• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@marci2305 ďakujem, keď sa bližšie pozrieš, tak majú od dokonalosti ďaleko, ale ja každému pri zajednávaní sľubujem, že urobím, čo je v mojich silách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Děkuju všem za liky :slight_smile: :dizzy_face:
17. mar 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 wau, já nechápu, jak to můžeš stihnout - tolik dortů a každý tak náročný - drátkované květy, no úžas, nádhera. Ten domeček je fakt super, snad jim to vydrží tu cestu:slight_smile:
17. mar 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nádhera ty čokoládové! :slight_smile:
17. mar 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v poslednej dobe sa mi hrozne zapacili take marcipanove torty. piect ako tak zvladam. ale este som nikdy nerobila s marcipanom potiahnutu. kde zvyknete kupovat taky marcipan a su nejake finty na to? ak ste o tom uz pisali tak sa nehnevajte ale citat 2559stran fakt nemam cas :slight_smile: su na youtube nejake videa ako sa take cosi robi? mne naslo len nejake bludy. vdaka za akukolvek reakciu :D
17. mar 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krásne torty :dizzy_face: ako to preboha stíhaš?
Môžem sa spýtať, pri tom mackovi me to you máš na drôtikoch hviezdičky, to sa ako robí? Len sa to zapichne do drôtika? A aký by mal byť hrubý, aby to uniesol? Mám robiť budúci týždeň pre sestrinho syna a tiež som si zmyslela také ozdoby na drôtikoch a neviem to niekde nájsť, že ako na to.
Ďakujem :slight_smile:
17. mar 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nadhernmá kittyna, ja ti už chcem strasne dlho napisať, ale sa bojim, že .... vieš koho mi pripomínas? Tu žensku zo Spievankova-ja faaaaakt netuším preco, ale myslím to v dobrom, si tak chutne pojašená :grinning: proste taka spravna ženská...no a je to vonku :unamused:
17. mar 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gagarinka poviem ti pravdu, nevyspala som sa už pol roka :grinning:, je to nočná robota, lebo pri deťoch sa mi cez deň nedá robiť, ti hviezdičky sú len napichnuté na drôtik a používam drôtik č. 20-22, tenší nie lebo ti to neudrží váhu hviezdy
@asfodelka hmoty si kupujeme buď hotové, máš ich kooopu, pozri si stránku torty od mamy, tam máš veeľa rád, ako sa čo robí a na pravej strane sú e-shopy s cukrárskymi pomôckami, alebo si zarábame rôzne hmoty doma, či už mliečny marcipán, alebo hmotu z cukríkov, recept nájdeš na prvej strane v príspevku ad alionusky a videonávod na poťahovanie tortičky máš napríklad aj tu http://eshop.timidekor.cz/potahovani-dortu-hmota-white-icing.html
17. mar 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nadherne obe :slight_smile:

@ajka82 Krasna moc :slight_smile:

@pristela Nadherna :slight_smile:

@mariann2 prekrasne torticky ....
17. mar 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2
@janulkamartinko
dakujem popozeram hned
17. mar 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak tu je moja rybicka....plnka pribinacik....a narodeninova na 5 rockov :slight_smile:
17. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@pristela wau - normálne sexy Kitty :grinning: :grinning:
17. mar 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este keby viem kto to je a co to je :grinning: :grinning: :grinning: musim si to niekde nastudovať :confused:

@mariann2 normal nechapem to mnozstvo :confused: ale su super vsetky :grinning: hm , ty uz mas svoju kariernu škridlovu tortu za sebou :grinning: no mna este caka ta moja slavna svadobna :grinning: uz som aj datum zabudla :confused:

@jakelina strasne sa mi paci ten mobil, ja mam rada take jednoduche , čisté :confused:
17. mar 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ladydia aha , uz kukam , Spievankovo nepozeráme , sme uz na to velký :frowning2: ale ona sa vola Pohdhradska, že? Podhradska a canaky maju naj pesnicky pre deticky, mame od nich doma vsetko , ale uz dloho sme nepocuvali :frowning2:
17. mar 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela perfišná kittyna, štýlová :grinning:
17. mar 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ano, ano, to je presne ona...u nas spievankovo ,,frci" takže ťa mam stále pred ocami :grinning:
17. mar 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 ty si macher, nechápem ako sa dá robiť v jeden týždeň taká skladba tort - 3D, detaily, kvety. No nechápem :slight_smile:
17. mar 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby uzasne dielka :astonished: ....len sa mi oci pucili a sanka prepadla az ku kolenam , teraz mi pride navsteva budem vypadat :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vam tu hodim moju prvu postavickovu , 5 tu celkovu ....nesmejte sa , ideme oslavovat , syn mal minuly tyzden meniny , oslavujeme az teraz ...snad bude chutna , cesto kubanska torta , plnka pribinacikova s lesnym ovocim ...
17. mar 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
Ahojte tak aj ja pridam svoje pokusy :slight_smile: traktor nechcem aspon pol roka vidiet! atrapu hnusnu... a prave dokončeny smajlik :slight_smile: tak vyčarit usmev na tvari a šup s deturencami von je tam kraaasne :D
17. mar 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Ahojte babulky,
ja sa z Vas zblaznim, musim docitat 30 stran - to teda neviem, ako stihnem. Pridavam dve a este mam robit rybu, no ale neviem, ci sa bude cim chvalit, lebo urobit take realne supiny - teda fakt netusim, ako na to... :unamused:
17. mar 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@lucka_o nádherné a všetko najlepšie oslávenkyni.
@mima1311 je nádherná
@janulkamartinko aké pokusy? veď sú krásne
@simasa krásnučké dielka
17. mar 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 nádherné, dokonalé.To prasiatko je úžasné a ten anjel je modelovaný s formačkou alebo bez?@pristela - úžasná @ajka82 krásnučká
@dm1 krásne
17. mar 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nádherná
@jakelina perfektná
@artepf krásne sú
@mizulienka krása
17. mar 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam moju dnešnú tortičku a pozriem vás neskôr...vonku je pekne tak ideme ešte na prechádzku :slight_smile:
17. mar 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@njonja nádherné waw @zlatat nádherné tortičky. Tá detská je úžasná, veľmi sa mi páči.@reruna nádherný košík @alenv parádna tortička @janula.h tá je zlatučká
17. mar 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli perfektná
17. mar 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý den, již dlouho k vám s dovolením nakukuji a musím se přiznat, že upřímně závidím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Opravdu před Vámi všemi SMEKÁM!!!!!!!!! Nádherné dortíky, jako živé,až je jich opravdu škoda zpapat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám na Vás dotaz, chtěla bych nechat mému taťkovi upéct také takový podobný dortík z tématem ZEDNÍK. Kamarádka se nabídla, že by ho upekla,vás chci poprosit, nemáte některá náměť na nějaký zednický dortík???? Předem velice moc děkuji a ještě jednou se omlouvám,že jsem vám sem takhle vpadla ačkoliv jsem na takové umění úplně levá :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc prosím o radu ,dělám teď malýmu dort Elmo všechno už mám ,ale nevím jak udělat aby mě marcipán držel na korpusu .Marcipán dělám tak že dělám jakoby chlupy přes mačkátko na česnek a furt mě padají :cry: :cry: :cry: :cry: přidělávám fotku jak bych chtěla aby to vypadalo ........
17. mar 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pandysek ono ho musis asi najlepsie najprv celeho potiahnut a potom prilepovat tie vodou ,alebo ja ked som robila ovecku tak som normalne mala cesto potrete maslo s cukrom a normalne som len na to lepila s vodou a drzalo to tak skus najprv tak a ked to nebude drzat tak potiahni celeho tenkou vrstvou a potom prilepuj vodou
17. mar 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok