• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
Dani, no mam take vykrajovacie sablony asi 4 druhy a tie kvetinky, to mam tiez taku sablonku a dierky som vykrajovala, co je spicka na zdobenie :grinning:
18. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki super len tak ďalej ;)

Baby kuknite čo som našla ... na jednej českej stanici včera začal program dortománie ... kuknite :slight_smile:

http://www.publictv.cz/cz/menu/3/videoarchiv/clanek-30084-dortomanie/1496/
18. apr 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba nejde mi to akosi dostat sa k tomu videu :frowning2:
18. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm no daj play a čakaj kým sa začne dosť dlho ide tá upútavka :slight_smile:
18. apr 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba, dakujem :slight_smile:
a video nema chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba chybal mi program uz som stiahla a ide mi to! diky za odkaz super tesim sa na dalsie casti
18. apr 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko ! Konečne mám náročný víkend za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Marti: dobráááá audina ... pekná farba :slight_smile: :slight_smile:
Nika : chutná tortička ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len písmenka sa mi horšie čítali :frowning2:

Cessy: supéér .. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takú nejakú som myslela, že aj budem robiť, ale hovoríš, že babračka ? čo ti trvalo najdlhšie, alebo čo je najťažšie ? nech sa pripravím dopredu ! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

Ali: no chcela by som vidieť ten postup práce, ked budeš robiť 6 torty :fearful: :fearful: :fearful: , ja mám na 9.5. tri a som v strese už teraz, kamošky chcú na 1.sv. prijímanie + narodky Skús opísať od kedy začínaš, ako pokračuješ, aspoň v skratke ... Díky moc ...

Heni: čo robíš ? čítaš nás ? či sa učíš na skúšky ?

Lenka: dlho s tu nebola !!! čo korzet ? máš nejaký návod ?

Sofi : Už si na Slovensku ? Alebo ešte v zahraničí ?

Vinka: nič nepečieš ? venuješ sa rodine ?

na koho som zabudla ?
19. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
ani :grinning: :grinning:
baby, ked chcem, aby mi prisla objednavka z www.peceniehrou co najskor, mam dat platba dobierkou??????? ked dam asi prevodom, tak budu cakat, kym sa pripisu peniaze, nie????
19. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika: vieš akí sú oni rýchly ????? do 2 dní máš tovar na dobierku !!!
19. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak uz som objednavku poslala, dala som teda na dobierku.. Potrebujem to do stredy doma :sweat_smile: :sweat_smile: .... A mam potvrdenu objednavku na tu vcielku maju....boooze...neviem ako na nu :frowning2:
19. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika co si objednavala? ja mam ten obchod tu a minule som tam isla len kuknut a nechala som tam 20 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes: . hrozne mat tak blizko pokusenie :grinning: . a neboj vcielku zvladnes si sikula
19. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, no objednala som set margaretky, lesky - cerveny, zeleny, strieborny, zlaty, perletovy :grinning: :grinning: ...floristicky drat, tycinky a piestiky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . No ja som tak bola v N.Meste a tam som nechala 30€...ma to tam strasne predrazene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika inak v chocholnej - velcice je tiez obchod a maju niektore veci ovela lacnejsie ako v peceni hrou a da sa aj objednat cez net. maju toho sice menej ale nieco fakt o dost lacnejsie. Ako vidim tak uz ides robit aj kvetinky na dratikoch sa nezdas. som zvedava na vytvory
19. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palce Nika ! juj ako ti závidím vianoce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. apr 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, dakujem...zacinam panikarit, piatok sa blizi a ja nemam sajnuuuu :sweat_smile: ...a dufam, ze vianoce do stredy budu :grinning: :grinning: :grinning: . No idem sa venovat herecke mojej, ideme asi von :slight_smile:
19. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anibas no piekla som tento víkend len nemôžem tu hodiť fotku mi nejde program v pc.Ale ked mi pošle fotku kámoška ona si ju odfotila tak ju tu šupnem. :slight_smile: A tento víkend mám ciciny pre dalšiu kamarátku pre jej otca. :wink:
19. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika na dobierku to máš doma coby-dub.Neviem či do dvoch dní mi neprišlo. :confused:
19. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu už bola odovzdaná v škatuli.To preto fotka zo škatule. :grinning: To bola moja prvá Kitty a vôbec prvé malovanie :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len som mala zlý štatac.Budem si musieť iný zaobstarať. :unamused:
19. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka - perfektná - rozpúšťala si gelovku v alkohole ?
19. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No skúšala som si namočiť štetec do alkoholu ale som ho obtrela len tak zvlhnúť a do gelovky ale sa mi rozpíjala farba.A ked som neriedila tak to bolo lepšie.Len som nemala dobrý štetec.Musím kuknúť nový. :wink:
19. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si myslela ... rozriedená je strašne riedka ...
19. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, anibas, moja predstava....len farba fialkovo ruzova a vrch bez toho macika....
19. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anibas, je tazka? tie margaretky a motiliky by som mohla aj tuto kuk v blave, ci niekde nemaju...
19. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, je jednoducha..:slight_smile: Motylky vyrobis i z obyc vykrajovatka a kyticky stejne tak..:wink: A nemusis kupovat zadne pomucky..:wink:
19. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka dakujem, si mila:slight_smile: ale tu tortu mi asi bude piect anibas:slight_smile:teda dufam...ja som lava...upiect by som zvladla, ale potiahnut isto nie. ja sa naozaj sklanam pred vasimi pracami:slight_smile:
19. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo ahaa...:slight_smile: Ja jsem to nepochopila..:slight_smile:
19. apr 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi...pisali sme si do ip, ale tam som nevedela poslat fotku... :slight_smile:
19. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, potrebujem poradiť, Ako urobím z červenej hmoty takú aby sa leskla ako saténová stuha. Čo si mám kúpiť nejakú perleť či perleťovú červenú farbu, vôbec neviem.
19. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sse, presne ako pises....treba lesk na to :wink:
19. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok