• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. augusta 2017 
@yokralovnayo cisto veeelmi teoreticky by si to s tym mozno aj potiahla ale bolo by to uplne tenucke a nevyzeralo by to dobre :unamused: . ked chces mat pekne potiahnute isto potrebujes viac a zostane ti aj na ozdoby
21. mar 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@dm1 kočky a vy s čím pracujete?? :wink:
21. mar 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @anibas ďakujem kočky veľmi ste mi pomohli, tak zajtra môžem rezať :grinning:
21. mar 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 booože dofrasaa :angry: a ja som sa tak tešila... to zas musím dokupit další.... ved len tento malý stál 50 kč .... a 2 balenia by mi stačili? alebo to asi spravím z marschmallow a marcipán si nechám na postavičky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo Já s MMF a postavičky ze Smarflexu.
21. mar 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a čo je smarflex ? :grinning:
21. mar 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo ja MMF a ked som mooooc leniva pomaham si RDI, smartflex alebo PDT special :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo vsetko su to kupovane hmoty v e-shopoch. kazda je roznej ceny, chuti a tvrdosti. este je ich daleko viac :wink:
21. mar 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata poradte mi .. na sobotu dělám dort pro hokejistu k 18 narozeninám.. nechali to komplet na mě..
co by jste zvolili radši klasicky ledni stadion a hráče nebo něco takového.
já osobně nejsem pro hřiště.. ale nevím jestli to po mě nečekají.. já bych radši volila něco v tom duchu těchto fotek co myslíte?
21. mar 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alenv mne sa paci ta s tou korculou a pukom len by som mozno dole po obvode urobila sal vo farbach timu za ktory hra nech je to take zivsie
21. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo no hlavně ten marcipán co jsi koupila je šílenej.. jednou jsem ho koupila, že zkusím postavičku.. no už nikdy víc.. a dle mě s tím snad ani potáhnot nejde..a je takovej žlutej
21. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 taky jsem myslela to nějak zkombinovat.. zítra mi pošlou fotky jeho dresu atd.. jen přemýšlím jak na tu brusly :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila gratulujem k tehu, veeela zdravicka nech sa dobre citis :slight_smile:
21. mar 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv žiadny štadion - neznášam torty ihriská, tú s korčuľou urob :wink: :wink: :wink:
@alenv no tak to si ma potešila :angry: uvidím ako pojdu aspon tie postavičky, alebo písmenká ... to by som snáď mohla zvládnuť :grinning: :grinning:
@alenv mne se páči ten prvý dort s hokejkou a pukem :wink:
21. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo :grinning: :grinning: :grinning: promin.. já s ním dělala jen kokosy na palmě a ani to skoro nešlo :grinning: :grinning: :grinning: a vím, že tu někdo psal, že se pokoušel potahovat.. a nadával a i to nevypadalo dobře :sweat_smile: na kdy to potřebuješ.. já dělám mléčný marcipán a to je rychle hotové..
21. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jéé díky :grinning: :grinning: já taky hřiště nechci dělat.. za prvé mi to přijde takové jednoduché.. že bych se na tom ani nevyřádila.. a radši dělám dort co trošku překvapí.. holky a jak by jse udělali tu brusly?
21. mar 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila no dloho jsi tu nebyla :slight_smile: a také graguluju k těhotesntví :wink:
21. mar 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv tortu potrebujem mať hotovú buducu sobotu ráno ... a odviesť ju SVK. ešte 2 a pol hod cesta v aute :confounded: a ako sa robí ten mliečny? :grinning: a kde nájdem farby na to? :sweat_smile: v potravinách? :confused:
21. mar 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo můžeš použít i potravinářské barvy.. nebo gelové (kupují se na netu)
recept: 200 moučkového cukru, 200 g suš. mléka, 2-3 lžíce oleje, 2-3 lžíce kukuřičného sirupu (zdravá výživa) nebo může být rýžový či pšeničný, pokud neseženeš dá se med, 1 lžíce mandlového aroma a teplá voda.. dej 3 lžíce a pak si namáčej ruce do teplé vody tak aby měl správnou konzistenci.. najdeš všude na netu :wink:
21. mar 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja by som ju urobila klasika z platov najskor vyrezala tvar korcule a naplnila a puncovinou dotvarovala. to spodne ostrie by som urobila 2 oplatky tortove spojene coko a potiahnute a zapichnute do potiahnutej korcule. Puky by som urobila tiez minitorticky predsa su vacsie tak nech to nie je sama hmota
21. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo já si dneska večer zadělala 2 kila marcipánu.. a byl za 15 minut.. ale já dělám v dom. pekárně
21. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 díky za radu.. jen nemám dortové oplatky.. kde se dají koupit prosím..
21. mar 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv klasika v potravinach to su normalne tortove oplatky co sa grilazky z toho napr. robia
21. mar 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja by som teda aspon nedala biely potah ale taky ladovy ako je na tej prvej torticke a na tej druhej torticke su tie korcule mensie a myslim si , ze aj jednoduchsie, vsak kuk :wink: .......fotky su z internetu na inspiraciu.... :slight_smile:
21. mar 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@alenv nasla som aj tu stranku , kde uvidis väcsi ten obrazok korculiek.... :wink: lebo tu na MK je ta fotka taka prtava... :grinning:
http://simona751.rajce.idnes.cz/DORTY_III./#dort-hokejovsbruslemi.jpg
21. mar 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cukrarocky. teda vas docitat, na to potrebujem dve hodiny :slight_smile: Ale poctivo som docitala, dolajkovala a tu je moja dnesna :slight_smile:
21. mar 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@dm1 super díky.. já to omrknu.. ale nemám užmoc času:grinning: je to na sobotu.. já to kdyžtak nějak vymyslím..
21. mar 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat Jéééj, toho šaška je škoda...Bol nádherný... :unamused: :frowning2:
22. mar 2012 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok