• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@alenv Ja som mala nedávno Wilton Red-Red. Tá bola nádherne červená :wink:
15. mar 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marci2305 děkuju moc... potřebuju si nějakou objednat :slight_smile:
15. mar 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prosím tě budeš zkoušet ten maricpánový prášek? Já si ho asi objednám
15. mar 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje pernicky

co by ste pytali za toto takto ako to je dokopy?
15. mar 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@dm1 já ti nevím, já s těma cenama taky bojuju, ale asi dvě stovky nebo 250? :sweat_smile:
15. mar 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak jsem zapomněla, moje první dva tenhle týden
15. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@dm1 jo a máš je náááádherný, ty kuřátka jsou kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 kraaaasne ich mas!!!
dnes som na teba tuho myslela, idem prvy krat robit vanilkovy krem nad parou do torty :grinning: chceli bananovo bananovy, ale som ich ukecala na tento vanilkovy s bananmi lebo ja mam akosi averziu voci pudingovym kremom :sweat_smile: minule som robila malinovy a normalne som sa bala ci ma s tou tortou nepozenu, aj ked si ju zelali. no neni to podla mojho gusta veru :zipper_mouth:
15. mar 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv až budu objednávat, tak jeden zkusím
15. mar 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krásne perníčky
@vecernicci nádhera
15. mar 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 krásna torta i zajačika a vajíčka
15. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby staci mi na tortu pre cca 10 ludi krem z jedneho salka alebo radsej uvarit 2? bude to kruh priemer 24cm asi :confused:
15. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha já sice nepeču na zakázku, ale za velké množství květů nebo figurek bych asi chtěla příplatek - vždyť jim můžeš dát jen potáhnutý dort a figurky nebo květy si můžou zkusit koupit a dám na dort sami - pak by teprve protočili asi panenky, až by viděli, jak v cukrárně stojí jedna pidi růžička z 5 maličkých koleček z mléčného marcipánu stojí 35,-.Kč a jedna "figurka" asi 5 cm vysoká - na placato, asi vytlačená v nějaké formičce, bez detailů, naprosto děsná oproti vaším stojí 25 - 35,-Kč taky...Já bych třeba měla jednu figurku v ceně a ostatní za příplatek, a květy na drátkách taky tak.... myslím, že některé holky to tady i tak dělají....
@dm1 to je nádhera, dohromady za všechno bych řekla tak 13-15 euro, jestli to není teda málo....
15. mar 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq já bych řekla, že stačí, pokud nebudeš dávat nějakou velkou vrstvu, ale na potření dortu ti to už nevystačí
15. mar 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna budem potahovat a pod potah dam maslo s cukrom. Ale nechcu ziadne ovocie tak sa bojim, aby to nebolo moc suche. Korpus potriem dzemom aspon
15. mar 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq to ti isto nebude stacit jedno salko na tortu s priemerom 24
15. mar 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 oki, tak uvarim preistotu dve, dakujem :wink:
15. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq ved jasne v ladnicke ti to vydrzi neotvorene az do zaruky salka a radsej mat v zasobe uvarene ako potom aby to nevyslo. Ja vzdy varim 5 naraz nech mam plny hrniec :slight_smile:
15. mar 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna @vecernici no uz vidim ze som veru na ceny makka ja som myslela jeden za 50 centov a aj to mi prislo mooooooooooooc to by dokopy bolo 6 eur co sa mi nezdalo malo veru :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , prossimmmmmm zmiernite tempo pisania , ja ako rychlocitajuca som potrebovala za dva dni absencie hodinu vas docitat :astonished:
potrebujem poradit , ako sa najlepsie zafarbi mmf hmota praskovymi farbami z drogerky ? a finta na ciste ruky ? ked nemam chira rukavice ? Dakujem ,
15. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani , ja ked vravím plnky, nik nechce karamelovu :confused: a ty ako velkovýrobňa :grinning: :grinning: v akom kraji to ja žijem ? :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Tu tortu som tu uz davnejsie davala, tu som robila v novembri,patrila k mojej prihode. :wink:
A tych zajacikov a vajicka som ja nerobila ! :grinning: To je z nasej oblubenej cukrarne a dala som to len ako inspiraciu.
:grinning: :slight_smile:
15. mar 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 minimálne 1euro za jeden aj viac :wink: sú prekrásne
15. mar 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som vo februari minula 15 plechovic salka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . U mna zase bud salkova alebo coko najcastejsie. Kto mal salkovu chce ju vzdy zas :slight_smile:
15. mar 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj šikulky chodím na vás koukat a tak jste mě nakazily tím nadšením,že jsem taky zkusila první potahovku.Na vaši kreativitu nemám,ale synek je fanda týmu a byl nadšenej.
15. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@kaculka46 to je tvoja prva potahovana? je super sikula :slight_smile:
15. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosiiim .....potrebujem poradit , ako sa najlepsie zafarbi mmf hmota praskovymi farbami z drogerky ? a finta na ciste ruky ? ked nemam chira rukavice ? Dakujem
15. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja sice robim z MMF ale pouzivam gelovky tak neporadim :frowning2: . A ciste ruky bez rukavic nebudu... nemozem si na tie rukavice zvyknut stale mam ruky ze hruza. odkedy chodim do prace snazim sa ale pouzivat rukavice lebo farba nievzdy zijde v pohode
15. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina já to taky zkusím.. tak kdyby jsi byla dřív tak dej vědět.. taky chci pak něco objednat
15. mar 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nevadi , snad niekto poradi , este som nefarbila , neviem ako na to a dnes potrebujem robit figurky ....uz mam nervy , budu to moje prve ...PAT A MAT pre syna ...ja som uz aj rozmyslala nad sackom na rukach :grinning: :grinning: :grinning: ale to je asi hlupost :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok