• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby poradte mi....mám robiť futbalovú loptu ( to nie je problém), len požiadavka je na vanilkový krém zo Zl.klasu. Čo by sa k tomu ešte hodilo? Lekvár? Samotný krém mi pripadá obyčajný.
22. mar 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 @jakelina tak som zmiešala farebné MMF a PDT v pomere 1:2 cca 100g - úplne zmenená konzistencia, tortu s tým nepotiahnem, drolí sa, ale sloníka som urobila !!!!!!!!
22. mar 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela
Prosím, môžeš ešte raz hodiť link na marlenku? Už tu hľadám asi 20 minút, malá bude o chvíľu hore a stále bez úspechu. Ďakujem.
22. mar 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja som dala po obvode tej krabice tenký pás korpusu,flašu som mala urobenu skor,tak takto som si primerane krabicu zvačšila :slight_smile:
22. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky tohle je pěkné http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=19&t=33622 už jste to někdo zkoušel?
22. mar 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv tak si pozri , co som objavila pred nedavnom aj ja vytienovany kvietok
...iste sa ti bude tiez pacit....kuk :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=EWHflEtH3MA&feature=endscreen

http://www.youtube.com/watch?v=Ls89mzXPljs&feature=relmfu
22. mar 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... tak pridavam moj polo-polotovar na buduci tyzden.. mal by to byt vodny skuter... :slight_smile: ak vas napada nejake zlepsenie, sem s nim... :slight_smile: (este tam budu sediet dve postavicky, len to musim nechat dobre preschnut..)
22. mar 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@lenocka23 je krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mozno by pekne vyzeralo nejaky napis alebo cislo ciernou......ale inak bezchybnyyyyyyyy super sa ti podaril :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no tie cisla, alebo meno planujem dat, len som sa zabudla spytat na meno oslavenca.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a dakujem..
22. mar 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnešná tortička pre kamarátkinu dcérku :slight_smile:
22. mar 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Ahojte :slight_smile:
po dlhom case som tu nakukla, nemala som vobec cas, cely tyzden u lekarov som stravila, najprv s chrbatom, co teraz musim chodit na rehabilitaciou, potom som stratila uuplne hlas, a potom deti este do toho chore, nastatsie som nemala ziadnu tortu piect bo to by neviem ako dopadlo.
Inac ste napiekli kraaasne torty :dizzy_face: :dizzy_face:
Mne sa minule stalo, ked som robila tu tortu s tymi tulipanmi, ye som mala kvety spravene dopred a boli uplne tvrde a potom som ich dala na tortu ze ved na druhy den si pridu pre nu a ked som bola tortu kuknut tak tulipany boli makke :frowning2: ako nastatsie ako tak udrzali tvar ale uz to nebolo uplne ono.este sa mi to nestalo, zeby tak zmekli. Kedy davate na tortu take uschnute kvetiny na tortu? date ich na tortu a potom do chladnicky do druheho dna. Bo uz sa bojim dat den dopredu na tortu tie kvety :frowning2: ci zase nezmeknu a nesplasnu cele.
22. mar 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len som nakukla, dočítam vás večer :slight_smile:
@mamina1978 - jééééj, tie videá, čo si dala, to sú vlastne ozdoby z Fimo hmoty :wink: . Krásne to vyzerá, ja mám doma nejaké, robí ich aj kámoška, je to veľmi pekné, rôzne vzory sa dajú vytvoriť :slight_smile:
22. mar 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah nerozumiem..ked miesa mmf a WI ziska sytejsie farby? Akoto?
22. mar 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko krasna! Aj princeznu si modelovala?
22. mar 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ja ked chcem setrit, davam rastlinne, inokedy normalne maslo a ja teda citim veeeelmi ten rozdiel. Zakaznikom, ktori nevedeli, co je presne vnutri aj viac zatial chutilo maslo..
22. mar 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana nádhera @zklimekova krásne medovníčky @dadka212 krásny koník @lenocka23 krásny je @timonko nádhera @ajka82 - dcérke skoré uzdravenie
22. mar 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana Asi tak ako moj, ked som robila to Porsche:slight_smile:
22. mar 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 dakujem, ty tu naozaj na nikoho nezabudnes :dizzy_face:
22. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja když to smícháš, tak to MMF zabarvíš i na sytou barvu.
22. mar 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heni79 az teraz som dosla ale do googlu treba dat marlenka bez valkania
http://www.tortyodmamy.sk/zakusky/marlenka-bez-valkania
22. mar 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
nestiham, len "lajkujem"...

baby prosim vas, ked robite muffiny, kolko si za ne pytate??? ja mam robit 18 sasovskych (nieco taketo http://www.google.sk/imgres?q=minitorti%C4%8Dky&num=10&um=1&hl=sk&biw=1280&bih=553&tbm=isch&tbnid=dce2EsVgl6WQEM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.mimibazar.sk%2Frecept.php%3Fid%3D14763&docid=ppUJNCCSNC-6HM&imgurl=http%3A%2F%2Fimg.mimibazar.sk%2Fh%2Fbs%2F10%2F090601%2F07%2Fj14763.jpg&w=600&h=450&ei=5WodT4WgKsHSswb-otlH&zoom=1 ) a 5 s nejakymi kvietkami pre ucitelky... cokoladove... netusim, co si mam za to pytat... :unamused:
22. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 já jsem dávala minule na dort květy večer, do druhého dne byl dort v ledničce, pak na oslavě stál 2 hodiny na stole - květy byly pořád stejně tvrdé...asi jsi měla vlhko v ledničce, neměla jsi ji zaplou na víc, než obvykle?
22. mar 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq nahřej si ji v mikrovlnce a propracuj, mělo by se to pospojovat a zvláčnět
22. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zunajda já dávám vždycky džem pod krém, jinak mi to přijde suché
22. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna skusila som ale pustilo to strasne vela mastnosty, zohriala som len trosicku ale aj po prepracovani sa to droli... mozno to zle uzatvorim a preto to obschne alebo co :unamused:
22. mar 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq hm, tak to nevím...tuhle hmotu jsem ještě neměla, ale většinou právě ta mikrovlnka pomůže...a není třeba ta hmota už po záruce?
22. mar 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna nie je, zaruku ma az do maja... mozno tie farby tomu nerobia tiez dobre, lebo sa mi to urobi vzdy len na zafarbenej hmote...
22. mar 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq a jaké barvy používáš?
22. mar 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha:frowning2: Hm, mne ti nikdy nenapadlo, ze sa MMF neda zafarbit na sytu farbu... Vzdy sa mi zdali ok tie farby... niekedy je lepsie nevediet:slight_smile:
Inac, ked sme pri tych farbach - ako dostavate kocky tmavohnedu pri WI? mne vzdy vyjde len svetlohneda, nech dam kolkokolvek farby:frowning2:
22. mar 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq premiesaj ju s troskou novej hmotya v pohode sa zapracuje aspon ja s tym nemavam problem :slight_smile:
22. mar 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok