• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@pristela to je krása jsi strašně moc šikovná
25. mar 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv diamantová - to je kolikáté výročí? Já jsem jednou dělala na 40té výročí svatby a napadla mě jen klasika - srdce s růžičkama a gerberama, byl to asi můj pátý potahovaný, takže jen jednoduché, první moje květy - měla jsem hmotu RDI a z toho ty růžičky moc nešly
25. mar 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@erika107 mám jiný set na lilie, takový jednoduchý, ale tento je myslím dobrý a barvy prachové mám sugarflair
25. mar 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 téda, to by mě ani nenapadlo s tím podsypovým cukrem... já používám normální moučkový ... dortík je krásný:slight_smile:
25. mar 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to je nádhera!!! :slight_smile:
@vlada111 ty jo! dinosaurus jako živý!super
@alenv ta s tou bruslí je teda parádní - ta brusle je z hmoty?
25. mar 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv na diamantovou svatbu jsem dělala tu podkovu s fialkovýma růžema :wink:
25. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna jj je to z mléčného marcipánu..
@reruna
@vecernicci oni nechtějí klasickou.. co mi řekli tak chtějí na lavičce babičku a dědečka a 60.. ale přemýšlela udělat takovou námořní jak sedí v lodičce a moto 60 společné plavby životem co myslíte?
25. mar 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv babičku na lavičce myslím dělala kdysi @anibas, šel by tam přidat i děda...třeba hodí fotku, ty nemáš fb, že?
25. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,v tescu maju v akcii pílku na tortu za 1,99 eur...ak by ste mali niektorá záujem :wink:
25. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna nemám právě
25. mar 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, potrebujem pomoc :frowning2: Urobila som svoju prvú tortu - pribináčikovú s MMF poťahom a ozdôbkami.. všetko sa podarilo, vyzerala super - akurát som ju neschladila veľmi, tak mi pod váhou ozdôbok trochu zvedla a vytlačil sa krém do bokov :slight_smile:... ale to sa dalo.. len mi na druhý deň ten MMF poťah nestuhol, ale začal mokvať... takže torta bola pekná, ale po nakrájaní bol povrch zvnútra slizký a na jednej strane dokonca vytiekla taká hrozná šťava... torta bola zelená (akože trávička) tak ten celý slizký poťah vyzeral ešte horšie :angry: .. čo som pokazila? Môže sa MMF dať ako vrchný poťah? použila som Haribo Rubino, citrónku a prášk.cukor, práškové farby s trochou vody... pod poťahom bol krém... tak neviem.... bola to našťastie iba generálka na tortu, oslavu 1.rôčika máme v sobotu.. prosím pomôžte...
25. mar 2012 o 19:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonka_d aky krem bol pod tym pothom? ten pribinacikovy?
25. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je ona... keby nezlyhal ten poťah :frowning2: ...
25. mar 2012 o 19:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@lusil2005 áno pribináčikový (tvaroh, šľah.smota, jahod.kompót, Olé ...)
25. mar 2012 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonka_d ten krém nesmí pod potah, tam dej jenom máslo s cukrem.
25. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje muffiny
25. mar 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@jakelina ďakujem krásne .. jasne, ten krém je asi moc "mokrý".. skúsim to s maslom... už ale pôjdeme naostro!! moc ďakujem...
25. mar 2012 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Tady něco máš..:slight_smile:
25. mar 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Holky, vy ste táááka zlate , moooc dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tá marlenka bola suprová, len na mna je to sladke, ale trochu sem tam nezaskodi :grinning:

@sonka_d pod potah nesmeju ist ziadne kremy s obsahom mlieka, cize slahackove, tvarohove, a pudingove len ak je vacsi podiel masla v nom ! :wink:

@vlada111 ooo, ten je bombový!!!!! a kde mu zmizli vajcia??ha?? si potrebovala na nmedelne rezne? :grinning:

@jakelina ja som dala pod vrchnak do stredu zbytky platov z marlenky a do rohov som zabudla dlhe spajdle, torta cestovala v kufri auta :zipper_mouth: sama :sweat_smile: hodina cesty a prezilaaaa :grinning:
25. mar 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonka_d problém je v té smetaně a tvarohu... jak je tam takhle "mléko", tak se potah topí... takže pokud je uvnitř "mléčný" krém (smetanový, tvarohový, šlehačkový), tak povrch určitě máslo s cukrem... Já jsem ještě k tvarohovému krému z toho cukrového másla dělala bariéru, do které jsem pak vetřela ten tvarohový krém, aby mi to někde pod tím potřením neprolezlo a potah se mi nerozpouštěl...
25. mar 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, nech už skončí to daňové obdobie lebo nemám čas vám tu ani napísať. ďakujem za všetky rady pri plnke z mascarpone - pomohli narýchlo vám sem dám tortičku.
25. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som pridať fotky. A už aj najmenšia je pomocníčka :grinning:
25. mar 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@vlada111 dakujem vladi, tuto fialovu som uz mala namiesanu z predoslej torty, ale mam gelovku fialovu a myslim ze trosku ciernej som este davala
25. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte otázočka. Robila už niektorá z vás s Pastou Damou top dekor? Ako sa s ňou poťahuje? Či je vyslovene len na modelovanie?
25. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 vladi akoze ta 3D :astonished: :astonished: superna
25. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 nádherná torta. škoda, že tie levíky nie je lepšie vidieť.
@zuziq krásna
@yamahafazer krásna
@vecernicci prerásne dielka.
@mailli krásna
@lusil2005 nádherná
@zuzana124 nádherné a ten havooooo je nádherný
@heni79 krása
@anibas prekrásne dielka
25. mar 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mates22 krásna
@ikula2 krásnučká
@viera6 krásnučká
@alenv krásna
25. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 nááááááááádherné
@lamps krásne ruže
@zklimekova krásna lalia
25. mar 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok