• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@peroli Děkuji, byla to práce na 4 dny... ...tohle není můj šálek kávy, dlouho nechci 4 kola vidět :grinning:
31. mar 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela Dííííky :wink:
31. mar 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ten je bezkonkurencny :slight_smile: taky vymakanyyyyy:slight_smile:
31. mar 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela take teda to je nadherne auticko
@mmaammiinnaa paradne si si makla ja teda tiez taketo autove nemam rada robit

pridavam moju este slanu na dnesnu oslavu pre moju dcerku :dizzy_face:
31. mar 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@mmaammiinnaa WAAAAAAAW krásny je !!!!
@pristela autenický parádny :slight_smile: WAW
31. mar 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si včera pripravila kapore :slight_smile: a Pištu :slight_smile:
31. mar 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
ajojte , pridavam svoju vcerajsiu lienockovu pre dvojicky :wink:
a idem sa vrhnut na tu poziarnicku :sweat_smile: sama som zvedava ako to cele dopadne :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
31. mar 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
Tak ja som vcera odovzdala Cukrovar zakanicke moja prva zakazka :grinning:
31. mar 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
holky tak jsem přemýšlela jestli to sem mám vubec dát:grinning: no ale co.. třeba budete mít taky někdy takovou pitomou zakázku jako já :confounded: každopádně má hlavu jak kedlubna :grinning: :grinning: :grinning: já se je asi nenaučím
31. mar 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@alenv co naděláš... zákazník si jednou poručí a my se musíme snažit :slight_smile: sice je to hodně ostrý téma, ale myslím, že jsi se s tím poprala se ctí! nejdřiv jsem jen vyvalila oči, ale teď mě ten dort docela i baví :grinning: a s tou hlavou neboj, mně ten výraz v jejím obličeji přijde, jako by si myslela: "Ty jo, tak tomuhle mě upekli???" :grinning: :grinning: :grinning: ode mě máš velkou pochvalu!
31. mar 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje ďalšie marcipánové výtvory v rámci rodiny
31. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Trnavčanky koľko si účtujete za tortu. Ja som si na ten cukrovar vyrátala s províziou za 45euro a dosť mi cesta ostalo tak som im spravila s toho ešte aj 30ks rumových guliek ale košíky a tak som si prirátala k sume ....podľa použitých surovín moja provízia bola 10euro. Na prvú zákazku som nevedela koľko si pítať a nevážila som tortu ale teoreticky mohla mať cez 4-5kg
31. mar 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv parádna :slight_smile: :slight_smile: a prosím sfoť mi aj toho človeka keď sa na ňu prvýkrát pozrie :grinning: že ako sa zatvári ešte aj bičík má to prezrádza veľa o majiteľovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte jedna fotečka
31. mar 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@mailli
@janula.h holky díky moc :wink: no a to jsem tam měla ještě napsat všechno nejlepší čubko, ale to jsem mu rozmluvila :grinning: :grinning: :grinning: a vyloženě chtěl, aby byla roztažena a měla pořádnou beranici prosím jeho slova :grinning: :grinning: :grinning: prostě chlap kupuje bráchovi dort k narozeninám.. :grinning: každopádně jdu si udělat hmotu a nastudovávat jak na správný obličej
31. mar 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@alenv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by som povedala,že dajaký dvadsiatnik alebo puboš :grinning:
31. mar 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h je mu 34 a má totálně zastydlou pubertu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
holkyy, ze aky tringelt som dostalaaaa, umrem :grinning: :grinning: :grinning: mam z neho vacsiu radost nez z celej torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ako vianoceeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: ako nie že by som bola divná :sweat_smile: ale mne skoro nikto nedava tringelty :confounded: t :confounded: ak som v nemom úžase :sweat_smile: vysmiata :sweat_smile:

@alenv ja som sa na tej torticke zasmiala , teda hlavne na baranici a bičíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si sa nemusela ani s hlavou a postelou trapit, aj tak bude kazdy cumet len na baranicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam len, že majú rodinnu oslavu s mamou, tatom a starymi rodičmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
čaute kočky - krásne tortičky ste pridali - chvílim všetky do jednej :sweat_smile:

Ja som mala tento týždeň len jednu tortičku - zato sa z nej vytešujem - jednak sa mi podarila lodička a jednak sa mi konečne podarilo zafarbiť ružu tak, aby bola krvavo-červená :sweat_smile:

No a prvýkrát som vyskúšala Satin Ice - holky, nikdy viac. To je tak otrasná poťahovka, nech si ju američania nechajú :angry:
Jednak je na dotyk taká divná a potom pri poťahovaní mi kraje popraskali, ale tak, že na jednom mieste sa mi spravila dierka, našťastie,ž e torta mala byť presne takáto, tak som tie praskliny vedela pekne zamaskovať. Navyše nejao extra nechytá farbu - mala byť tmavšia hnedá - dala som toľko kakaa plus hnedej gélovky, že by WI bolo dávno tmavohnedé a toto? Ledva svetlo hnedé :confounded:
Nejako ten kýblik miniem, ale asi budem miešať s WI.
Zato gumpasta Satin Ice je fantastická - konečne som našla hmotu akú som dlho hľadala.
31. mar 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@pristela no ted se podrž jo mají :grinning: :grinning: :grinning: včéra mi přijel říct, že teda radši to čubko tam psát nebudem, když tam budou mít i mamku :grinning: :grinning: a já tak mám jí udělat i oblečenou a on néé pořádký kozy a beranici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no já šla do mdlob :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte no tos te pridali zaujimave tortulky
@alenv teda to bola zakazka :grinning: , ale zvladla si ju super
@yamahafazer super slana, uz taka velkonocna :slight_smile:

Ja som na dnes robila iphone.
31. mar 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@pristela perfektá je tá čokoládová torta - to je poliata ? WAW, tak toto ja tak skoro nedokážem ... ja som na tieto polievané ľavá :confounded:
31. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky budou mít v akci mascarpone je to 250 g http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-C54D24B1-4983B391/lidl_cz/hs.xsl/index_24202.htm
ale já fakt nevím kolik stojí normálně
31. mar 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Tvoja torticka je kraaaasna :dizzy_face: taka vesela :slight_smile: :wink:
31. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nadherne torty dufam že som všetky laikla tu je moja snaha :wink:
31. mar 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@marci2305 určite lepšie :wink:
31. mar 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaammiinnaa podaril sa ti perfektne
31. mar 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tá je milá, krásna :slight_smile:
31. mar 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babky, prosím vás o radu, v akom pomere dávate maslo s cukrom pod poťah? Teda na koľko masla koľko cukru? ďakujem moc :slight_smile: náááádherné tortičky ste zase porobili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat Zlati uz som pisala, robila som ju na sposob Danky , cokoladu vyliat na pas papieru, pak nacapis na tortu, nechas zatuhnut potom nalejes hore coko, das zatuhnut a nakoniec len strhnes dole papier z bokov a ak chces zrezes co precnieva -je to rychle, čiste a nakoniec to vypada fakt hladulinko :wink:
31. mar 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok