Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
25. mar 2012

Kočky pridávam svoju prvú 3D tortu.

jakelina
25. mar 2012

@vlada111 ta je fantastická 😉

jakelina
25. mar 2012

@pristela je krásná a moc by mě zajímalo, jak se dělá ta otevřená krabice?????????Aby to drželo pootevřené a nespadlo to po cestě někomu do klína 😀 😀

timonko
25. mar 2012

Ahojte, dnes som skúšala čokotransfer, no žiadna sláva...niekde to je pekné, no niekde mi obrázok vôbec neotlačilo a ostal na fólii, ako na to? čo som som urobila zle? Poraďte 😒

timonko
25. mar 2012

@pristela wooow..krásna 🙂

janula.h
25. mar 2012

@vlada111 no Ty koky normálka som pozerala že živého si tam dala to z čoho má oči? krááááásny

janula.h
25. mar 2012

@pristela nááááááááááádheraaaaaaaaaa no držím palce nech to vydržíííí 😵

miciatko
25. mar 2012

ahojte koceny, ja ako je pekne vas nestiham ani citat, len utrzkovo, ja doma bleskom upratujem a etim na dvor skrpcom, a uz som mm dala poziadavku ze mi mus vifi tam dat, lebo ma to uz sere

Idem po radu kocky kto uz robil kos??, ako ste to vypletali??, nieco som si kukla na nete, ale skusenosti od vas potrebujem

miciatko
25. mar 2012

@vlada111 tvoja prva 3D??, no baba jedna ty len 3D torty odteraz rob 😀 😀 😀 , nadherna

broucek2
25. mar 2012

tak a dnešní noční bezlepková. Korpus si kamarádka upekla sama a já jen plnila a zdobila. Byla jsem na mrtvici, zapomněla jsem se předem podívat na složení podsypového cukru a až jsem měla dort potažený a ozdobený, podívala jsem se a musela jsem všechno znovu sundat až na krém. Bohužel je tam pšeničný škrob. Znovu jsem v noci míchala mléčný marcipán a začala potahovat znovu, ale to už jsem podsypávala jen bezlepkovým cukrem.

broucek2
25. mar 2012

@vlada111 super dort

dm1
25. mar 2012

@miciatko ja som vypletala podla tohto postupu. nieje to nic zlozite len to dlho trva 😝 http://www.tortyodmamy.sk/content/kosikovy-vzor-2

marci2305
25. mar 2012

@vlada111 Ako živá 😉 😉 Krááása!

miciatko
25. mar 2012

baby ako mam urobit broskynovo-tehlovu farbu, taka aj exixtuje??

marci2305
25. mar 2012

@pristela Úžasna... 😉 😲

larah
25. mar 2012

@vlada111 bombovééé

larah
25. mar 2012

@pristela paráááda aj ja chcem také vedieť 😅 😅

mia1111
25. mar 2012

@pristela - náááááádherná tortička a tie kvety - nemám slov, sú úúúúúžasnéééé, aj pivoňka perfektná 😵 😵 😵 😵
@vlada111 - waaaaau, dino ako živý, toto nechápem, ako sa dá takto dokonale urobiť 3D torta 😕 , fantázia, klobúk dole 😉 . A tá farba, úplne ako ozajstný, to si farbila hnedou gelovkou so štetcom po vrchu, či ako??? Perfektné 😵 😵 😵 😵

dajna11
25. mar 2012

bola som na tzvorivých velkonočných dielnach.,...tak som sa trošku hrala aby mali deti radosť 😀

erika107
25. mar 2012

chcela som sa opytat ci mate niektora tento laliovy set http://www.peciem.sk/peciem/eshop/7-1-Vykrajova...
a ake farby na ne pouzivate, myslim ze ci praskove alebo hodvabne praskove???

vlada111
25. mar 2012

@janula.h jej ďakujem, oči má modelované a domaľované farbami.

vlada111
25. mar 2012

@miciatko ďakujem si zlatá, veľmi som sa toho bála

vlada111
25. mar 2012

@mia1111ďakujem, áno farbila som hnedou geloukou so štetcom. štetec bol taký dosť drsný a ďobkala som ním 😉 ale som ho dobre hladila a maznala sa s ním, nebolo mi všetko jedno 😀

broucek2
25. mar 2012

@dajna11 to budou mít děti určitě radost

vecernicci
25. mar 2012

teda nádherný dortíky jste zase přidaly a ten dinosaurus 😵 už jsem ho obdivovala na fb a ty krabice taky super
tak tady jsou moje tenhle týden poslední, zase jsem jich měla 5, já prostě neumím říct ne 😉
jo a ten mc queen měl 90 dkg i s podložkou 😝 paní chtěla barbie pro vnučku a ten maličký byl pro vnoučka, aby mu nebylo líto, že nic nedostal, jinak bych se na takový "kšeft" vyprdla 😀

alenv
25. mar 2012

@njonja dělala jsem ji z mléčného marcipánu ze dvou kusů a pak jsem tam dávala ještě takové plátky, které byli tupkaté nebo jak to napsat 😀 😀 ale je to mléčný marcipán na něm je dobré, že hned vytvrdne

alenv
25. mar 2012

holky dělaly jste dort na diamantovou svatbu? Mám ted na 14 zakázku a přemýšlím jak to pojmout

alenv
25. mar 2012

@dajna11 ty jsou krááásný

alenv
25. mar 2012

@vlada111 tak ta je naprosto perfetní krásná.. jsem jí tu ukazovala i muži 😕 😵

dajna11
25. mar 2012

@pristela nádherná 😀