Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
28. mar 2012

@anibas viem že to splýva dokopy,ale je to krásne jarné...tie farby🙂 😀

mizulienka
28. mar 2012

@miciatko ja ta uplne chapem, ani ja by som babatko nerobila, uz ma tu maju baby urcite za prudernu a staromodnu a konzervativnu 😝 😀 ale co uz... 😉
a myslim si, ze by sme to nemali hadzat na "nas zakaznik nas pan", pretoze ak s niecim nie som stotoznena a nechcem to robit, preco by som mala? myslim, ze jeden strateny zakaznik este nie je koniec sveta 😕 😕

miciatko
28. mar 2012

@mizulienka ja zasa cici, rici . . ., to spravim ved to mame kazdy, ale aby niekto krajal babatko tak to nie, to je tam moja hranica, nech zakaznik nezakaznik , ale im to odmietlo asi viac bab , lebo pisali ze uz nevedia koho este oslovit, tak som ich odkazala na tom torticky

jakelina
28. mar 2012

@dm1 však snad to nebude vadit, když nebude perleťový, cena je dobrá, horší to poštovné 😝

dm1
28. mar 2012

@jakelina no ved to to postovne je niekedy aj 2x drahsie ako to co potrebujes..... a nemate nejaky cukrarsky shop v okoli?

vecernicci
28. mar 2012

@jakelina zkus cukrárnu, u nás to tam mají 😉 a ty stříbrný kuličky i menší jsem koupila u nás v Ternu, tam mají hafo na výběr

miciatko
28. mar 2012

baby hlasim ze vajcia M 30 najnovsia cena 4,99

katy1979
28. mar 2012

@mizulienka neboj sa babatko by som nezobrala ani ja 😀 😉

dm1
28. mar 2012

@miciatko uz som za taku cenu kupovala pred tyzdnom 😔

mizulienka
28. mar 2012

@katy1979 😀 😀 😉 😉

mizulienka
28. mar 2012

@miciatko aj ja uz minimalne 2 tyzdne

miciatko
28. mar 2012

@miciatko no ja som teraz kupovala po 3 tyzdnoch a to vtedy stali 4,49

reruna
28. mar 2012

@jakelina u nás v obyč cukrárně taky mají takové kuličky různých barev a nějaké jsem viděla i v malých potravinách, zkus se podívat tam...

mizulienka
28. mar 2012

@jakelina ja som kupovala v kauflande, ale mozno aj tesco to ma

hankazamecnikova
28. mar 2012

@marci2305 A z kafe by to zhořklo?

abriela
28. mar 2012

Baby, tesim sa. Mam dnes stedry den aj ked je 28.3.. Nekupila som vsetko co u cinana mali - sadu holubic a pici srdiecka, hviezdicky som nebrala

maya30
28. mar 2012

@miciatko to za 10ks ? V blizkosti mame slepaciu farmu, tam kupujem 30ks za 4,90 aj to len teraz zvysili ceny, pred tyzdnom stali este 4,60 😕 😕 😕

ladydia
28. mar 2012

babuleeeee prosím nejaku inspiration pre 2 rocne dievcatko na narodky...

pristela
28. mar 2012

@abriela saaakris a nasi cinankovia nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ oooch a ten list na laliuuuuuu ☹ ☹ ☹ šťastné a veselé želam !!!!

baby zacina ma chytat nervozita z toho mcqueena ☹ on to nechce tak "jednoducho detsky" ale realisticky ☹ moj mi tu vravi ze som mu mala povedat cenu 50 a nie 30 ☹ ☹ ked uz chce realizmus nech má 😝 že vsak to ani na zdravotku nemám 😅 😅
ozaj holky zdvíhalo sa životné minimum? vsak zas mi zvysili zdravotku, moje životné minimum sa scvrkáva každym rokom viac a viac smerom dole ☹

abriela
28. mar 2012

@pristela no ani u nas v zime nic nemal. Sla som do Kik kupit tu kvetovanu podlozku na odtlacanie a zastavila som sa pre inspiraciu u cinana. Nechapala som - mal 10 druhov vypichovaciek, tozne formy na muffiny a pecenie. Este aj silikonovy valcek.
Ty robis nadherne realisticke torty, zvladnes to lavou zadnou.

lamps
28. mar 2012
pristela
28. mar 2012

@dm1 Dani, pch , urobime cez leto stretko u mna a je to vyriesené, len aby ste tie torticky nezabudli 😀 😀 😀 😀 😀 ugrilujeme krídelka, zarobíme mochitko 😀 a je to 😝

miciatko
28. mar 2012

@pristela na mojito aj ja pridem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vecernicci
28. mar 2012

@pristela tak já taky dorazím 😀 udělám si výlet , děcka nechám tatínkovi a frrrrr... 😀 bych tam jela bůhví jak dlouho, škoda holky, že nebydlíte blíž ☹

ladydia
28. mar 2012

@lamps ta je peknucka, ale teta chcela nieco ako lienka, husenicka...ale nechala to mna co vyberiem, nemusi to byt ani jedna, ale chcela by som nieco na com by som sa pohrala 🙂

miciatko
28. mar 2012

@vecernicci jee teba bych chcela spoznat

miciatko
28. mar 2012

tak baby kto sa hlasi ku @pristela na mojito ?????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
28. mar 2012

@miciatko ja 😵 😵 nemám to ďaleko 😉

PS: @pristela nezabudni........zajtra ťa čakám 😉

dada2007
28. mar 2012

@miciatko naši predávajú domáce....s krásnymi žltými žltkami.....najskôr mali stáááále cenu 1e za 10ks......asi pred pár dnami to zdvihli na 1,20 za 10ks.....ale napr. ich sused predáva za 1,50e........................