• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas viem že to splýva dokopy,ale je to krásne jarné...tie farby:slight_smile: :grinning:
28. mar 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko ja ta uplne chapem, ani ja by som babatko nerobila, uz ma tu maju baby urcite za prudernu a staromodnu a konzervativnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale co uz... :wink:
a myslim si, ze by sme to nemali hadzat na "nas zakaznik nas pan", pretoze ak s niecim nie som stotoznena a nechcem to robit, preco by som mala? myslim, ze jeden strateny zakaznik este nie je koniec sveta :confused: :confused:
28. mar 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mizulienka ja zasa cici, rici . . ., to spravim ved to mame kazdy, ale aby niekto krajal babatko tak to nie, to je tam moja hranica, nech zakaznik nezakaznik , ale im to odmietlo asi viac bab , lebo pisali ze uz nevedia koho este oslovit, tak som ich odkazala na tom torticky
28. mar 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 však snad to nebude vadit, když nebude perleťový, cena je dobrá, horší to poštovné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ved to to postovne je niekedy aj 2x drahsie ako to co potrebujes..... a nemate nejaky cukrarsky shop v okoli?
28. mar 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina zkus cukrárnu, u nás to tam mají :wink: a ty stříbrný kuličky i menší jsem koupila u nás v Ternu, tam mají hafo na výběr
28. mar 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby hlasim ze vajcia M 30 najnovsia cena 4,99
28. mar 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka neboj sa babatko by som nezobrala ani ja :grinning: :wink:
28. mar 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko uz som za taku cenu kupovala pred tyzdnom :pensive:
28. mar 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko aj ja uz minimalne 2 tyzdne
@miciatko no ja som teraz kupovala po 3 tyzdnoch a to vtedy stali 4,49
@jakelina u nás v obyč cukrárně taky mají takové kuličky různých barev a nějaké jsem viděla i v malých potravinách, zkus se podívat tam...
28. mar 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som kupovala v kauflande, ale mozno aj tesco to ma
28. mar 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 A z kafe by to zhořklo?
28. mar 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tesim sa. Mam dnes stedry den aj ked je 28.3.. Nekupila som vsetko co u cinana mali - sadu holubic a pici srdiecka, hviezdicky som nebrala
28. mar 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@miciatko to za 10ks ? V blizkosti mame slepaciu farmu, tam kupujem 30ks za 4,90 aj to len teraz zvysili ceny, pred tyzdnom stali este 4,60 :confused: :confused: :confused:
28. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babuleeeee prosím nejaku inspiration pre 2 rocne dievcatko na narodky...
28. mar 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela saaakris a nasi cinankovia nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: oooch a ten list na laliuuuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: šťastné a veselé želam !!!!

baby zacina ma chytat nervozita z toho mcqueena :frowning2: on to nechce tak "jednoducho detsky" ale realisticky :frowning2: moj mi tu vravi ze som mu mala povedat cenu 50 a nie 30 :frowning2: :frowning2: ked uz chce realizmus nech má :stuck_out_tongue_closed_eyes: že vsak to ani na zdravotku nemám :sweat_smile: :sweat_smile:
ozaj holky zdvíhalo sa životné minimum? vsak zas mi zvysili zdravotku, moje životné minimum sa scvrkáva každym rokom viac a viac smerom dole :frowning2:
28. mar 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ani u nas v zime nic nemal. Sla som do Kik kupit tu kvetovanu podlozku na odtlacanie a zastavila som sa pre inspiraciu u cinana. Nechapala som - mal 10 druhov vypichovaciek, tozne formy na muffiny a pecenie. Este aj silikonovy valcek.
Ty robis nadherne realisticke torty, zvladnes to lavou zadnou.
28. mar 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. mar 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani, pch , urobime cez leto stretko u mna a je to vyriesené, len aby ste tie torticky nezabudli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ugrilujeme krídelka, zarobíme mochitko :grinning: a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela na mojito aj ja pridem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak já taky dorazím :grinning: udělám si výlet , děcka nechám tatínkovi a frrrrr... :grinning: bych tam jela bůhví jak dlouho, škoda holky, že nebydlíte blíž :frowning2:
28. mar 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta je peknucka, ale teta chcela nieco ako lienka, husenicka...ale nechala to mna co vyberiem, nemusi to byt ani jedna, ale chcela by som nieco na com by som sa pohrala :slight_smile:
28. mar 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jee teba bych chcela spoznat
28. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak baby kto sa hlasi ku @pristela na mojito ?????
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miciatko ja :dizzy_face: :dizzy_face: nemám to ďaleko :wink:

PS: @pristela nezabudni........zajtra ťa čakám :wink:
28. mar 2012 o 18:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko naši predávajú domáce....s krásnymi žltými žltkami.....najskôr mali stáááále cenu 1e za 10ks......asi pred pár dnami to zdvihli na 1,20 za 10ks.....ale napr. ich sused predáva za 1,50e........................
28. mar 2012 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok