• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela prosím ťa aký máš recept na marlenku, nechali na mňa 2 poschodové torty, aj plnky všetko tak rozmýšlam nad marlenkou tá je taká neutrálna :slight_smile:
29. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no ved aj ja pozerám že super je to a použijem to....ani neviem aké poklady mám:slight_smile:
29. mar 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, keď robíte poťah s marshmalow cukríkov, môžem si ju dnes zarobiť a zajtra ňou potiahnúť tortu? Alebo ju treba hneď použiť? Ďakujem..Idem to prvý krát urobiť, tak neviem... :wink:
29. mar 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Sú krásne.. :wink:
29. mar 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 ja si MMFrobim kratko predtym ako idem potahovat, lebo sa mi s nou lepsie robi ,ked je uplne cerstva, je taka elastickejsia. Ale nech sa vyjadria skusenejsie napr. profi pristela robi s MMF, ta ti urcite najlepsie poradi
:wink: :slight_smile: ja som robila len par torticiek :slight_smile:
29. mar 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 Ďakujem...Ja mám síce smartflex, ale chcela som vyskúšať túto lacnejšiu variantu..Uvidím..Hádam nič tým nepokazím...?
29. mar 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby moje......mala som úžasné popoludnie strávené s @pristela ........učila ma kvetinkýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pristel dííííííííííííík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2012 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@marci2305 mne sa zatial vzdy podarila :wink: dufam, ze to nezarieknem :unamused: . Mam za sebou sice len 10 torticiek, ale pre kazdu torticku som si najprv zarabala na postavicky a ozdobky, a potom novu hmotu na potahovanie. Takze celkovo presne 20 krat a vyslo to vzdy. Tak drzim palce nech sa podari :wink: :slight_smile:
29. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 http://www.tortyodmamy.sk/zakusky/marlenka-bez-valkania

@marci2305 ja poťahujem tiez najradsej s čerstvou mmf , ako kedy, ale naj sa robi s cerstvou

@mamina1978 že profi pristela ! po zadku dostaneš! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@dada2007 akurat som to tu open , že idem napisat ake som mala super poobedie :grinning: :grinning: si ma predbehla :grinning: nuž mala by som ist aspon korpusy upiect alebo parizsku zarobiť ? :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Baby , ktorá mi upecie takuto torticku ? háá, keby ste sa tak do 30€ zmestili bolo by to super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374551429241588&set=a.374551282574936.103824.159812430715490&type=1&theater
29. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ej veru.........super bolo..........a že tri nové kytky viem........odpadnééééééééééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2012 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dobre, ked niekedy budes mat cestu do nemecka zastav sa :wink: ...ukazes mi tiez par kvetiniek ako dada2007 a potom ma mozes aj osobne vyhresit :wink: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak ta tu vsetcky pokladame za proficku a veeeelmi sikovnu:slight_smile:
29. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina viem že len kusok... lenže ja už to mam pod celou tortou :grinning: asi to pre tento krát odstrihnem ... nebudem riskovat prenasanie torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: nabuduce musim urobit hrubsie korpusy.... aspon som sa poučila čo má byť inak :wink: uložím malú a idem poťahovať, baby držte palce... a ked náhodou zababrem MMF od džemu a nutely, čím to mám utriet ??? vodou? nerozpustí sa to?? či musím dávat obrovský pozor? :confused:
MMF z chladničky iba trochu nahrejem, podsypem solamylom a možem valkat? cukor už netreba?
29. mar 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 akože ona je iná macherkaááááá :sunglasses:
29. mar 2012 o 19:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby uz mam tretiu kavu davno vypitu :cry: uz musim ist tak budem aspon rozmyslat ri praci, ktory kvietok vyskusam ako prvy.....tusim ste ma navnadili na tie krasne konvaliky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekny vecer vam vsetkym :slight_smile: :wink:
29. mar 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ved to, uz je na case aby si to priznala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007
@mamina1978 jeemine mne to teda doplo riadne neskoro akože o mne točíte :rolling_eyes: už asi starnem :rolling_eyes: , nééé niesom , Dadka to píše len preto ze chce pouzit tie kvety co som robila ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pcha ale ja byt nou tak to nerobim a urobim nove vačšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela lenže JA ich neviem také pekné ako TY! :grinning:
29. mar 2012 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ahoj :slight_smile: prosím ťa, ked idem poťahovať bielym mmf a náhodou to zababrem od krému dá sa to nejak umyt alebo vyčistit ???? :confused: dakujem....
29. mar 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Dani, jasne, ze nevadi, je krasna :wink:
29. mar 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Ďakujem. Asi to teda nechám na zajtra :wink: A tvoj recept, ktorý máš naj? Robila som podľa teba ten čokoládový...a veľmi sa mi páčil aj sa s ním dobre pracovalo. :wink:
29. mar 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo sa snaž nezababrať a na 1x potiahnuť - ak pokazíš už len do koša ten poťah :wink: :wink:
29. mar 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo nie neda sa , ak mas hnedy krem tak nie, jedine zrezat to hnede z toho :frowning2:

@marci2305 no ja uz nejak nerobím podla receptu :zipper_mouth: , dávam len cukriky , čoko + vodu + arómu, ale len tak podla oka , nevážim :zipper_mouth: a sem tam tam supnem aj maslo ked nie maslo tak si len pri mieseni potieram ruky cerou, ale ten recept co som sem davala je suprovy !!! :wink:
29. mar 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo možno práš. cukrom zatrieš - väčšinou sa to maskuje kvetinkami
29. mar 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nám zajtra nejde EE - tak dnes nočná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: - musím krémovať ešte 2 torty a na aute nemám kolesá bo mi treba farbiť na čierno PDT :zipper_mouth: :zipper_mouth: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: fúúúj autá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. mar 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas nesranduj !!!! mne to tu nejak preblikuje , ak nebude elektrika ma porazi mam mat do zajtra do 11 hodky torticku :zipper_mouth: a akosik este nemam nic akurat tak dovarenu coko so smotanou :rolling_eyes: nejako sa mi divno šmikol čas :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah bílé tečky? To se mi nikdy nestalo.. tak apřemýšlím čím to mohlo být a prosívala jsi teda.. a použvíáš teplou vodu?
29. mar 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h to oni, vraj nestihaju s oslavou tak to posunuli o tyzden, ja si už len odfukujem :slight_smile: lebo na zajtra mam este jednu :wink:
29. mar 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas pevné nervy veľa sily !! VIVAT KÁVA!!!
29. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah a jaký jsi měla sušený mlíko? mně tohle udělalo laktino, od té doby, co používám bohemilk, tak mi to neudělalo :wink:
29. mar 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok