• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
Silvia,a ty takto pekne ponocujes??? :grinning: Super torticky a ty sse,to si si pekne makla,ze si ju stihla za taku chvilu..... :confused: Super.
17. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne výtvory babule :slight_smile: mne sa už chladia ďalšie dve nachystané tortičky v chladničke... jdnu potiahnem ešte dnes večer a druhú zajtra :slight_smile:
17. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som tu pisala potrebujem poradit kde kupim tie potravinove farby na marcipan kde to maju v akom obchodiku

ideme s krsnou maleho piect mu na narodky torticku auticko nezvladame asi na prvy sup ale klasicku chcem obtahovanu a snad s mackom pu alebo s miskami tie by sme mohli dako vymodelovat si myslim.ixix

myslite ze robenie marcipanu s cukrikami a praskovym cukrom je lepsia chutnejsia ako susene mlliecko co poviete
17. apr 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska,ďakujem od teba pochvala poteší dvojnásobne...a áno ponocujem,vtedy sa mi robí najlepšie,mám kľud...
petaba tvoja torta PEACE je super,dobrá inšpirácia...
17. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... tak tortu mam hotovu..prvy krat som pouzila K2 a vyborne sa s nim robi,aj chutovo je fajn,takze uz budem pouzivat asi len to..mozno este len zo zvedavosti vyskusam WI
17. apr 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko ... no dievčatá dobojované ...
pánečku ako sa mi nedarilo .... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, baby krasne torty ste tu povytvarali, ani som nestihla kazdej jednej pochvalit...suprove a anibas co sa ti nedarilo, ved su super... a ta zelena sa mi paci moc teda :wink: s cim si to cierne kreslila? gelovkou
17. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anibas sak su naaadherne :slight_smile:
17. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, šak práve ta zelená - najprv mi ostali žltka v misle na linke namiesto cesta, potom poťahovka plná cukru sa trhala, dala som ju dole, samozrejme aj s krémom, tak nanovo : krém, poťah, zafarbiť na zeleno, potiahnuť, no išla som spať o polnoci a ja nemám rada ponocovanie ... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

bielková poleva zafarbená čiernou gelovkou, ale ja mám nejakú divnú gelovku, je riedka, a ked zmiešam z alkoholom, tak na spodku je akoby čierny piesok a alkohol sivý a nie čierny ... :rolling_eyes:
17. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule aj ja pridavam
17. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ved som zabudla vlozit fotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na birmovku :wink:
sice povodne mala byt trosku ina....ale :unamused:
17. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte.....baby, krasne torticky, nemaju chyby...a Ani, co sa ti nedarilo?????? :confused: :confused: Ved ich mas nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hejdi, si sa musela namakat s tymi volanikmi :confused:, ale torticky su peknucke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. A aj Cessy, martinex, torticka perfektna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som tortu uz dnes odovzdala....tak snad im chutila :sweat_smile:
17. apr 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá

ja som dnes skúšala prvý krát robiť tú poťahovú hmotu z cukríkov /haribo jahodové/,no potrebovala by som poradiť..
celkom sa dala gúlať,len potom sa už dosť mrvila a trhala,neviete mi poradiť,prečo?
a ako sa to vlastne nanáša na tortu?
a tie cukríky keď som dala do MW,tak mi nenapuchli,ale sa nejak roztiekli,bolo to dosť tekuté,som to pozerala každú chvílku,tak neviem,...mala som haribo jahodové :unamused: :angry:

trošku veľa otázok,ale vás poprosím,poradíte mi,aby som to nabudúce zvládla lepšie?

veľmi pekne ďakujem.
17. apr 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnešnú tortičku mám už hotovú :slight_smile:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-dospelych/pre-tibiho-od-zizky-0
18. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anibas,ja z teba umrem...ved su uplne krasne tie tvoje torticky!!!! :wink: :wink:
Aj audinka je pekna...Martinex...tusim na povrchu malovana... :wink:
Cessy-hotovy profik! Tak krajka uz isla lepsie??? :grinning: :grinning: Hrozienko krasne,kalich tiez a aj zitko...no na jednotku! :wink:
Petaba,ty sa tiez nezdas...si velmi sikovna! Ten clnok s tym rybarom je krasny a aj palach okolo..kamienky sa podarili a cela torta je krasna! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja mam tento tyyzden 6 a este aj v sobotu stretnutie cukrarok v Hlohovci..tak mam co robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucula,to nevadi,ze sa cukriky roztopili...mne sa teraz stalo,ze sa nedali umyt uplne do biela,ale zostali ruzovkaste.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak aj potah mal taky ruzovkasty nadych,ale farbila som ho,tak to bolo fuk...Drobil sa ti,lebo si asi tu hmotu moc prehriala,alebo si si ju nechala dlho na vzduchu..ona rychlo schne a tvrdne! :grinning:
Valaj to na gumennom obruse,alebo igelite a tak to prenes na tortu..pojde to super. :wink:
18. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska - ďakujem za radu.............ani mne nešli celkom umyť,boli ružovkasté,ale ja som to len prvý raz skúšala,takže

neva.....a s tým drobením to nebolo preto,že by tam bolo veľa cukru?lebo mi ostala ešte polovica hmoty,mám to v igelite v chladničke ale neviem,či mi to pojde gúlať,s tým mrvením sa asi nič nedá spraviť? :angry:

inak nádherné su tieto všetky vaše torty,to asi nedokážem...ale možno časom :slight_smile:
18. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, nadherne torticky ste popiekli.Ja sa ani nezapajam do debaty-nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bud peciem alebo sa staram o deticky :slight_smile:
Cessy-ta torta na birmovku je krasna. Povies mi prosim Ta aku zlatu farbu si pouzila a akou farbou si farbila hmotu na kalich? Mna v maji cakaju dve torty na prve sv. prijimanie,tak preto sa pytam. Uz mam v hlave nejaku predstavu, este to musim doriesit s farbami :slight_smile:
18. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte šikulky.Krááásne torty ste napiekli fakt.Ja som už urobila tú kitty len musím stiahnúť fotky do pc.Joj za jeden den bola hotová. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska dakujeeeem :wink:

stalida farba je praskovy lesk royal gold :wink:
18. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucula,skus ten potah MMf zachranit,daj tam trosku cery a susene mlieko..aby ti to zostalo ako plastelinka..aj par kvapiek vody pomasti ruky namoc a spracuvaj tam to mlieko.uvidis bude to dobre..ja nevyhodim nikdy nic..iba ked mala Ala chce modelovat a potom to uschne.tak to ide do kosaale inak spracujem vsetko! :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali a ako mne to nešlo zo sušeným.Tiež mám v chladničke čo sa m i drobila a neviem čo s nou. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali uhadla si, bola na povrchu malovana,lebo som nevedela ako inak spravit striebornu..hmotu som zafarbila na sedo a potom malovala... myslite ze by mi praskova chytila na strieborno,keby som ju zapracovala do K2?
18. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvaly mojich mysiek a aj ja chvalim nove torty krasne su!

zuzkaprofant - farby obycajne praskove sa daju kupit v drogerii alebo aj v tescu ale tam som videla vzdy len 2 farby. potom su gelove s tymi sa robi lepsie a tie sa kupuju v cukrarskych potrebach napr. na www.peceniehrou.sk

ako dlho mozem skladovat zvysky MMF v ladnicke?
18. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm ževraj dlho. :slight_smile:
18. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridavam fotecky mojej tretej torty, bola na objednavku.....co na nu hovorite? :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
18. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika krááásna :wink:
18. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIka torta je krasna! pekna fialova farba sa ti podarila :wink: . a aku mas ty pomocku na tie ozdobne boky?
18. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby :slight_smile: ..pri odovzdavani som bola mierne nervozna, co na nu povie, ale velmi sa jej pacila, zrejme som aj prekvapila :grinning: :grinning: ..ona vie, ze som totalny zaciatocnik :sweat_smile: :sweat_smile:
18. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok