• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@adka_praha dakujeeem :slight_smile:
1. apr 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anda1980 ja vlhcim aj javorovym sirupom
1. apr 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak žienky a už som správna gazdináááá (podľa mamky) upiekla som dnes svoj prvú pasku (veľkonočný koláč) podľa zdedeného receptu po babičke :slight_smile:))
1. apr 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@lenkacka je viac receptov a ja robim ten so slahanymi vajciami nad parou, mam ho velmi rada, ja ho aj bezne davam do tort
1. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 ahoj, a nieje to potom moc sladke, este ho aj riedis vodou? lebo pre mna je javorovy straaasne sladky
1. apr 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mne sa v poslednej dobe vobec nechce tie podlozky robit som na to total leniva a dam radsej origos podlozku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja som si kupila papier v lidly ked bolo svetla zelena a z druhej strany je zlta a bola super dlhocizna rolka a ze 1,50 eur tusim stala. je to taky hrubsi papier super to je
1. apr 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anda1980 ano malilinko zriedim, ale nikedy nie. Ale nedavam zasa vela, trosku urobim take kruhy po piskote
1. apr 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ani mne sa nechce stale riesit podnosy z kartonu radsej dam origos a je pevnejsi.
1. apr 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela Ta jedna pani ma učila:slight_smile: @katy1979 krásne tortičky @janula.h šikovná. :slight_smile: krásny koláčik:slight_smile:
@miciatko krása @heni79 krásnučká
@miruska76 nádherná je
@stankapk nádhera
1. apr 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky nemáte niektorá uloženú tortičku fialovo bielu - ruže?
1. apr 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci krásnučké dielka @anibas krásne tortičky @mia114 krásna @reruna nádherná torta @gumkacka1 jemnučká nádherná @mariann2 - perfektné @macicka84 krásna kabelka
1. apr 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 dakujem
1. apr 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 saakris a ja ho nemaaam :frowning2: mam hlavu deravu a vzdy ked som v obchode zabudnem co chcem :grinning: mne balit kartony nerobi problem , mne sa malokedy pacia tie zlaté origos podlozky s tymi vlnovkovými okrajmi :zipper_mouth: ale k niektorym tortickam ssa zas super hodia

a baby som zabudla napisat , kto robite auta postavene na kolesach :grinning: minule som podvozkovy karton spevnovala dalsim pasom kartonu a nepacilo sa mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted som dosla na nápad :grinning: do podvozkoveho kartonu som nastrkala špajdle :grinning: a bolo to super pevne a nic nebolo vidiet- on ten karton ma dnu take vlnovky tak presne do nich som ich nastrkala :wink: kto robi "stojacie"auta isto ma chape co myslím , ono tie predne kolesa su dost daleko od zadnych a ked je auto tazke prehyba sa podlozka v strede, ale takto spevnene drži ako kovová :grinning:
1. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@anibas
@mariann2
dakujem za odpoved, tak hor sa na nakup :slight_smile:
1. apr 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela chápu, dobrý nápad :wink:
1. apr 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky já dělám perníky a už si nadávám, že jsem se na to nevykašlala. Malý dostal horečky, celý se mi osypal, tak zítra musím k doktorce a s tím třetím v pořadí na rovnátka. Ach jo, všechno se mi to v jeden den sešlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky... tak dnes som chcela vyskúšať ten isomalt, ale nemám kukuričný sirup, takže modelovanie sa nekonalo... tak som si aspoň ozdoby skúsila :wink: . Dá sa super zafarbiť :wink: . Po veľkej noci skúsim aj to modelovanie :wink:
1. apr 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@mizulienka ĎAKUJEEEM :slight_smile: aj moja bude na 80 :grinning:
1. apr 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - jeeeejda :frowning2: , drobcovi prajem skoré uzdravenie, hádam to rýchlučko prejde...
1. apr 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to bude tá 6 choroba že? rýchlo sa uzdravte
1. apr 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsetky torty neskutocne, @anibas perfektne vsetucky, @pristela super auto, ako skutocne
1. apr 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111
@janula.h no právě nevím co to je, tak jdeme raději k doktorce. Má i červené dlaně, takové vyrážky na ručičkách, tak s tím jsem se ještě nesetkala. :cry:
1. apr 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ono pokial som este nechodila do prace tak som aj mala cas ale teraz sa mi ozaj ze nechce a este ze krabice nahanat vecne v obchode ziadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jakelina ja tiez pernickujem. Ved ich odloz nabok ozdobis alebo upecies neskor oni neutecu :slight_smile:. Nech sa malemu co najskor polepsi :slight_smile:
1. apr 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - jasné, radšej zbehnite k lekárke, tá už bude vedieť. Hlavne, nech je mu čím skôr lepšie a klesne mu horúčka...
1. apr 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jasne že choďte ako dlho má teplotu? lebo pri 6 chorobe sú horúčky 3 dni a potom výsyp a koniec divné ale je to tak http://www.choredieta.sk/index.php/caste-problemy/siesta-choroba#akosa daj vedieť ako ste dopadli držím palce
1. apr 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h teplotu má druhý den :unamused:
1. apr 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h když on měl nejdřív tu vyrážku a až pak teplotu, tak to asi bude něco jiného, taky jsem seděla u pořítače a hledala co to může být. :confounded:
1. apr 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 krasna minnie
@reruna nadherne kvetiny

@katy1979 perfektne vsetky :wink:
1. apr 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina :frowning2: nech sa čoskoro polepší
1. apr 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok