Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
simasa
27. mar 2012
Baby, prosim Vas, piping gel skladujete v chladnicke, ci moze byt pri izbovej teplote?
dadka212
27. mar 2012
@dm1 no ja som blbá, že som sa na to dala...ale je to pre kamšku čo brala už kopu toriet a velkých, tak som nemohla odmietnuť....ale poviem ti už nikdy viac takú vysokú tortu poťahovať a hlavne kocka musela som dolu spraviť aspoň lem lebo to bolo nechutné, neviem či ma s tým niekam nepošle 😃 chcela to len kocky čisté a na modrej nápis to je na firemnú akciu....
zdenallicka
27. mar 2012
Jak se to dělá??
mmaammiinnaa
27. mar 2012
@simasa v lednici být nemusí 😉
mmaammiinnaa
27. mar 2012
@larah používáš olej? Ono je mléčná hmota vždy lepkavá, některá víc, jiná míň. Dělám ho ihned před potahováním, ale pokud mi ztvrde, tak dám prohřát do mikrovlnky a krásně změkne 🙂
larah
27. mar 2012
@alenv ja som to už medzitým šupla do chladničky a idem to vytiahnuť a je to jak kamen, takže ked s tým pojdem robiť tak do mikrovlnky? a treba to držať v chladničke a kolko to vydrží keby to nespotrebujem?
larah
27. mar 2012
@mmaammiinnaa takže dá sa poťahovať hned a netrhá sa? nemusí odstáť? asi blbé otázky ale doteraz som robilaMMF
alenv
27. mar 2012
@larah jj pak do mikrovlnky🙂 a pak si to propracuješ a uvidiš zda tomu něco chybí.. tuším, že tu holky psali 2-3 měsíce.. já to většinou spotřebuju nebo pak na další dort
ladydia
27. mar 2012
@pristela pozerala som tuto stranku, je tam straaasne vela sabloniek, roznych ale ked som videla tieto papučatka male tak si ma napadla ty 🙂 možno to už mas, ale aj snaha sa cení 🙂
alenv
27. mar 2012
@larah hned nepotahuje.. mléčný marcipán by měl být alespon 2 hodky odležený.. a pokud nemá správnou konzistenci tak se může trhat.. já už jsem to vše vychytala a mám ho krásně jak modelínu
ladydia
27. mar 2012
alenv
27. mar 2012
@simasa já ho mám mimo ledničku
larah
27. mar 2012
@alenv dík ,tak to spotrebujem, a pri práci potom treba ruky mastiť a možem kludne modelovať?
larah
27. mar 2012
@alenv tak sa idem učiť :-N
alenv
27. mar 2012
@larah já nemastím.. to by bylo pak cele lesklé a nevím jak by to drželo k sobě teda.. ale normálně nahřeju a modeluju 😉
larah
27. mar 2012
@alenv ok vdaka 🙂
mmaammiinnaa
27. mar 2012
@larah právě naopak 😉 jak ho vypracuji, jde ihned na dort. Čím déle ho mám na stole, tvrdne a potom se s ním špatně dělá. To potom musím nahřívat a propracovávat, šíleně se u toho nadřu. Tak klidně ihned potahujte 🙂
larah
27. mar 2012
@mmaammiinnaa idem sa učiť a vychytať klady i zápory 🙂
larah
27. mar 2012
@alenv ešte jedna otázočka prosím, kedy farbiť?
alenv
27. mar 2012
@larah kdy chceš.. já si třeba na potah barvím hned.. a pak jak potřebuju před modelováním
alenv
27. mar 2012
@mmaammiinnaa tak to nevím z jakého důvodu všude píšou nechat hmotu alespon dvě hodiny v ledničce odležet 😉
larah
27. mar 2012
@alenv vdaka
alenv
27. mar 2012
@larah není zač.. já s ním dělám od začátku co dělám dorty
dajna11
27. mar 2012
@zdenallicka aj ja som po tom kukala že aké krásne lízanky🙂
pristela
27. mar 2012
@larah ja tiez ked som robievala s mliecnym potahovala som hned bo sa mi s nim pak zle robilo a namakala som sa :-p

druhy korpus s Caro upeceny, ale este neochutnany 😃 😃 no na "dizajn" vypada rovnako ako to pred tym :-N

@ladydia ach ja cakala ze na mna vyskocia nejake púčiky z poťahovky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vlada111
27. mar 2012
@dadka212 si sa riadne namakala. Ale musia byť mňamkové :-p
simasa
27. mar 2012
@mmaammiinnaa
@alenv
Vdaka za odpoved.
janula.h
27. mar 2012
@dadka212 mňaaaaaaaaaaam tá piškótováááá :-p samo že aj tie malé ale tá jahodovááááá :-p krásna
dadka212
27. mar 2012
@vlada111 no škoda, že tá námaha nie je vidno...vyzerajú ako keby som to mala za 5 minút hotové 😞 a neviem mne už torty nechutia 😃 už aj odrezky vyhadzujem, čo ich nikto nechce jesť, predtým sa išli zadrhnúť 😃
dadka212
27. mar 2012
@janula.h dík 🙂 no tá vyzerá jedlá 😃