• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@dadka212 nieeeeeeee všetky sú jedléééé ale ja už som prejedená poťahu :slight_smile:
27. mar 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia wow tie papucky su suprove!!!! super link.
27. mar 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah když to hóódně lepí, tak přidej cukr a když jen trochu, tak nech odpočinout do zítra a když bude řídký, tak přidej cukr až pak a barvu bílou přidávám až druhý den, když si barvím :slight_smile:
právě jsi mi připomněla, že si musím jít udělat marcoš ze čtyř dávek na víkend, ať můžu začít zítra modelovat :wink:
27. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah já si ho nechávám odležet, protože když dělám hned, tak se trhá a není to ono, nech do druhého dne, pak prohřej v mikrovlně a on krásně změkne a jde s ním super dělat, ale pozor, je vždycky horký uprostřed, takže když ho vyndáš z mw, tak opatrně :wink: ono se to sušené mléko do druhého dne krásně odleží a je vláčnější :slight_smile:

já potahuju od začátku úplně všechno z mléčného i modeluju, nic jinýho nepoužívám, tak můžeš posoudit, vždyť moje výtvory znáš :wink:
27. mar 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: @pristela púciky z potahovky? ja som myslela že sa ti zídu pre tie nadherne babiky
27. mar 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:wink: @lusil2005 ano je tam toho fakt moc a nie len papucky, s tam aj kvietky, chalupky, postielky...no ešte stale to luskam aj ja
27. mar 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka hele, našla jsem tam i elektrickou kytaru :wink: je to šablona http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=2308
27. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci super aj mne sa hodi gitara o tyzden :slight_smile: dik
27. mar 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ale neblázni, si veľmi kritická :frowning2: A jesť by som to nemohla ani ja pri tom množstve čo tu vy kočky popečiete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 prekrásne . Deti boli istotne unesené ... však
27. mar 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ty si poklad, ja som tajne dufala, ze sa ozves a nieco mi prihodis, si zlata :wink: dakujem :wink:
27. mar 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. mar 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, sestra mi o mesiac odchádza do ameriky, aj s kamoškou. Plánujem veľkú rozlúčku a chcela by som upiecť tortu, možno aj dve keďže bude viac ľudí, poraďte nejakú s prípadnou tématikou som z toho zúfalá mám v hlave milión myšlienok, ale predstava nula bodov... mooooc ďakujem. :wink:
27. mar 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxjolie lietadlo, alebo mapu - svetadiely
27. mar 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takže moj prvy MMF ... :pensive:
robila som z 1.5 balíčka marschmallow ... chcela som to zafarbit na červeno , až neskoro som zistila, že to sa nemá :cry: kúpila som v Tescu 2 malé 5g balíčky potr. barvy- jeden na 6kg :sweat_smile:
najskor som tam dala jeden, bolo to nejaké do ružova .... tak som prihodila ešte jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz je to krásne sýte - červené ... MMFodpočíva v chladničke, teraz to pozerala a otras :grinning: ked si z toho kúsok odtrhnem, predpúokladám, že to má byt "gumové " ??? :confused: pretože to moje je nejaké nedefinovaleľné :unamused: tuším sa to rozpadá dofrasaaaa ..... neviem či to rozváľkam vo štvrtok ... stalo sa to už niektorej ?? :grinning:
mám začať odzačiatku a toto vyhodiť? je to moja prvá potah. torta.. pre mamku :frowning2:
27. mar 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo no zial ta nepotezim MMF bez ujmy na tvojom psychickom zdravi :grinning: na sytu cervenu a ciernu nezafarbis....
27. mar 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky nedělal jste někdo nahatou ženu? Mě snad omejou :confused: :rolling_eyes: :grinning:
27. mar 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo jedině si kup nějakou hmotu a do té tu rozpadající červenou přidej. MMF na červeno zabarvíš jenom, když do toho při rozpouštění v mikrovlnce přidáš bílou čokoládu.
Holky moje sladké,hlasovanie !!! Výhra, dobrý pocit u srdca :grinning: - blesk mc queen 3D pre 6 rocneho chlapca farba podlozky zlata alebo čierna?
@alenv tak si kup tu sadu na postavičky, jenom ženské uděláš prsa a je to :grinning: :grinning:
@dm1 takže to možem vyhodiť alebo sa torta bude dať nejako potiahnuť? :grinning: keby tam dam Solamyl alebo niečo .... ?? je mi to luto vyhodiť, ked som to spracovávala aspon pol hodinu :sunglasses: cukor po celom byte, malá sa činila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pristela obě jsou pěkné, já bych asi dala černou.
27. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yokralovnayo jedině ještě rozpustit bonbony a přidávat do té hmoty, ale myslím, že z toho už nic moc nebude a hlavně ne červená. Udělat novou hmotu a barvit na červeno štětcem po povrchu.
27. mar 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já spíš chtěla nějakou inspiraci... ježiš to vám tady ani nebudu moct ukázat :grinning: :grinning: :grinning: a ještě tam chce takovej blbej nápis :confounded:
@yokralovnayo jedine co s tym mozes skusit roztop bielu coko spolu so zopar cukrikmi a pridaj do toho ak nepomoze toto tak jedine vyhodit , bude sa ti to rozpadat
@mariann2 já chtěla nějaké inspirace.. mám ji mít ležící a ještě nějakou sprostáckou :sweat_smile: a tenhle dort nemůžu prostě odmítnout no.. ten kluk pro nás dělá hodně práce vrrr
27. mar 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@pristela
baby dakujem za rady .... skúsim to teda ešte s tou čokoládou :angry: a na čo vlastne používa Solamyl ? aby sa to zo spodu nelepilo?? alebo keby ho tam nejak zapracujem, nepomože to?? :confused: :sweat_smile: :grinning:
27. mar 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok