• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps Iba taky napad - co keby si radsej urobila hnedu tortu (trocha tmavsiu ako tieto ruze) a kremove ruze na nu? Ja sice nie som odbornik na kvety - tiez sa s nimi trapim, ale ten pucik by mohol byt mozno troska bohatsi. Ale inak krasna ruzicka, verna.
25. mar 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: to by som ja veeeľmi rada vedela, na čo myslíš ráno o 04.42 :sweat_smile: . To si ešte ani nespala alebo si už bola vyspatá? Beriem si tvoje rady k srdcu, pokúsim sa s tým niečo urobiť, ale obávam sa, že také krásne ruže ako máš ty na tej torte mať nebudeeem :frowning2:. Ale spolieham sa na to, že deduško už má vo svojom veku (80 rokov) slabší zrak a detaily nebude riešiť. Hoci na druhej strane tortu berie na oslavu moja naj kamoška, tak snažiť sa musím :sweat_smile:

@vlada111 stenším ich a hustejšie uložím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. mar 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa no nad touto variantou som uvažovala aj ja, ale na mňa by tá torta pôsobila smutne. Kamoška, ktorá si ju objednala chcela, aby bola krémovo hnedá. A ruže urobím aj krémové aj takéto hnedé. Vo svojich začiatkoch pečenia som v tejto kombinácii robila tortu. Len veľmi dúfam, že táto bude vyzerať lepšie. Na foto je moja 5 torta a prvé ruže. Veď tak aj vyzerajú, chúďatká :grinning:
25. mar 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@lamps já jsem taky dělala takovou krémově hnědou dortu a kamarádka mi napsala, že je morbidní. Mně se to ale moc líbí, tady ta kombinace, dělala jsem ji pro manžela.
25. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jí se to v počítači zobrazovalo jako černo bílá dorta, tak jí to přišlo pohřební. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. mar 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: som ešte bola hore , nie už :grinning: :grinning: já nočný pták :grinning: :grinning: :grinning:
si piš, že deduškovi sa bude pacit aj keby oslavoval o 50menej, a ta farebna kombinacia bude nadherna, tak isto ako tato tvoja"stará"torticka, strasne krasne to vypada na pohlad, pre mna taketo farby na jedle predstavuju nieco smotanove mňamkózne :dizzy_face: :dizzy_face:
prosim ťa, dík za pochvalu za tie moje ruže :sweat_smile: ale no nic moc neboli , ved vies moj hned napravil , ked som sa ho spýtala či vypadaju dobre :grinning: :grinning:
25. mar 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem vám za páči sa, som tomu rada
ja som moc spokojná teda so svojim výkonom nebola, ale oslávenec bol nadšený, aj hostia a chuťovo...doslova to zhltli....a o to ide...bol to parížsky s čučoriedkami...mám aj objednávku, síce z rodiny, ale aj to sa na začiatok ráta, dufam že sa vydarí ...
prajem vám všetkým peknu nedelu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hura odfotené, to fotenie je fakt fuška :rolling_eyes: torta ma 8kg a o chvilku ju budem prevažať hodinu autom :confused: pozeram, sluníčko nám svííítíí :rolling_eyes: to bude parádny prevoz :rolling_eyes:
25. mar 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
@pristela boze ta je neskutocnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: . Este raz si napis ze si zaciatocnik :grinning:
25. mar 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela náááááááááááááááááááááádhernáááááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aké krásne vrchnáky máš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. mar 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :astonished: :astonished: :astonished: uzasnaaa!!! ja taku dostat,tak padnem na zadok!
25. mar 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jee holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moooc dakujem :dizzy_face:
@dm1 pch, Dani , moja prvá pivonka/ absolt sa mi nepaci, vy ich mate takeee krasne a toto taký zmrd kučeravý :frowning2: / prvá marlenka bez valkania.. atd však to teda začiatočník, né? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anibas čím dalej tým viac neznášam robiť štvorcove torty :frowning2: :frowning2: je to des vyrovnávať :frowning2: a ten vrchnák hore je ako ozajstný /teda nie na výzor ale na výrobu :grinning: :grinning: / :grinning: je prázdny , som nechcela nic obalovat aby ta torta nebola extrem tazka, ale i tak je dosť ťažký :zipper_mouth:
25. mar 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela padam na zadok...je fantastická, teda ženska ty prekvapuujes cim dalej tym viac... :slight_smile:
@dm1 mne tato kombinacia farieb pripomína karamel a ten ja stráááásne luubim, urcite bude tortička užasna :sunglasses:
25. mar 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pridavam moje neviem ci som uz davala motorku ked hej tak prepacte za opakovanie a moja druha ktora mi dala zabrat lebo som ju "pokaslala"ale nakoniec "pozaplatala"a vraveli ze bola uzastna krasna len ze cena sa zdala niektorym vysoka co ja pytam normalne 10/za kilo
25. mar 2012 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
pridavam svoje tohtotyzdnove... tu viltonku uz nikdy v zivote nechcem robit teda aspon v takejto kombinacii farebnej ze kazdy znak aj 5 roznych farieb nic ine som nerobila len umyvala razitko dala farbu a zase dokola....
25. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@dm1 jeeeej kraaasne
tá mickeymousova je nadherna, Dani mas niekde fotopostup na tych Mickeymousikov? :confused: :dizzy_face:
25. mar 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem ta je podla predlohy len som to mierne zmenila nech to nie je take iste :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A postup veru nemam som len tak podla fotky robila ale pri prvej minnie som robila podla postupu na TOM ten je super
25. mar 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no idem tam kuk, dakujem :wink:

ja potrebujem na buducu sobotu robit pre dvojicky dievcatka...ale oni chcu ze stvorlistky a lienocky... :wink: nemate niekto nieco lienockove ulozene? :confused: ja som uz nejake lienkove robila, len chcem zas inu, mna nebavi furt tie iste robit :sweat_smile:
ale mickeyho a minnie by som mojim na MDD chcela spravit, ti su rozkosní :wink:
25. mar 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela páni, tak tá je úzasnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásná dorta a hlavně kytičky
25. mar 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to je najhoršie na LV - miešanie farieb :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja ti fakt neviem, ale asi som hotentot, ale mne to naozaj na tych stvorcovych nejde:frowning2: musim viac skusat:slight_smile:
25. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ta je nadherna!!!!!!!!
25. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv perfektna je ta torta!!!! A ta korcula! Ako si ju robila? Skvela!
25. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 vidis, hovorila som, ze sa nemusis obavat:slight_smile:
25. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja tortička..pre manžela oneskorene na narodeniny :slight_smile:..má prívlastok 3x prvý krát: prvý krát s kvetom , prvý krát som robila s čokotransferom, prvý krát parížska :slight_smile:
25. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@pristela paráááda, krása, aj farby super, Máš to v sebe, darmo :wink:
25. mar 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tá je prekráááááááásna, škatule máš dokonalé a kvietky sú tiež nádherné, fakt pekná práca :slight_smile:
25. mar 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tá je nádhernááá :slight_smile:
25. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ruze su paradne, ale mne sa tiez zda ta farba trosku "ina" :confused: a keby si urobila ruze takejto telovej farby ako som ja robila, to by neslo? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188509031248777&set=a.173577576075256.27669.100002690457237&type=3&theater
25. mar 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok