Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mariann2
13. mar 2012
@yamahafazer tá je krááásna
alenv
13. mar 2012
holky nemáte někdo postup na Maria
anibas
13. mar 2012
žienky - SURNE - plíííís 😞 😞 😞 😞 kamoška-suseda a poisťováčka v jednej osobe mi nedá dýchať - robila audit mužovej poistky a teraz chce k nám domov na návštevu aj so šéfom, pretože ON nám to lepšie vysvetlí - AKO sa jej mám slušne zbaviť ??? a ešte to chce spojiť s objednávku torty ]-( ]-( ]-(
jakelina
13. mar 2012
@anibas máte nějakou hooooooooooooodně nakažlivou nemoc 😃 😃 😃
lamps
13. mar 2012
@anibas no to je ťažké, ale slušne by som jej na rovinu povedala, že nemám o ďalšie informácie záujem, všetko, čo mi vysvetlila som pochopila od nej.
akme
13. mar 2012
@anibas a ide ti niečo robiť s tou poistkou?
anibas
13. mar 2012
mm zúri !!! a ja tiež !! ja sa nikomu nepchám do domu ani do peňaženky, nikoho nenútim objednávať torty a nemám na také veci žalúdok - ale asi konečne musím povedať NIE ako @lamps 😃 😃
anibas
13. mar 2012
@akme určite povie, že je zlá a treba ju zrušiť a najlepšiu urobí ONA !!!!!!
anibas
13. mar 2012
neznášam dílerov s poistkami, s knihami !!!!!!!!!!!!
lamps
13. mar 2012
@anibas no asi tak, ja tiež neznášam, keď mi niečo niekto vnucuje a ja nemám o to záujem, a keby som ho aj mala a nasilu mi to núka, tak mu poviem nie
janula.h
13. mar 2012
@anibas a si so svojou terajšou spoko? tak ju nemeň a takto to povedz aj tej "kámoške" 😉
lamps
13. mar 2012
@anibas Keď jej povieš nie, hneď budeš vedieť akú susedu- kamošku máš.
anibas
13. mar 2012
@janula.h Jani asi sa budem musieť vyhovoriť na muža 😃 😃 😃 - začalo to tak nevinne z jej strany, že mi niečo zaujímavé povie a už ma tak spracovala a naschvál prídu dvaja - jak jehovisti !!!!
mizulienka
13. mar 2012
@anibas mne tak jedna pani napisala na FB, ze ake krasne torty a ze by nejaku potrebovala a potom z nej vyliezlo, ze na oplatku mi chce aj ona nieco ponuknut, nieco co sa tyka zdravia a bla bla...ja radsej ani tortu nechcem robit, ked si mam vytrpiet nejake blbe sedenie ]-( ]-( ]-(
anibas
13. mar 2012
Idem jej odpísať, že ona môže prísť na kávu, ale bez šéfa, už odolávam tuším 2 roky, aby som jej nič nepodpisovala ... ja nerozumie, že to niekoho baví prehovárať a lanáriť ľudí - ešte aj s chlorelou a jačmeňom robí ]-( ]-( ]-( ]-(
anibas
13. mar 2012
@mizulienka presne takto to začalo !!!!!!!!!!!!!
lamps
13. mar 2012
@mizulienka na také ponuky - sedenia, som sa už naučila rázne hneď na začiatku tie "dobré duše" stopnúť a povedať veľmi rázne nemám záujem alebo budete mi to platiť? A keď mi odpovie, že nie, tak im poviem, že to je moja vec kam svoje peniaze dám.
desmodka
13. mar 2012
@anibas na rovinu povedat NIE, nemam zaujem, som spokojna s tym co mam, v dnesnej dobe musis byt "drza" na takychto, bez ohladu ci to je alebo nie je sused a tortu radsej treba ozeliet 😃
lamps
13. mar 2012
@anibas napísať to dokážeš, to je ľahšie ako keď by si jej to mala povedať do očí. Potom budeš mať z toho dobrý pocit, že si to dokázala. Má s tým skúsenosť celkom čerstvú 😃 😃 😃
lusil2005
13. mar 2012
@anibas ja by som to zvalila na muza, ze je vyslovene proti.
u nas by to bola aj pravda 😃 aj ked - ja som tiez na tieto veci alergicka... ja hned na rovinu hovorim ze v ziadnom pripade nemam zaujem. preco by to tebe malo byt trapne??? ked to jej nieje blbe.
anibas
13. mar 2012
@lusil2005 no ved on nesúhlasil, ale som myslela, že sa jej zbavím tým auditom - ale asi nie .... už som jej odpísala, že nechcem cudzích ľudí v dome ..
lencita
13. mar 2012
@marci2305 dakujem si zlata 🙂
dm1
13. mar 2012
@anibas ja som na take alergicka veru tiez!!! mame jednu co sa nevnucuje a ked nieco potrebujeme MY jej zavolame a ona spravi. ziadne prehovaracky ani nic podobne. tak to ma byt. Ja najviac na tom celom neznasam ked maju hodinovy obkec a potom a teraz mi dajte za to 5 kontaktov!!! a akoze zaco????? za to co som pocula x-krat tie zakladne obkecy? ako mozem odporucit niekoho a davat sukromne kontakty ked mi v nicom este realne neporadili???? uz som tak aj rodinnu znamu vypoklonkovala ze nech sa nehneva ale ja jej ziadne cisla davat nebudem
jakelina
13. mar 2012
@zklimekova a jak velké jsou, jak dlouho budeš jeden zdobit??
adrianai
13. mar 2012
Ahojte žienky, pozerala som na nete, ale nič také som veľmi nenašla, čo by sa mi pozdávalo - nemáte náhodou niektorá uložený postup na orchideu v kvetináči? Teda hlavne kvet na drôtiku? Len nemám origoš vykrajovačky :-S Ď. 🙂
janula.h
13. mar 2012
@anibas tak tak moja ale niektorým kým nepovieš prosto sprosto tak nepochopia ]-( 😃
pristela
13. mar 2012
jemine baby poistovaci to je ina kapitola ]-( mna najviac stve ze idu obklukou , volaju a nepovedia na co, mna tak nedavno zavolal kamarat len na kavu, ked som dosla bola s nim baba a uz to z nich slo ]-( ]-( ]-( ]-( strasnše som bola nanho naštvaná ]-( ]-( bolo to nieco s diamantami, a este neznasam ked to prezentuju otazkami a vy mate odpovedat ]-( ]-( ]-(

ale holky uz som vam dnes spominala ako vas ľúúúbim ? 😃 😃 😃 😃 celu kittynu už mám obstriekačkovanú čiernou tenkou rovnomernou mmf x-) x-) x-) x-) asi si pojdem kupit tie kitty návliečky :-p :-p
mizulienka
13. mar 2012
@pristela ty si taka vtipna, ze ja sa pri tvojich spravach furt rehocem nahlas 😃 😃 😃 😃
akme
13. mar 2012
@anibas hlavne neruš žiadne staršie poistky ked na 100% nevieš že na tom nestratiš, mám rada tých čo by všetko len rušili a zakladali nové a pritom nam pribúdajú roky a choroby ktoré v starej poistke sú poistené ale v novej už nebudú ale to nám "milí" poisťováci nepovedia. Dobre si urobila, že si ju vypoklonkovala a bez jej objednávky torty budeš existovať 🙂
janula.h
13. mar 2012
a to vám ani neidem vravieť baby ako som došla domov z nemocky po pôrode konečne sprcha 😃 normálna (mala som sekciu ) vyjdem zo sprchy v župane a pri dverách poisťovačka zvoní ]-( ]-( ]-( ]-( bola som doma cca asi pol hodiny!! že idem vám blahoželať k narodeniu a spýtať sa či máte poistku pre malého!