• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

kočky čo ste robili 3D autá s tou podložkou, ako na to? teda tú podložku viem ako urobiť, ale najprv ste si vyrezali korpus alebo tú podložku a podľa toho korpus? a ako ste potom na spodu orezali ten poťah?
19. mar 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv podla mna vyzera skvele!
pridavam svoju "motorku" puncovu
19. mar 2012 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@poussin ak mate radi tvarhovu tak odporucam slahackovo-tvarohovu. Vyslahat 2 slahacky + 4 lyzice pras.cukru a jeden van.cukor a potom len primiesat 500g jemneho tvarohu. super je z ovocim
19. mar 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alenv je dobrej :slight_smile: ...někdy prostě máš něco v hlavě a když to pak vypadá jinak, nemůžeš se od toho odpoutat a přijde ti ta skutečnost nepovedená (já to tak aspoň mám, vlastně nejsem nikdy spokojená, až třeba s odstupem času)
19. mar 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poussin neviem aká je torta bez plnky :sweat_smile: ak myslíš iba cesto vynikajúce je mramorové chutí skoro ako bábovka....alebo jednoducho spravte bábovku potrite maslom a obalte marcipánom :wink:
19. mar 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poussin alebo sacheerova torta je bez plnky a je mnam. ale tam podla mna potah "zabije" tu pravu coko chut :zipper_mouth:
19. mar 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 moja mala je moj najvecsi kritik :grinning: tej vzdy ukazem kazdu figurku a ked spozna kdo to je tak je to dobre :grinning:
19. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 diki moc :slight_smile:
19. mar 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 já jsem si udělala papírovou podložku, podle toho jsem vyřezala první vrstvů korpusu a udělala celé auto a až potom jsem to na to přenesla. Jak se to potáhlo, tak se to o ten potah trošičku zvětší a zasunula jsem to pod korpus, tak aby ten spodní lem byl pěkně čistý a rovný. Přilepilo se to krásně na krém. Ta papírová podložka byla vlastně o trochu menší, tak nebyla vidět.
19. mar 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ja som ju urobila teraz - tu sacherku, ale mala som čokopoťah od pristely...Tak dúfam, že tú chuť tento poťah nezabije... :wink:
19. mar 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Podľa mňa je tá tortička úžasná... :wink: Skvele si skombinovala postavičky...Super!!
19. mar 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv tiez si myslim,ze urcite budu spokojny torticka sa ti super podarila nemaj strach uvidis,ze sa bude pacit :wink:
19. mar 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 cokopotah je podla mna v pohode ved to je sama cokolada :slight_smile: . ja osobne nemam rada ani ked sa potahuju torty typu tiramisu podla mna sa to nehodi k sebe ten potah :zipper_mouth:
19. mar 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to si prenášala už naplnené alebo už aj potiahnuté na tú podložku ? čítam to dokola a asi som nechápajúca :grinning:
19. mar 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 pomazané a naplněné jsem přenesla na podložku a potáhla jsem až na ní. Napsala jsem to blbě, ty jsi četla dobře. :grinning: :grinning:
19. mar 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky prosím nemáte niekto recept na makové cesto? respektíve dá sa urobiť makové aj z mramorového?
19. mar 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fodorka
@yamahafazer
@marci2305 holky díky moc.. prostě já z něj mám špatnej pocit.. je fakt, že představu jsem měla jinou kolem druhé si přijedou
19. mar 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja mám niekde koláč s makovým cestom večer Ti pohľadám ak nesúri či?
19. mar 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv super je netráááp sa !!!
19. mar 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Dani, mam ulozene take nieco, mozno pomoze :wink:
http://www.tortyodmamy.sk/makova-torta
19. mar 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, já se vám jdu trochu pochlubit, koupila jsem si dneska nové číslo Dortománie a na poslední stránce mi otiskli dva moje dorty v rubrice Překvapení z redakční pošty, tak tady nad tím sedím nadšená :grinning:
19. mar 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@reruna a které, pochlub se taky :wink:???
19. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv mě se dort líbí, nevím, jaká byla tvoje původní představa, takže pro mě je to takhle dokonalé, ty postavičky z her sice neznám, protože žádné pc hry nehraju, ale jsou pěkně vymodelované, dort je dokonale rovný, pěkně potáhlý a že tam není lara croft...snad to přežijou :wink: Ten sražený krém mě mrzí, to naštve vždycky... mě se v sobotu srazily dva:frowning2: prostě když se daří, tak se daří:frowning2:
19. mar 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 ja som to vyrezávala aj plnila na podvozkovej podlozke, aj som ho na nej potiahla a az pak som dala na tu hlavnu spodnu podlozku , vlastne pak uz len trebalo dať kolesa a hotovo, som Jakelinku nepochopila :grinning: tak pisem ako som to robila ja :wink:
19. mar 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina byly to tyhle dorty
19. mar 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@janula.h nesúri :slight_smile: ďakujem
@mizulienka ďakujem :wink:
19. mar 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna já to, ale nechápu.. vše stejně na chlup.. mixuju a fakt uplně se zdrc a krupičky tak jsem na radu dala lžíci oleje a to šlo celé do kytek.. to se oddělil tuk a a zbyli jen krupičky.. druhý normálně vyšel.. já si říkám jeslti už nebyla načatá smetana nebo co.. ale měla záruku ještě týden
19. mar 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela každá jsme to dělaly jinak, ale hlavně, že vzniklo auto ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 asi píšu jak tatar. Prostě jsem si udělala šablonu z papíru, podle vzhledu podvozku auta, podle toho jsem si to obkreslila na korpus a i na tvrdou podložku. Pak jsem dodělala auto a potřené a vychlazené jsem ho přenesla na tu podložku a tam potáhla.
19. mar 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chápem, chápem :grinning:
19. mar 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok