Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
27. mar 2012

@pristela preco? ktory robis? ja orechovy robievam ten kde ide do korpusu miesto vody kava je mnam 😵

jakelina
27. mar 2012

@reruna byl tu opravář, zkoumal a něco tam napustil a zase vypustil, přitáhl mi domů dvě obří bedny s nějakým plynem a prý to někde uniká a je to na výměnu. Tak jsem ráda, že se to nestalo pár dní po záruce, máme ji v červnu dva roky.

pristela
27. mar 2012

@dm1 jj aj ja asi ten isty, davala som kavu ale nie meltu taku nemam 😝 no par holkam nevyšiel , tak aby som sa medzi ne nezaradila ☹ no a ako vzdy som sa nedrzala receptu 😕 dala som viac kavy bo sa mi to zdalo moooooc husté 😕 aj nechty si začnem obhrýzať 😅 až bude moc jemny porazi ma , ma byt z neho 3D auto ☹

yamahafazer
27. mar 2012

@jakelina ako si sa nam dari stymi spotrebicmi 😒 ja cakam co ta umyvacka ma volat ci sa mu to podarilo opravit alebo musime kupit novu 😒

dadka212
27. mar 2012

@darka54 pri zimáku je tortomania tam majú vykrajovač na písmenka 😉
@pristela ja robievam ten čo @dm1 a je perfektný aj ten krém robievam, čo bol v recepte 😉

pristela
27. mar 2012

@jakelina a že ty si to uhlie proti pachom v nej zapalovala !!!

yamahafazer
27. mar 2012

@ajka82 tebe tie torty idu super furt krajsie a krajsie 😉 😵

lusil2005
27. mar 2012

@pristela kup krpcom anglicak 😀 alebo kukni rozpravku. jak ja ked som robila E.T-ho Oo

broucek2
27. mar 2012

@njonja občas bývá lepek i v mražené zelenině, pokud je třeba kořeněná. Kamarádka právě říkala, že čte úplně všechno, protože nikdy nevíš

darka54
27. mar 2012

@dadka212 kde presne pri zimaku???

lusil2005
27. mar 2012

@darka54 tu v BA je tortomania, formicky.sk a cukrarskepomocky.sk

miciatko
27. mar 2012

@pristela rastie ci nerastie v trube 😀 😀 😀 😀 ??

lusil2005
27. mar 2012

@dadka212 ktory? ja som ho nepostrehla 😕

dadka212
27. mar 2012

@darka54 my chodievame od bajkalskej, to na semafore pri zimaku odbočíme dolava k bytovkám potom nalavo podla adresy najdeš je to palkovičova 14
http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/8-Ko...

lusil2005
27. mar 2012

@darka54 http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/2-Na... - je to medzi zimnym stadionom a Miletickou. musis to pozriet na mape.

ajka82
27. mar 2012

@yamahafazer dakujem, od teba taka pochvala velmi potesi 😵

lusil2005
27. mar 2012

@dadka212 😲 to znie veeelmo dobre. musim vyskusat 😵 dakujem!

pristela
27. mar 2012

@miciatko rástol , pak malilinko klesol, uz je upecený, je uuuuplne zarovno plechu ako pravitkom, este som ho nevybrala z plechu, čakám ..... jediné čoho by mi bolo luto je tych vajec 😀 bo som musela kupovat u nas na dzedzine extrem drahô a ked som sa vratila z obchodu mi moj zahlasil , ze asi pojdeme dnes do mesta 😠 😠 😠 😠

halienka
27. mar 2012

@dm1 ty si poklad, ďakujem 😵 aj ma ten tvaroh napadol, ale som sa bála k tej čokoládovej chuti, či by to nebolo divné. A stuhne dosť potom ten krém aby to držalo všetko pokope?

darka54
27. mar 2012

@lusil2005 dakujem uz mam tovar v predajni pripraveny

darka54
27. mar 2012

@dadka212 dakujem

pristela
27. mar 2012

ooo, orechac vysiel super 😀 som stastnaa, ale to este jeden bude treba 😝 a na mna hodne moc sladky, do druheho isto ovela menej cukru 😝

lusil2005
27. mar 2012

@pristela a aku plnku ides donho davat?

miciatko
27. mar 2012

@pristela super 🙂

pristela
27. mar 2012

@lusil2005 čoko nad parou , chalan chce klasicku tortu-orechovu s coko plnkou maslovou 😀 😝 a blesk musí byť uuuplne realisticky 😕

maya30
27. mar 2012

dievcata nemate nahodou niektora postup na okuliare ? Na sobotu mam tu dobosku s krizovkou, salkou kavy a okuliarmi a uz dvoje okuliare skoncili v kosi co sa mi to furt lame 😠

viera6
27. mar 2012

Dievčata neviete kde maju najlacnejšiu silikonovu formu na babetko,Kamka ma vypredané 😔

mizulienka
27. mar 2012

@dadka212 Dani podla tohto receptu robis? ja tiez idem robit nejaky orechovy len neivem aky, tak hladam, je tento dobry? a ked budem robit klasika na velky plech z kolkych vajec mam dat? dakujem

dm1
27. mar 2012

@halienka no isto to nie je take pevne ako maslovy krem ale bude to stacit ja som ho davala aj do poschodovej. len pozor nesmie ist pod potah. to vyslahaj maslo s cukrom len inak sa ti potah roztopi