• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@yamahafazer tá je krááásna
13. mar 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nemáte někdo postup na Maria
13. mar 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky - SURNE - plíííís :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kamoška-suseda a poisťováčka v jednej osobe mi nedá dýchať - robila audit mužovej poistky a teraz chce k nám domov na návštevu aj so šéfom, pretože ON nám to lepšie vysvetlí - AKO sa jej mám slušne zbaviť ??? a ešte to chce spojiť s objednávku torty :angry: :angry: :angry:
13. mar 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas máte nějakou hooooooooooooodně nakažlivou nemoc :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas no to je ťažké, ale slušne by som jej na rovinu povedala, že nemám o ďalšie informácie záujem, všetko, čo mi vysvetlila som pochopila od nej.
13. mar 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a ide ti niečo robiť s tou poistkou?
13. mar 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm zúri !!! a ja tiež !! ja sa nikomu nepchám do domu ani do peňaženky, nikoho nenútim objednávať torty a nemám na také veci žalúdok - ale asi konečne musím povedať NIE ako @lamps :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme určite povie, že je zlá a treba ju zrušiť a najlepšiu urobí ONA !!!!!!
13. mar 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neznášam dílerov s poistkami, s knihami !!!!!!!!!!!!
13. mar 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no asi tak, ja tiež neznášam, keď mi niečo niekto vnucuje a ja nemám o to záujem, a keby som ho aj mala a nasilu mi to núka, tak mu poviem nie
13. mar 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a si so svojou terajšou spoko? tak ju nemeň a takto to povedz aj tej "kámoške" :wink:
13. mar 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Keď jej povieš nie, hneď budeš vedieť akú susedu- kamošku máš.
13. mar 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h Jani asi sa budem musieť vyhovoriť na muža :grinning: :grinning: :grinning: - začalo to tak nevinne z jej strany, že mi niečo zaujímavé povie a už ma tak spracovala a naschvál prídu dvaja - jak jehovisti !!!!
13. mar 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anibas mne tak jedna pani napisala na FB, ze ake krasne torty a ze by nejaku potrebovala a potom z nej vyliezlo, ze na oplatku mi chce aj ona nieco ponuknut, nieco co sa tyka zdravia a bla bla...ja radsej ani tortu nechcem robit, ked si mam vytrpiet nejake blbe sedenie :angry: :angry: :angry:
13. mar 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Idem jej odpísať, že ona môže prísť na kávu, ale bez šéfa, už odolávam tuším 2 roky, aby som jej nič nepodpisovala ... ja nerozumie, že to niekoho baví prehovárať a lanáriť ľudí - ešte aj s chlorelou a jačmeňom robí :angry: :angry: :angry: :angry:
13. mar 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka presne takto to začalo !!!!!!!!!!!!!
13. mar 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka na také ponuky - sedenia, som sa už naučila rázne hneď na začiatku tie "dobré duše" stopnúť a povedať veľmi rázne nemám záujem alebo budete mi to platiť? A keď mi odpovie, že nie, tak im poviem, že to je moja vec kam svoje peniaze dám.
13. mar 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas na rovinu povedat NIE, nemam zaujem, som spokojna s tym co mam, v dnesnej dobe musis byt "drza" na takychto, bez ohladu ci to je alebo nie je sused a tortu radsej treba ozeliet :grinning:
13. mar 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas napísať to dokážeš, to je ľahšie ako keď by si jej to mala povedať do očí. Potom budeš mať z toho dobrý pocit, že si to dokázala. Má s tým skúsenosť celkom čerstvú :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas ja by som to zvalila na muza, ze je vyslovene proti.
u nas by to bola aj pravda :grinning: aj ked - ja som tiez na tieto veci alergicka... ja hned na rovinu hovorim ze v ziadnom pripade nemam zaujem. preco by to tebe malo byt trapne??? ked to jej nieje blbe.
13. mar 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no ved on nesúhlasil, ale som myslela, že sa jej zbavím tým auditom - ale asi nie .... už som jej odpísala, že nechcem cudzích ľudí v dome ..
13. mar 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@marci2305 dakujem si zlata :slight_smile:
13. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som na take alergicka veru tiez!!! mame jednu co sa nevnucuje a ked nieco potrebujeme MY jej zavolame a ona spravi. ziadne prehovaracky ani nic podobne. tak to ma byt. Ja najviac na tom celom neznasam ked maju hodinovy obkec a potom a teraz mi dajte za to 5 kontaktov!!! a akoze zaco????? za to co som pocula x-krat tie zakladne obkecy? ako mozem odporucit niekoho a davat sukromne kontakty ked mi v nicom este realne neporadili???? uz som tak aj rodinnu znamu vypoklonkovala ze nech sa nehneva ale ja jej ziadne cisla davat nebudem
13. mar 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zklimekova a jak velké jsou, jak dlouho budeš jeden zdobit??
13. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, pozerala som na nete, ale nič také som veľmi nenašla, čo by sa mi pozdávalo - nemáte náhodou niektorá uložený postup na orchideu v kvetináči? Teda hlavne kvet na drôtiku? Len nemám origoš vykrajovačky :confounded: Ď. :slight_smile:
13. mar 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak tak moja ale niektorým kým nepovieš prosto sprosto tak nepochopia :angry: :grinning:
13. mar 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jemine baby poistovaci to je ina kapitola :angry: mna najviac stve ze idu obklukou , volaju a nepovedia na co, mna tak nedavno zavolal kamarat len na kavu, ked som dosla bola s nim baba a uz to z nich slo :angry: :angry: :angry: :angry: strasnše som bola nanho naštvaná :angry: :angry: bolo to nieco s diamantami, a este neznasam ked to prezentuju otazkami a vy mate odpovedat :angry: :angry: :angry:

ale holky uz som vam dnes spominala ako vas ľúúúbim ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: celu kittynu už mám obstriekačkovanú čiernou tenkou rovnomernou mmf :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi si pojdem kupit tie kitty návliečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@pristela ty si taka vtipna, ze ja sa pri tvojich spravach furt rehocem nahlas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas hlavne neruš žiadne staršie poistky ked na 100% nevieš že na tom nestratiš, mám rada tých čo by všetko len rušili a zakladali nové a pritom nam pribúdajú roky a choroby ktoré v starej poistke sú poistené ale v novej už nebudú ale to nám "milí" poisťováci nepovedia. Dobre si urobila, že si ju vypoklonkovala a bez jej objednávky torty budeš existovať :slight_smile:
13. mar 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a to vám ani neidem vravieť baby ako som došla domov z nemocky po pôrode konečne sprcha :grinning: normálna (mala som sekciu ) vyjdem zo sprchy v župane a pri dverách poisťovačka zvoní :angry: :angry: :angry: :angry: bola som doma cca asi pol hodiny!! že idem vám blahoželať k narodeniu a spýtať sa či máte poistku pre malého!
13. mar 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok