• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vecernicci tie su nadherne , ja ziiram, no toto neurobim ani keby sedim u toho cely den, fakt krasne
13. mar 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko to je neskutočné, krása :slight_smile:
13. mar 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci krásne vajíčka, ako vyšívané :slight_smile:
13. mar 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 mne @anibas radila, že s PDT to ide dobre :sweat_smile:
@zuzana124 - no ja asi moc neporadím, ja som skúšala raz cez striekačku WI a smarflex - tak ten som nevytlačila, tuhý je jak šlak, WI išlo, aj keď teda ťažko, ale šlo to... ale to som robila len takého hadíka - lem okolo torty, nech je jemný a rovnomerný, no som myslela, že mi ruky odpadnú :confused: :sweat_smile: . Aj som zvažovala, že si kúpim ten extrúder, čo funguje ako pištol, ( aspoň tak vyzerá), no ale zasa 25evri som na ceste nenašla, tak ten si musí počkať :grinning:
@dadka212 - vidíš, mňa nenapadlo tú hmotu nahriať :sweat_smile: . No nabudúce budem zasa múdrejšia :grinning:
13. mar 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ještě jsem dělala svícínky ve tvaru vajíčka a takový spékaný obrázky :wink:
13. mar 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@miciatko máš je nááádherný, já bych zase nedokázala zdobit takhle barevnou polevou, já moc neumím malovat, tak mi zdobení zvířátek moc nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 teda, ja som ani nedychala, kym som docitala to o tych kvietkoch :slight_smile:
13. mar 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko tie su nadherne, neskutocne
13. mar 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ty si neskutocne sikovna, krasne
13. mar 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 jemine, striekačka!!!!!! to ma nikdy nenapadlo a ja blb vsetko šulkam v rukach :angry: inak minule som v jednej lekarni pýtala 50striekaciek a 20ihiel takych a 30takych , najmensi stal za mnou a ten lekarnik na mna čumel :confused: a ze dovod na co ich chcem, to som zas cumela ja nanho :confused: :confused: :confused: zevraj to musi zapisovat niekam :confused: to som teda pocula a zazila len v tej jednej lekarni :confused:

@vecernicci su neskutocne kraaaaaaaaaaaasne!!!!!! wow - a to vsetko okolo velkej noci neznasam, ale tieto "madeirove milujem aj vyrezavane a ocividne aj medovnikove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si mooooc šikovnáááááá :dizzy_face:
13. mar 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no to sa niekomu žije - ja som rada, keď mi deti zaspia o pol deviatej - medzitým sa s Radkom učiť do školy ...
13. mar 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky po dlouhé době.....
nedávno jsem pekla přítelově sestře přidávám fotky....

holky mám dotaz, dělám marcipán,dávám do něj rýžový sirup....ale zdá se mě marcipán,když ho rozvaluju a potahuju,že je málo vláčný a je takový tužší.....nevím čím to je, myslíte,že bych měla sirupu přidat víc???
děkuji za rady
13. mar 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
no aká som ja šikovná - popri vykecávaní som spravila 22 cm vysoký stromisko - už ho len namaľovať, nalepiť lístky a hotovo ... vďakabohu za gumpastu, ide to ako po masle :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 PDT - to ide samo, nebudeš stíhať rezať nožom - len trošku sa zlepuje, ale dá sa :wink: :wink:
13. mar 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tie sú DOKONALÉ !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na toto ma nikto nenahovorí :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
13. mar 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a ide to aj s tým dávkovačom od sirupu Nurofen :wink: - s tým sa mi robilo lepšie, lebo striekačku som mala s ešte menším otvorom, tak ten dávkovač poslúžil :grinning:
13. mar 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a na co to potřebuješ???Ty jehly a stříkačky??
13. mar 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela my sme vedeli, že na niečom frčíš :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@miciatko áno, tu na tortomaniačkach som videla, je zaujímavá, ale chcela som aj niečo iné vidieť
@zdenallicka ďakujem, pekný anjelik
@vecernicci ty nemáš žiadne anjelske tortičky, si šikovná v hľadaní :wink:
13. mar 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ďakujem za rady, ste strašne zlaté :slight_smile:
@dadka212 ďakujem, tak to ma nenapadlo nahriať hmotu, určite vyskúšam :slight_smile:
@anibas ďakujem, tak idem objednať PDT :slight_smile:
13. mar 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 mrknu a uvidím :wink: hele tady jsou kouzelný andílci :wink: http://www.flickr.com/photos/ijosefsen/4470786909/
13. mar 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
baby potrebujem SUUURNE pomoc....
mám robiť 3 torty kocky 25x25x25cm jedna punčová, jedna cheese cake a jednu makovo nutellová...neviete ako to naceniť?
13. mar 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby monika ma vypredaj vsetko -50% okrem hmot a farieb tak kuknite ci nechcete nieco
13. mar 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci boze mas ich neskutocne ja nechapem ako to stihas tolko ich spravit!!!! :dizzy_face:
13. mar 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 sedím nad tím hodiny a hodiny :dizzy_face:
13. mar 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ahoj prosím ta ty si macher na tie stranky flickr pozrela by si mi tam nejake kamiony? :wink:
13. mar 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok