• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jaja555 - no, ja mám dlhý nôž - pílku - na pečivo z Tescomy. Čiže by to šlo použiť spolu s tým držiakom :wink: . Ale ja mám obyčajnú pílku, tak kým funguje, vystačím si s ňou :wink:
14. mar 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme já jsem to dělala blbě, dala jsem tu nit do zářezů, překřížila ji a utahovala a ono mi to uprostřed úplně rozdrobilo ten korpus a kdybych ho nutně nepotřebovala, tak ho vezmu a hodím do koše, jak jsem byla naštvaná na tu prasklou pilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky pouzivate niektora z lidla tu raw almond paste? kupila som dve balenia, myslela som si, ze to je hotovy marcipan a zda sa mi, ze su to len zmelanzovane mandle s alkoholom. skusim zmiesat s mliecnym marcipanom, co hovorite na to?
14. mar 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja pouzivala donedavna tiez niť , len ja bola niekedy s nou asi moc akčná :grinning: a vybehla som s nou aj tam kde sa nemalo :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja na niť nedám dopustiť a ruky sa mi nemotaju nič neprekladám a tou niťou robim tak ako aj nožom tá niť to vlastne prekrajuje
14. mar 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka krásna @anibas krásnučká torta @reruna nádhera @lawli suprová gitara
14. mar 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ahoj cica nemáš nejaký dobrý link na jednoduchú dvojposchodovú tortušu pre dievčatko na 1 rok?
14. mar 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme ako vies , že este nespím !!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam chabé zásoby fotiek :cry: modre vymen za ruzove a kde nieke poschodie sa tiez da pridat, ja toho v pc moc nemam , vzdy hladam na poslednu chvílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akme ja sa nesmejem, bo tiez tak rezem a pilku mam odlozenu v spajzi :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby nemate ulozene nejake inspiracie na svadobnu tortu, nieco jednoduche, ciste, elegantne, len nech tam prosim vas nie su lalie :wink: lebo tie neviem :confused: :confused: :confused: dakujem
14. mar 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tu je par z mojich , ktore mam ulozene ako inspiraciu z internetu. Su tam aj lalie, ale tie mozes nahradit aj inymi kvietkami. Mozno najdes medzi nimi aj par jemnych ozdobok. Mne sa velmi pacia tie jemne elegantne biele bodky.....No skus pozriet....... :slight_smile:
15. mar 2012 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akme tu je jeden pekny , kde su vsetky len pre dievcatka .....poschodove a velmi kraaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.flickr.com/photos/41132251%40N06/sets/72157627114153947/
15. mar 2012 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme ak ti to nepojde otvorit vyskusaj tento a chod do albumu
cakes for girls........................... je ich tam fakt vela peknych......

http://www.flickr.com/photos/41132251@N06/sets/
15. mar 2012 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 jeej si zlata, dakujem velmi pekne :wink:
15. mar 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ďakujem babule za inspirations
15. mar 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja korpusy napecene, postavicky urobene a zrusili tortu,oslava sa posuva, neviem co teraz stym :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
15. mar 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko No..pekne..Ja by som tie korpusy hodila do mrazáku a postavičkám sa nič nestane aj do druhého týždňa.. :wink:
15. mar 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky, potřebovala bych radu - dá se použít smartflex i po uplynutí záruční doby? Mám ji koupenou jen na modelování kytiček, jinak používám mléčný marcipán a bohužel jsem si nevšimla, že datum tam bylo do února 2012 :frowning2: . Jako hmota vypadá pořád dobře a je mi líto ji vyhodit :unamused: .
15. mar 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf nooo pre vas na modelovanie kvetkov a postaviciek isto ano ale cudzim by som to nedala pre istotu. Ono niekedy ked je hmota uz po zaruke tak je taka mazlava a pachne tak treba skusit ci to nieje tento pripad. kamoske sa tak smartflex pokazil doslova zapachal
15. mar 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko nooo to je pekne teda :angry: . Mne sa to raz stalo oslavu prelozili o tyzden tak postavicky som odlzila tomu sa nic nestane a korpus som im pekne krasne zauctovala naviac potom k tej dalsej torte.
15. mar 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas babulky, ktore robite tie cupcaky alebo muffiny potahovane, ake cesto pouzivate? a ako sa to vlastne potahuje, si neviem predstavit take prcky potahovat :sweat_smile: rada by som malemu urobila do jasiel, ale ako na ne? dakujem velmi pekne za pomoc
15. mar 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris já jsem udělala normální muffiny v košíčkách - receptů najdeš spoustu, i tady na MK je téma, můžeš použít jakýkoli recept na piškot či buchtu, který máš oblíbený, vršek jsem zřezala do rovna, potřela nutelou a přilepila kolečko hmoty, ozdobila.
15. mar 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ten zelatinovy stuzovac co ide do jovo kremu, kolko ho mam dat? :confused:
mam jednu slahacku 250ml, a 1 500g jogurt...dakujem
15. mar 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna jej super, dakujem :dizzy_face: mne sa to prave hned nezdalo, ze tu take pekne zaoblene, lebo ja ked pecem muffiny tak teda kazdy vyzera uplne inak hrbato :grinning: a ze sa daju zrezat mna vobec nenapadlo :sweat_smile:
15. mar 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci
@dadka212
@dm1 dakujem babule, pomohlis te mi :slight_smile: len neviete nahodou ako by som urobila taketo vlasky?
15. mar 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ladydia tenký valček si obtoč na nejakú paličku (či len ceruzu) nechaj zatuhnúť a daj potom lienke na hlavičku ...
15. mar 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pozerám že polovicu tých obrázkov mám aj ja uložené :sweat_smile:
15. mar 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77
@maca77 mi je jasne, ale ked to bude zatuhnute tak sa mi to tak pekne ,,neobtocí" okolo tej hlavicky :frowning2:
15. mar 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 :grinning: máme obe rovnako kvalitný vkus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela alebo sú naozaj pekné :grinning:
@ladydia nenechaj to až príliš zatuhnúť ... ťažko povedať ako dlho, lebo záleží z akej hmoty budeš robiť :wink:
15. mar 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok