• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@katy1979 ja tiez s prsiami nemam problem. prsate torty sa mi pacia. s chlapskymi "intimitami" je to uz horsie, ale zatial som neodmietla... akurat ich nedavam na net. :sweat_smile:
13. mar 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 vidis a podla mna teda hello kitty je horsia ako prsia. takto si clovek moze urobit take ake si predstavuje zeby sme mohli mat
13. mar 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusil2005 po mne ked chceli muzsku vybavu tak chvalabohu som ich ukecala na ine :grinning: nejde o to ze by som nespravila len neviem ci by som to zvladla a aj to vyzeralo k svetu. a hlavne sa treba trafit do velkosti :sweat_smile:
13. mar 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 to urcite netreba Kati, myslim teda modlit sa otce nas kvoli tomu :grinning: :grinning: :grinning:
a to ani o prudernosti nie je...myslim skor, ze je to o tom, ze kazdy mame nejake hranice a presne ako pises prsia mame kazda, ale mame ich na hrudi a nie na torte :wink: :wink: :wink:
13. mar 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienka,ak možete prezradíte mi z kolkých vajec väčšinou robíte korpus?a kolko beriete za kilo torty?teraz ked vajcia šli hore a tak...neviem sa zorientovať.....a za postavičky pýtate na cene viacej?díky za infošky. :grinning:
13. mar 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979
@lusil2005 baby ale ja si v pohode viem predstavit super party kde by som mala tortu chlapsku vybavu :grinning: ale to nie taku verejnu party :grinning: a isto by som ju ja nerobila :grinning: ale keby som sa tortickami zivila tak aj prsa robím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja uz mam Bleska , Thomas a pomaly aj Kitty :stuck_out_tongue_closed_eyes: za sebou uz mi chyba do zbierky mojich "oblubenych" len Nemo a som na kompletku :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianas len cukro pridavaj postupne, pretoze tolko ako ma uvedene alionuska som nidky na jednu davku cukrikov nedokazala dat.
13. mar 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej, mám doma aj návlečky s ňou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ukecala som ich na taku lahku :grinning: a peknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :fearful: :fearful: :fearful: a kde je sprava co si mi pisala???? a kde je tvoje meno pri mojej odpovedi??? :fearful: :fearful: :fearful: dnes mam nejaky divny den!!
13. mar 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a co mas proti nemovi?
13. mar 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 paní ti teda připravila pořádný šok :sweat_smile: :astonished: :grinning: a prosím tě, vím, že jsem se tě ptala už na fb, ale ty květy tam byly teda v tom košíku jen tak jednotlivě zapíchané - ten drátek jsi něčím obalovala? holky tu psaly, že to vsunují do brčka, nebo obalují do potravinové folie.
@jakelina jde pak to brčko vyndat? já mám zatím jednotlivé květy a stonky s lístkama, ale já fakt ani za svět netuším, jak to dám dohromady, jak to tam zapíchnu, aby to nějak vypadalo a jak to pak před krájením co nejjednodušeji vyndám
no nějak to budu muset vymyslet...
13. mar 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka vôbec nemaj zlé pocity, každý robí to, na čo sa cíti. Ja by som ich tiež nerobila, a ani futbalovú loptu :grinning:
13. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna jak to budete krájet, tak uděláš prostě řez vedle toho brčka a vyndáš ho.
13. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka táto je super, rýchla a naozaj ľahučká - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11986
13. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fodorka nadherna a ako si robila puncovu? nas tatko zboznuje puncaky, len ci to nieje narocne.... :unamused:
13. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 jezisi, este futbalova lopta mi chyba :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
a nemo je kraasny, suprove torticky su s nim , fakt kraaasa, ale je to jedna z tych postaviciek z ktorou torticky vypadaju kazda tak isto nic originalne sa tam neda a zakaznik to ani nechce ako Thomas a Kitty
13. mar 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka ty to budes mat ale lahsie v tom ze nepotrebujes velku podlozku kvoli kvetom dole staci min. presah a aj vrch mozes mat uplne s prehladom len tych 12cm. tak neboj isto to zvladnes :wink:
13. mar 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, tak si predstavte, že sme sa na tej torte dohodli .... uff, to eštelen budú stresy.
Dnes som robila experimenty - hľadala po dome krabice, ktoré by zodpovedali potrebným rozmerom, nakoniec sm našla jednu z korčulí :grinning: na šírku mala 46 cm - no vopchala som ju do chladničky ale len tak, že som musela poličku z dverí dať dole, a musela som ju vypodložiť polystyrénom - potom som pekne zavrela dvere. Keby som ju nepodložila, tak dvere an ináhodou nezavrem ( zavadzia mi tam taký výčnelok, na dverách, ktorý zo spodu podopiera poličku )
No a čo sa týka rúry - rošt mám hlboký 36 cm ale rúra je hlbšia, tam bude hádam aj 40 cm - takže musím vymyslieť niečo namiesto toho roštu, aby som mala na čo dať ráfik ( kúpim ten drahý predrahý ) ... pokecám s mužom, možno mi dá spraviť niečo na spôsob plechu ale hlbšie

Takže nakoniec sme sa dohodli na tej 38 cm spodnej torte - ostatné, teda rozostupy necháva na mňa
13. mar 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby moje krasne na 24 mam robit tuto tortu pre prvaka , ale vam poviem ze takto ju robit nechcem, podstata zostane zachovana, ale mienim ju zmenit a prosim povedzte ci moje zmeny budu dobre a uvitam kazdy napad

tak tortu naklonim , zakze bude trochu zo sikma, farba bude zelena a ram bude aj po bokoh hnedy s dekorom dreva, na spodok tabule umiesnim jeden rad s gulickami -pocitadlo, co vas este napada prosim poradte
13. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@lusil2005 no veru ani ja by som nedychala teta riadne napina :grinning:
13. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak som vás prebehla, ja som tiež tortu prsia nerobila a minule ma aj kámoška pýtala, či by som jej pre manža neurobila, ale mi to prišlo také divné, keď ho poznám :sweat_smile: . A ja som punčovinu ešte nerobila, tak aj tak nehrozí, neviem, či by sa to podobalo...A ďalšia skvelá výhovorka, prečo takú tortu neurobím - nemám srdcovú formu :sweat_smile: :grinning:. Ale teším sa moc na tú krstinovú, včera sa narodilo kámoške krsniatko - dievčatko Dominika, tak si môžem chystať ružovú farbu na farbenie :slight_smile:
13. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zlatat tak super tesim sa s tebou taketo velke torty su sice vyzva ale aspon cloveku zostane aj az robotu ked sa to rata na kila :slight_smile:
13. mar 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za like...tu je dalsi burak :sweat_smile:
13. mar 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
13. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, potrebujem poradiť, volala mi jedna pani, že chce tortu s motívom anjel :unamused: nemáte nejaké námety, ďakujem
13. mar 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz si na nu spominam, tie pastelky som obdivovala, len ja sa musim drzat toho ze to ma byt tabula
13. mar 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ak si na FB medzi tortomaniackami tak tam je jedna a aj na tome som videla tusim vcera novu pridanu
13. mar 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 len sa toho bojím, ako ju budem potom prenášať, keď nebudem mať doma muža :confounded: Ale je to tak ako píšeš - pri takýchto megatortách človeku aj čosi ostane za prácu
13. mar 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem Vladi, urcite vyskusam :wink:

@mia1111 super vyhovorky, musim si zapamatat, lebo teraz som bola zaskocena, ale zachranili ma deti, ked chceli vidiet, aku tortu mi to teta ukazuje na mobile :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zlatat ved to radsej 1 velku svadobnu za tyzden ako 5 malych 3kg detskych....
13. mar 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 Nevím, pro koho to je,a le ten anděl se mi líbí..:slight_smile:
13. mar 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok