• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas dúfam, lebo ja používam na všetko PDT, teda používala som, ked bude takáto, budem to musieť prehodnotiť a je to pre pána, čo miluje lyžovanie a my sme sme sa včera boli ešte tiež lyžovať, bolo super, slnečno, málo ľudí, krása, mám rada jarné lyžovačky :wink:
26. mar 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no vyskúšaj prosím tú PDT a daj vedieť, aký máš z nej pocit, či aj tebe sa zdá iná
26. mar 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 veď je super :slight_smile: a brucho? nevadí veď malé bruško je sexi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 asi vyskúšam - len neviem čo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi nejaké zvieratko
26. mar 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky tuto to tuším žiadna nerobí, no pozerala som nejaké albumy a tam dávaju pod tortu strakatý papier :frowning2:
podla mna to uplne pokazí celkový dojem a pritom je to tak pekná torta, čo vy na to? či je to len moj názor? :confounded:
26. mar 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 @anibas nestrašteeeeee mne na zajtrra treba piráta pomoooooc ale piráti mali bruchá že?
26. mar 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h hej majú bruchá :grinning: a neboj, nechcem robiť paniku, možno je to iba môj pocit a vám sa bude s ňou robiť rovnako ako pred tým
26. mar 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 dúfam ale ja som s ňou postavičky ešte nerobila iba z falošného som robila ale dám vedieť :slight_smile:
26. mar 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no, tak potom sa neboj, lebo poťahuje sa s ňou dobre
26. mar 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no to som si aj ja myslela, a vyhodilo mi to kopy kalu :grinning: :grinning: .Ale uz som nasla calla lily :wink:
26. mar 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ukladám do pamäti :wink: :wink:
26. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 mne sa na PDT sťažovali, že ten "marcipán" je hrozne lepkavý a to sa mi nikdy nikto nesťažoval a zrazu viacerí...ale aj ja som si to všimla :unamused: už objednávam smartflex na kile je drahší len o nejaké 1-2eura podla toho kde objednám a je teda omnoho lepší...
26. mar 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no neostáva nám nič iné - len urobiť pre nás tortu a okoštovať :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
26. mar 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 keď mne sa so smartflexu zle robia postavičky, ale asi je to iba sila zvyku, mne sa taká gumová zdala PDT špeciál
26. mar 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, chcem sa spytat tych ktore su z KE, kde kupujete marcipan, respektive aj iny potahovy material na tortu, chcela by som poradit, co by ste odporucili. dakujem velmi pekne.
26. mar 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@mariann2 no ja neviem, aj sa mi zrazu hrozne rosí keď vytiahnem z chladničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte mám asi 2kilá a potom už smartflex....mne sa zo smartflexu robia dobre postavičky, ja ich zas neviem z PDT :grinning:
26. mar 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha aj lilly cakes
26. mar 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarake na Furči je obchod s cukrárenskými pomôckami, ja tam kupujem marcipán len na ozdoby smartflex flower keďže na poťahovanie používam doma robený MMF.
26. mar 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky poradte.Idem upiecť dve poťahované torty,jednu futbalovu loptu a druhú letnu luku(takú obyčajnú malú nie poschodovú) Koľko hmoty my bude stačiť?
26. mar 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky dilemaaaa baba povedala že jej stačí torta kocka na pol plechu sa mi zdá maličká :frowning2: mám urobiť 3 korpusy alebo 2 a prekrojiť?
26. mar 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka26 Určite kilo a půl..:slight_smile: Otázkou je, jak velké ty dorty budou..:slight_smile:
26. mar 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

pridávam sem moje 3 víkendové tortičky. Tá so Simpsonom bola podľa želania - poslali mi fotku, že chcú takúto tortu ... mne sa moc 2D obrázky nepáčia, nie je to môj štýl, no ale keď chcú, tak spravím. Tá bola aj bezlepková a po 4 hodinách mi pani volala a pýtala sa, či je naozaj bezlepková ... že je tak vynikajúca, že ostala na pochybách, myslela si, že som sa pomýlila a spravila im lepkovú tortu :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@mariann2 na - aj mne sa to stávalo s PDTŠ ... že mi postavičky klesali a boli bruchaté :unamused:
26. mar 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeleny_cajik a veď pekne si to upatlala :grinning: :wink: nie fakt pekné tortičky :slight_smile:
26. mar 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak holky je veelmi "povzbudzujuce" ked vám vlastna rodina povie, kraaasne , ale tie kvietky sú kupované, že? alebo tie kvietky su umele z obchodu, že? :rolling_eyes: toto iste sa ma jedny z mojej rodiny opytali aj na babulky, ze : ale tie ruky, nohy a hlavicky kupujes hotove, ze? :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je tak povzbudzujúce, akoze krasne ale som schopna akurat tak poskladat hotove vyrobky :rolling_eyes: :frowning2:
26. mar 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 no uz som na to myslela ze ci to bude :slight_smile:
@mariann2 krasna
26. mar 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat zlati prosim ta ten motyl je z patschoworku?
26. mar 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no to musis brat ako pochvalu :slight_smile: ze je to tak dokonale ako kupene
26. mar 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 nie, ten motýľ je pomocou tohto: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/a-sablona-motyl-fantasy-lace-butterflie/
Je to niečo ako šablóna na stencils
26. mar 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee.... :slight_smile: dnes robim torticku vlacik Tomas. Ked som ten vlacik Tomas robila , tak som si az vtedy vsimla, ze na kazdej torticke na internete vyzera trosku inak, niekedy iny pocet tych cervenych pruzkov, iny ma zase spodok cerveny hrubsi....dalsi ho ma sedy ...atd. No dufam, ze moj vytvor sa tiez akosi podoba na Tomasa, este mu chyba to zlte na kabinke, ale to az ked budem potahovat torticku urobim,lebo robit koli dvom kulickam celu mmf hmotu sa mi neoplatilo. Ale inak, co myslite ...podoba sa ???? :confused:
26. mar 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok