning2: :frowning2:

A na rizikovom nehrozí aby som vypekala - to sa aj ja budem báť, aby som zase nepotratila
12. mar 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tvoje nocne prace su mi blizke :grinning: :grinning: :grinning: . To snad nieje ani mozne
12. mar 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat no ale on to nema pekne urobene :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda kvety uuuuzasne ale to posunutie hooodne prehnal, takto som to nemyslela , to je take rovnomerne posunutie nie vsetko naraz nacapiť

@miciatko nevadi , len ked niekedy neodpovedam tak som prehliadla a treba ma kopnut- kužel som si vyrobila, som aj vysvetlovala ako niekde dozadu v teme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. mar 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela to fakt? :confused: :confused: :confused:
12. mar 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela idem pohladat, dakujem moooc
12. mar 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no veď uvidím, čo vymyslíme - hlavné je teraz nejako poriešiť veľkosť torty
12. mar 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat mrkam na ten bohusov on ma to druhe spodne poschodie mooooc male, mozno to bol jeho zamer ,ale mne sa prave kvoli tomu nepaci ta torticka :frowning2: keby to mal rovnomerne rozhodene tie velkosti tak je uuuuzasny
12. mar 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela súhlasím
12. mar 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat cez leto , to ani von nedas chladit, juuuj mojenko , držím moc palčoky ! ju , ale láka to taká objednávka, že ?
12. mar 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat nevsimla som si narychlo :sweat_smile: ... ale ak ti predaju len to co chces, tak ti fakturacne udaje poskytnem...
12. mar 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@ajka82 ďakujem kočky - len pozerám, že nastaviteľný ráfik majú iba 32 cm ... takže asi fakt budem musieť skladať spodnú tortu - lebo ani 36 cm ( keby som kočku ukecala na túto ) som nikde nevidela ( len tú drahú z T-fornaxu ) :frowning2:
@pristela veru veľmi lákavá obj.
12. mar 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 dík - ináč našla som už aj cyklámenovú práškovú farbu
12. mar 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat no to fakt :wink: . Lae podobnost je cisto nahodna. :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat pocuj niekto sa teraz pyta na FB Tonky presne na tu tvoju tortu s laliami presne ten isty obrazok ze kamoska sa pyta ci by to vedela aj 4-posch.spravit :confused:
12. mar 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a keby si dala okolo torty čokotransfer,necháš si kúštik vyššie okraje a potom vrch torty poleješ čokoládou,to sa ti pekne rozleje a budeš mať čokoládovú :wink:
12. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, dostala som objednávku na trojposchodovku svadobnú s vodopádom ruží, ako tam ti ruže pripevniť, keď to budem po jednom napichovať tak bude tá torta celá rozpichaná, ako to robíte???
12. mar 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 máš dve možnosti - buď napichať po jednom, alebo ich pospájať s drôtikami do vodopádu ( kytice ) a tak potom dať na tortu
12. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 fíha - idem kuknúť
12. mar 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no tak tú kočku nepoznám ... možno je to kamoška tej holky, čo sa so mnou dohadovala ... no čo už
12. mar 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já používám gelovky, ale nemám červenou... tak jsem si koupila od Kovandů červenou a ještě mám nějaké jiné potravinářeské.. ale barví ta od Kovandu sytě červeně?
12. mar 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok