• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. augusta 2017 
@vlada111 vidis nie som sama ktora len po vajcach kuka :grinning:
25. mar 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 joooj tak ste si uzili srandy. baby ja vam tak zavidim tie stretka :frowning2: by som chodila aj kazdy tyzden!!!!!
25. mar 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 ďakujem, šak sa musím ísť opýtať, či už prišli tie stencilsy. Stretla som už tú pani, ale ešte ich nemala. Objednáva to z Rakúska.
25. mar 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 šak sme zdravé kočky, je to normál :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ďakujem pekne za pochvalu :slight_smile:
25. mar 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ake ste objednavali stencils? aj ja hladam nejake pekne :slight_smile:
25. mar 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - keď Ťa tu vidím, o tom Gregušovi (lacné vykrajovačky....) som zatiaľ nič nezistila. On má sídlo firmy v byte-paneláku, takže u nás som predajňu neobjavila, asi tu žiadnu nemá (je to na figu :unamused:) . Možno má len mobilný predaj, treba niekedy nabehnúť do kulturáku, keď príde leták, ja to nabudúce risknem :wink: .
25. mar 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2
@dm1 dakujem vam, tak ja to tam teda zajtra supnem. Len som sa bala, lebo som to este neskusala :slight_smile: dakujem este raz
25. mar 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 som to sem dávnejšie dávala, ale nikto sa neozval. Musíme ich vyskúšať, sú z papierníctva. Potom ti dáme Danka vedieť.
25. mar 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no kukni. Hodím ti moje číslo do IP a keď tam bude, prezvoň ma a ja ti zavolám naspäť. Môže byť? :wink:
26. mar 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 oki som zvedava :wink:
26. mar 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no aj ja veru, uvidíme.
26. mar 2012 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani, len neviem, ci tie oci kameramana smerovali na jej ruky, alebo niekam inam... :grinning:
26. mar 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera mi vykvitli prvé slnečnice :grinning:
26. mar 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@janula.h krásne - ta ty aká rýchla ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas vieš aká pohoda!! neviem či sa páčia ale mne veľmi a robila som ich z PDT a držia v pohode :slight_smile: a použila som jeden z lístkov na kvety nemám floral sadu :confounded:
26. mar 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h z PDT ? vraj je nedobrá teraz ?? takže sú to iba zlé reči !!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas áno z tej :slight_smile: ja nemám problém :slight_smile: :wink:
26. mar 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h si ma potešila, ja som zatiaľ len miešala zo starou várkou
26. mar 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yokralovnayo mně se osobně s tím marcipánem dělá docela zle, jednou jsem ho kupovala, potřebovala sem rychlovku šneka a doma sem neměla nic na jinou hmotu. Určitě podsypat cukrem, jinak to rozválet snad ani nejde, přišel mi takovej hodně lepkavej a jakoby "řídkej". Ale nakonec jsem šneka udělala a i pár kvítků a trávu. Ale nezkoušela jsem potahovat. Postavičky klidně můžou bejt i týden dopředu, to ještě tvrdý nebudou...já minule měla postavičky hotový tejden a dort se ještě o tejden posouval a dobrý (ale teda to byl WI). Ale já jsem taky spíš začátečník....
26. mar 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky moje, držte mi pěsti, dnes se pokouším o první magnolii... :sweat_smile: :confused:

TO zas bude sranda!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas píšeš o zlej PDT, mne sa zdá, že je ozaj iná, odkedy má nové balenie, zdá sa mi mäkšia, postavičky som kedysi robila v pohode a teraz mi sadajú, aj pri vyberaní z vedra som musela kedysi rezať a teraz ide vybrať rukami, tak neviem :frowning2:
26. mar 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry ranko babulky,

prosim neviete mi povedat ako sa anglicky povedia kaly ? Mam robit tortu s tymito kvetmi a hladam inspiration :wink: .Inak zase mi strajkuje pocitac,vôbec neviem fotky nahadzovat,uz ich mam hojne v zbierke,nejako sa vrece s objednavkami roztrhlo,tento tyzden 7,tak sa nudit nebudem,Ale aspon ze Vase torticky môzem pozerat a svoje oci potesit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
26. mar 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 PRESNE TOTO sa písalo na TOM !!!
26. mar 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha asi Cala Cakes :wink:
26. mar 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte dávam moju dnešnú, to je ten nešťastný lyžiar, ktorého som robila z novej PDT a po poskladaní mu trup tak sadol, že bol bruchatý :slight_smile:
26. mar 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@anibas ale zloženie je presne to isté, tak ja to nechápem, tak dobre sa mi z nej modelovalo, škoda je to
26. mar 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krásna :dizzy_face: :dizzy_face: - nevidno mu brucho, asi má pérovú vetrovku - to ešte v jari niekto chce zimnú tortu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. mar 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 ja mám 4 vedrá novej :grinning: :grinning: perfiš :angry: :angry: :angry:
26. mar 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 to bude len prechodné - určite to opravia
26. mar 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok