• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@yamahafazer evicke vsetko najlepsie :dizzy_face:
31. mar 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vám baby za všetky lajky,tak potešili :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
prosim vas o radu, chcem si kupit vacsie mnozstvo pasta dama top a tusim ste tu minule spominali, ze nie je dobra? da sa s nou potahovat aj modelovat? dakujem :slight_smile:
31. mar 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúšobné papučky, no celkom sa podarili, tak asi skončia na torte :wink: :slight_smile:
31. mar 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@79zuzana krásna @timonko krásne papučky
@mmaammiinnaa waw! mne sa páči. to je podľa mňa umenie vymodelovať postavičku, ktorá vyzerá ako skutočný človek. Ja síce nemusím také postavičky na torte, mam radšej také ,,kreslené" ale veľmi to obdivujem. Klobúk dole:slight_smile: :astonished:
@janulkamartinko nádherné
@ladydia náš zákazník - náš pán:slight_smile:
@lamps krásnučká
31. mar 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@timonko Boticky jsou krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja se dnes pokusila o kabelku, ehm njn, se ucit, se ucit... musim jeste :sweat_smile: ... Vsak to je jen k snidani :wink: ...
31. mar 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@alicc ale jasné, že je dobrá aj na poťah, aj na modelovanie, písali sme tu minule, že je tá v novom obale iná, mäkšia, ale je dobrá, ja ju používam na všetko
pridávam ďalšie moje tohtotýždňové :slight_smile:
31. mar 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@macicka84 musíme sa nejako učiť...a taký mini cake poteší deti :grinning:
31. mar 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko Vsak toto... tento potesi manzela :grinning: Jemu je jedno jak vypada - hlavne, ze dorticek :grinning:
31. mar 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macicka84 ty brdo to jě nějaká pidi ne.. ty se dělají špatně
31. mar 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dělaly jste některá dort pro hasiče? ted budu dělat tak hledám isnpiraci i od vás..
a prosím máte zkušenosti s fixami na dort? která dobře chytá na mléčný marcipán.. děkujuuu
31. mar 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko jsou krásné
31. mar 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tka jsem si koupila omegu a pozítří chci zadělat hmotu.. tak dám vědět sama jsem teda moooc zvědavá..
31. mar 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Dakujem, to sú moje prvé :slight_smile:
31. mar 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko fakt :confused: bomba
31. mar 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko však moje Sisa byla taky moje první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv tak to se budu těšit na zprávu. Já bych tu hmotu chtěla právě zkusit, když někdo chce vyloženě mléčný marcipán, tak já ho nerada dělám a nechutná mi, tak bych to měla jednodušší. :wink:
31. mar 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv hahaha :grinning: :grinning: :grinning: ... som sa zasmiala :grinning:
31. mar 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina fakt, já dělám zatím jenom z něj.. ale teda můžu se po něm utlouct.. ale chtěla bych to na modelování pokud by to šlo lépe potahovala bych klasika, ale to modelování je horší. Dám ti určitě vědět.. sma jsem zvědavá.. zkusím i jak se barví
31. mar 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moju dnesnu kamoske k 30tke
31. mar 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pristela super auto!!! ale pocuj teta ked nan pozeram sak hlavne ze moja zelena bola mimo ankety a nakoniec das modru podlozku :grinning:
31. mar 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv Jj pidi, vsak ja to delam fakt jen pro radost :wink: ...
31. mar 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko ta s jahůdkama je nádherná!!! :dizzy_face: můžu se zeptat co je to za písmenka?
31. mar 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak to už hej :slight_smile:
1. apr 2012 o 04:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 to ma ani nenapadlo,ze velkonocna,ale moja mala je maniak na ovecky tak preto som jej tam dala je ovecku oblubenu :slight_smile:
1. apr 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nahodou inspiraciu na obdlznikovu tortu co by sa hodila babicke na 80tku? nejake zaujimave zdobenie ale nie kvietky na drotikoch, zvladnem len ruze a nejake vykrajovane kvetinky :grinning: nemusi byt striktne kvetinkova, mozu byt aj zaujimave ornamenty a tak. Bude nas 18 ludi, takze musim ju urobit vacsiu a na poschodovu si netrufam :confused:
1. apr 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv na mléčňák ti nechytí pořádně nic, protože je mastný, leda nedávat skoro žádný olej :wink:
@dm1 modrou jsem jí radila já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. apr 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq tak udělej fialový růžičky, ty jsou takový decentní, ty jsem taky dělala na 80 mrkni na tyhle :slight_smile:
1. apr 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Tak moje tři za tenhle víkend, ten s kytičkama jsem dělala s osmi dětma za zády, ale zdařilo se myslím, já jsem docela spokojená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ta Kitty je dort kuba a dělala jsem navrch čokoládu podle @dm1 a fakt se ani nenadělá moc bordelu, ještě tak 10 čoko dortů a už mi to půjde :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@lamps veľmi pekná, jemná a decentná :slight_smile:
1. apr 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok