• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@alenv voda teplá áno
@vecernicci mlieko sabi odtučnelé ,robila som z pol sáčka, skusim ešte raz z druhej polky,ked to spraví zase, tak to asi vzdávam,tu som iné mlieko nevidela, ale škoda, lebo sa s tým dobre robilo
30. mar 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah já dávám jen polotučné mléko, ale když děláš z odtučněného, tak přidej trošku víc oleje, pracuje se s ním super, musíš dýl propracovávat, já to dám do robota a nechám to tam "kvedlat" deset minut a je kráááásně propracovaný, ale jde to i v domácí pekárně :wink:
30. mar 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci pridala som jednu lyžičku oleja už som sa ťa kedysi na to pýtala, a robila som ručne ja mám len starý mixér a tam sa to neodvážim dať, no skusim ešte raz a pridám tiež viac farby a uvidím...
30. mar 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
budem potrebovať na maj tortičky .Ste tu niektora z Ba a odkial??
Možte aj IP.
Vdaka :wink:
30. mar 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah já dávám na tu dávku co ty 3 lžíce oleje.. dala jsi málo oleje.. a to se mi ani trošilinku leleskne a používám laktino
30. mar 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah a dělám z toho modrého.. to je tuším polotučné.. prostě né to zelené
30. mar 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah ono to chce fakt dobře propracovat, ono se ty tečky tím jako rozpustí, ale je to ručně makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to já už nejsem zvyklá :grinning: já mám na to prístroj, sice devět let starý, ale šlape jek hodinky :wink:
30. mar 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci dnes jdu zkusit ještě znova ty vajíčka, tak jsem zvědavá. Ještě prosím o radu, jak silné má být to těsto, na kolik mm vyvaluješ???
30. mar 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 to bude super, neboj. a keby si posunula vrchné poschodie trošku do boku a tam kde ti vznikne plocha dala kytičku naaranžovanú? :wink:
30. mar 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pridavam fotecky za posledne 2 tyzdne a makam dalej ...
30. mar 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@daducha nadherne vsetky, dokonale...ako to stihas tolko vela a vsetky take krasne.
30. mar 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha to jsou krásné dortíky, taky nechápu kdy to stihneš.
30. mar 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha wau :fearful: , nadhera. Ty pečieš pre celé Košice?

STIHA piect, nesedi za PC :grinning:
30. mar 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina já dělám tak plus minus 3 mm, jak mi to kdy vyjde, když jsou některá už upečená silnější, tak je poměřím k sobě a skládám podle velikosti, jen si pak nezapomeň na struhadle zarovnat plochy spojů :wink:
@daducha super dílka, ty jsi machr :slight_smile:
@abriela na tom sezení za pc něco bude :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ja som praci a snazim a snazim sa aspon nieco spravit aj mimo toho co nemusim, ale od kedy poznam MK - je to tazke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth:
30. mar 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas som myslela že bude asi s tým problém.. ja som si narobila gombíky 4 dni popredu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dnes poobede to dokončím... a ten med- dobrý nápad :wink: a ked mám hotové ružičky - biele z marcipánu, možem si vo vode rozpustit farbu - uz ma mlen zelenu a trochu ich pretriet?? nic sa nestane? :confused:
kedze som chcela celu tortu cervenu - tak mam nachystane k tomu biele ozdoby a torta je nakoniec biela :stuck_out_tongue_closed_eyes: krása ... :angry:
30. mar 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krásne tortičky, pridávam moje, zatiaľ tri, pri "poschodovke" som sa inšpirovala u @jakelina, hotel je pre tuším riaditeľku konkrétneho hotela a tá s anjelikom :frowning2: to bola najťažšia torta v mojom živote, pokropená slzami :frowning2:
30. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
ahojte, prepacte, ze Vas otravujem
chcela by som Vas poprosit o radu, idem robit syncekovi tortu k 2.narodeninam, (este som take nic nerobila), co bude pre mna lepsie, robit potah z marcipanu alebo z marshmallows? ako pripravim marshallows, neaky vyskusany recept
dakujem Vam pekne Zuzana
30. mar 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 to srdce je nádherné a ostatní taky. Ten vyřezaný čtverec z velkého čtverce a postavený nahoru vypadá super. Je to při jednom pečení a vypadá to moc hezky.
30. mar 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana12345 recept máš na první straně. :wink:
30. mar 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 srdce je nadherne. Ta cervena- wau. Ta torta pre troch - je perfektny napad.
30. mar 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha Fakt krásne, úplne jednoduche, dokonalé vypracované.. :wink:
30. mar 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 suepr su vsetky a to srdiecko je uplne nadherne!!! a preco najtazsia?
30. mar 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv no to som teda dala fakt málo oleja, to mlieko je v modrom je napísané odtučnené a stálo 3.10 :unamused:
@vecernicci tak budem viac miesiť :sweat_smile:
@daducha nádherné tortičky mám rada také jemné
@mariann2 to srdiečko-super
30. mar 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jeeemine tie su naaadhernee!!! a uplne vsetky ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si neskutočná :grinning:
@mariann2 oo tiez parada, a to vydreté srdiecko je najkrajsie ! :dizzy_face:
30. mar 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 Prekrasne všetky :slight_smile:
30. mar 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no aj to by bolo pekné...ja by som to aj takto urobila ale tak ked som obmedzená zasa aby nebola v šoku ked by som jej vysolila cenu :grinning: :grinning: .....ale vrchné poschodie by som chela po povrchu ozdobiť malými guličkami a na to spodne tú vzorku z bieleho okolo spodneho okraja....nevyzeralo by to zle aj keby som to urobila tak ako píšeš že to vrchné poschodie posunula nie?mohlo b to byť takto ozdobené?
30. mar 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha Krasne,krasne ,krasne :D
30. mar 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha WaW nádhera !!!
30. mar 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok