• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 a z akou hmotou robis? mne to dokonca aj s RDI-ckom ide ak ho necham obschnut :astonished:
18. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h krstna bude mat narodky alebo na krstiny potrebujes>
18. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 so smartflexom dani, mozno to musim iba nechat trocha vyschnut, musim skusit este raz, lebo mi tam lezi a vobec ju nepouzivam.
18. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krstniatko synovec :slight_smile: bude mať rok :slight_smile:
18. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, potřebovala bych prosím poradit - když připevňujete kytičky na drátek, jak je tam přichytíte, aby se drátek neprotáčel? Viděla jsem ve videopostupech, že se má udělat očko a kulička hmoty, do které se to očko uchytí, ale stejně mi to tam moc nedrželo a protáčelo se to :unamused: . Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost a chtěla bych vyzkoušet narcisy a tulipány, ale bez drátků mi asi moc nepůjdou co? :confused: Předem moc díky :dizzy_face:
18. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf a mas dratik opradeny? tzn. uz potiahnuty paskou? ak nie treba omotat pasku okolo. Ono to treba tak akoby popriplacat pripadne namocit koniec do jedleho lepidla
18. mar 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak so smartflexom som to robila viac krat a pohoda tak treba nechat asi len trosku obschnut a pojde to. Mne ked sa lepilo a ponahlala som tak som urobila klasika cez sacok a bolo
18. mar 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 zkoušela jsem to jen s holým drátkem, ale už jsem si objednala i pásku, no ale to jedlé lepidlo taky nemám, tak snad to nějak zplácám bez něj :sweat_smile: , díky za rady :wink:
18. mar 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela už som rada, že mám tú moju "kariernu škridlovu" za sebou a ty svoju svadobnú isto zvládneš, nepochybujem o tom, si neskutočne šikovná
18. mar 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som smartflexova ...to vyschnutie trosku by malo pomoct ...a mne ked sa narychlo nedarilo, som trosku potrela olejom, vtedy som nevedela ze aj cez sacok sa da vykrajovat(este v zaciatkoch)
18. mar 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásne ďakujeeeeeem si zlatá :slight_smile: idem študovať segra furt niečo vymyslí :grinning:
18. mar 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf ja som citala kdesi na TOM ze staci aj trosku do vody namocit dratik obaleny, som tak robila kvet a v pohode :wink:
18. mar 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem za pochvalu, anjel má tváričku z formičky, ostatok som ušúlala sama :wink:
18. mar 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jeeeeeeeeeeeeeej tak táto to bude krásna je už si ju viem predstaviť v hlave :slight_smile: super to je ona ĎAKUJEM
18. mar 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 díky za radu :slight_smile:
18. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim tuto ta hriva je asi zo sulcekov poskladana ze a oci namalovane nejakym carovnym sposobom asi? :sweat_smile: http://farm4.staticflickr.com/3167/3109818539_996a60a362_z.jpg
18. mar 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ja mam tu abecedu, velku aj malu a je super :slight_smile: odporucam ju :slight_smile: uplne lahucko sa mi s tym robi :slight_smile:
18. mar 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka akurát som ju ukázala sestre a tá zhíkla že to je to pravé orechové :grinning: takže máme tortu ĎAKUJEEEEEM
18. mar 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby ako to všetko stíhate pri detoch?? :dizzy_face: ja idem budúci týžden na svoju prvú poťahovanú tortu, mamka má narodeniny.. :wink: som zvedavá ako to dopadne všetko... a ešte ju potom previezť sa SVK.. Poctivo vás čítam každý deň ked malá zaspí ... idem ešte popozerať ako sa robia ozdoby... tak držte palce!!! :grinning:
18. mar 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a žienky ked potrebujem tú tortu na sobotu ráno, kedy mám začať s prípravou?? tak v stredu? neskazí sa to ? alebo neuschne? :sweat_smile:
18. mar 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo zalezi ako mas cas korpus si mozes upiect kludne aj v stredu len si ho riadne zabal aby neobschol
18. mar 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 do alobalu? folie? a do chladničky?
18. mar 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo do sáčku a někam do špajzu, ale dej ho tam až vychlazený, ať ti nesplesniví.
18. mar 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :slight_smile: a ked ho budem prekrajovať tak sa to nemrví ?? to je moja nočná mora... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo ako pise jakelina nechaj uplne vychladnut a sup do sacku, folie s nim. Do ladnicky netreba
18. mar 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jééj ty si tiež z ČR??
18. mar 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 podla tej prvej idem robit tortu, ale levika chceli ako z levieho krala, podla toho co mi poslali :unamused:
to bude asi atrapa tisicrocia :zipper_mouth: :grinning:
ale dakujem, ten lev na prvej sa mne paci, aj je jednoduchsi podla mna :slight_smile:
18. mar 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok