• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte...robila som mramorový korpus a keď so ho rozkrájala tak sa mi oddeľovala tá biela piškóta od kakaovej,robilo to aj vám,zle sa to prenášalo na kém.recept som našla na TOM...
vinka tá Kitty je suprová....
19. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,uz dlho som tu nebola, nemam kedy :frowning2:
inak neviete mi poradit kde by som kupila ciernu hmotu?alebo mam vyrobit?robim marcipan zo suseneho mlieka.
19. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika a vieš mi aj hodiť nejaký link, že aký lesk je na to najlepší?
19. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ilumka - skús na cukrárskepotreby.eu napísať otázku na Regalice čiernu - niekedy ju majú na sklade a nie je v ponuke
19. apr 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj ja sa chcem opýtať na tie lesky či to je dáky univerzálny na každú farbu alebo to sú lesky podla farby? :confused:
19. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anibas pozrela som nie je tam tak budem musiet urobit dufam ze sa mi podari
a este na vikend mam urobit tuto tortu, neviem odkial mam vziat tie palicky?to su drotiky abo co?
19. apr 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz som poriadne pozrela vyzera to ze je to paradka ci sa mylim
19. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sú asi obalené drotiky s páskou, majú väčšinou zelené, niekde aj biele, ale aj metalické ale musíš hľadať e-shope - ak máš niekoho v kvetinárstve, opýtaj sa možno ti predajú len tak ...
19. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llumka, ze silnejsiho marcipanu si udelaj tvary a ty napichni na dratky...:wink:
19. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petaba krásna torta. :wink: Ako si lepila oblátku?
19. apr 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ve ctvrtek budu, holky, pect cokoladovy dort se slehackou pro kolegynku.. Nakonec jsem se rozodla pro potah z modelovaci cokolady a na to pujdou ruze.. :slight_smile: Sice jsem chtela nejake kyticky, lae ona ma cokoladu snad radeji nez ty kytky, tak ji udelam radost.. jsem domluvena s jeji dcerou, ze ji dort prinesu, kdyz bude ona na nocni v praci (dela vychovatelku) a az prijde z nocni, bude ji cekat prekvapeni..:slight_smile:

No a mam objednavku na Kitty (konec cervna) a v ten den se vdava i maminka oslavenkyne (bude hromadna oslava - svatba, 30. narozeniny nevesty a 4. narozeniny jejich dcerky) a zaroven je to moje kamaradka, tak bych prosila o tip na nejaky vtipny dortik...:slight_smile:

Napadlo me auto..
19. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvia, aj mne sa to stalo pri poslednej torte, myslim, ze kvoli tomu, ze som dala do hnedej casti velmi vela kakaa
19. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...

....myslim sa tu niekto pytal ze ci som vystuzovala tu trojposchodovu tortu....haj vystuzovala ale len slamkami :wink: a vydrzal aj jazdu po poli :grinning: a zatacky krute lebo sme isli neskoro :sweat_smile: :grinning:
19. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak se kraji takovy dort se slamkami? :confused: :sweat_smile:
19. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa vyberu :slight_smile:. dik hejdi, to som sa ja pytala. ja som dnes odovzdala voju prvu tortu na objednavku. zdeni, mna tiez caka tento tyzden len poliata cokoladou, uz som davno taku nerobila... :slight_smile:ale tesim sa na nu, taka je najlepsia :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofi, to je tvuj dort? :astonished: Ja ten na nej cumim na MMB...:grinning:
19. apr 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mmch - je krasna...:dizzy_face:

No, ja ten dort nebudu polevat cokoladou, ael delat potah z modelovaci cokolady... Snad se mi to povede..:slight_smile:
19. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:DDDD, moj :slight_smile:, dakujem, jaaaaaj, tak vela dobrych nervov ti prajem :wink:
19. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dekuji...:slight_smile:
19. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ďakujem, modecor gélom som lepila :slight_smile:
19. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka :grinning: kraja sa uplne normalne lebo tie slamky su na vysku a je to vidno ak sa rozlozi.....nebol problem vobec aj ked sa to rozkrojilo bez toho aby bolo vidno kde su a nebolo ich vela len 6 po okrajoch a jedna u prostred :wink:
20. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi torta krasnucka......a farbila si cim?
20. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialova gelovka zmiesana s ruzovou gelovkou
20. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dlho som sa tu neukazala, mozem sa k vam pridat? :slight_smile:
20. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby, tak ja mam dnes vianoce, vcerajsia objednavka dorazila uz dnes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to je rychlost, co??? :confused: :dizzy_face: tesim tesiiiiiim :dizzy_face: ....
Zajtra idem piect korpus a plnit a potoooom....jooj, ta vcela mi spavat neda, este furt neviem, ako to idem robit :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: .
Sofi, ta torta je krasna, jemnucka :dizzy_face:
Baby, kedy prenasate tortu na pozadovany podnos? Ked ju mate naplnenu, obtiahnutu? alebo uz komplet ozdobenu? ja sa bojim toho prenasania, aj teraz pri tej poslednej sa mi to pri prenasani zo spodu pokafralo, esteze som to zakamuflazovala tou krajkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ja uz hotovu tortu neprenasam, plnim, potahujem uz na podnose na ktorom ju odovzdam... :slight_smile:
20. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika aj ja ked je naplnená.A tortu obťahujem už na tom danom podnose. :wink:
20. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata co mi poradite ohladom torty chcem piect tu s mickami asi dm ju robila ale sa bojim bo to bude prvy raz ci sa pustat do toho neviem ako bude to vyzerat ale ale pozerala somt u stranku pecieme s herou a porade mi ake farby mam kupit na farbenie marcipanu a co je este dobre si objednat na pomoctku pri robeni tort dakujem
20. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite by sa ti zišla kostica čo má guličku na konci aky si mohla urobiť diery :wink: Ale po jednej to je dosť drahé.tak radšej celú sadu.A ku myškam už asi nič také nepotrebuješ. :wink:
20. apr 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok