• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
@vlada111 tak ta je ohromujuca. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Najprv som si myslela ze tie fotky su ako predloha domaceho milacika, podla ktorej si robila tvoju 3 D a hladala som torticku. Az ked som ziadnu inu totku torty nevidela,zistila som, ze to je vlastne uz tvoj vytvor :sweat_smile: Este sa aj tak superne leskne, svedci mu to fesakovi :sunglasses: :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Robiš si srandu,že je živy a ty nas len natahuješ :D
2. apr 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem vam kocky, stetoskop uz ma, sice taky smiesny ale aspon nejaky a aj menovku sa mi podarilo, dokonca aj napisat meno toho dr, som si myslela, ze tam budem musiet dat len vlnku, lebo na take malicke som este nepisala, ale zadarilo sa :sunglasses:
2. apr 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuju všem za podporu. Vyseděla jsem si dvě hodiny v čekárně, vyrážku má prý z písku??!!! :astonished: :astonished: :astonished: To jsem ještě neslyšela, tak máme promazávat a dávat na teplotu sirup. To bylo vše.
2. apr 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkacka mozes obidvoje farbit tymi gelovymi farbami, alebo aj obycajnymi praskovymi z drogerie. Ja sice take nemam, ale ked sa mi minu wilton, pojdem ich kupit. Postavicku Minnie by si mozno mohla aj z K2, ale mna napriklad odpadavali ruky/nohy z takych postaviciek, musela som ich vystuzit sparatkom. Nedrzali tvar (napr. zohnute ruky), preto som presla na SFF.
2. apr 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly hod foto, nech sa potesime, urcite je krasny
2. apr 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V noci jsem nemohla spát, tak jsem ozdobila ještě nějaké vajíčka. Děkuju moc za rady večernici. Jsou to takové nepodarky, ale mám z nich radost. První vajíčka, co jsem kdy dělala.
2. apr 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@jakelina no to mě podrž, z písku
vajíčka krásný, kéž by se mi povedly taky takový nepodarky :slight_smile:
2. apr 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci on to právě neměl na nožkách, doktorka sama byla trochu mimo. Neseděla na ty příznaky co má, žádná nemoc. Vzala mu krev a výtěr z krku a mám si ve čtvrtek zavolat.
2. apr 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uvidíš až budou výsledky, ale z písku se mi to nezdá, možná je to jen nějaká viroza a brzo to přejde :wink: a perníčky máš nádherný, to jsi neviděla moje první :grinning:
2. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aj ja by som túžila mať také ,,nepodarky" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. apr 2012 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina z piesku????? fíííííííííha :astonished:
2. apr 2012 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Prave som citala o tvojom choruckom chrobacikovi. :frowning2: Prajeme skore uzdravenie. moj treti synator sa mi vyhadzal minuly rok, ale teda hrooozne a nakoniec sme dosli na to, ze sme minuly rok nie vzdy dokladne prekryli pieskovisko a mame tu v okoli par maciciek :rolling_eyes: a pravdepodobne sa tam vyc..... a maly reagoval na to a vyhadzal sa ,ale tak velmi, ze si to potom az do krvi rozskriabal. :frowning2: Potom sme piesok cely vyhodili a tento rok kupime vsetok novy a musime ho stale dokladne prikryvat hlavne na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci od tebe to potěší, já jsem měla největší problém s tím, že každé to vajíčko bylo nějak jinak šišaté a nepasovaly mi na sebe. Ještě mě napadlo, ty je zdobíš z obou stran nebo jenom jednu. Já jsem ozdobila obě dvě a pak jsem si říkala, že jsem ty spodní půlky mohla nechat prázdné.
2. apr 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no vidíš, tak je to možné. My doma písek taky každý rok čistíme, ale my jsme byli ve středu na hřišti a tam je velké pískoviště a on si tam chvilku hrál.
2. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ženy moje zlate krasne, nestiham docitat od rana co ste pisala, docitam vas vecer :grinning: chcem vas ale poprosit nejake inspiracie na tortu Kôň , panie este nevie ci torta a na nej konik alebo 3D kon , mam pohladat a poslat a pak vyberie, prosim , prosim , musim bezat na to bajecne danove :angry: a tak sa mi nesce :frowning2:
2. apr 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina já právě pasovala na sebe podobně šišatý :grinning: a zdobím nejdřív jednu půlku a pak druhou a až teprve pak slepuju a zdobím obě, jen na jedné straně je to takový ošizený :wink:
2. apr 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ved prave , ze to nemal tvoj na nozkach, lebo este nie je teplucko na kratke nohavice. A to sa vyhadze len tam kde bol priamy kontakt koze z pieskom, pripadne, kde sa chytil pieskovymi rucickami. Napr ak sa dostane pod tricko spinavou rukou ,tak to moze mat potom aj napr na brusku. Moj maly to mal vsade lebo bolo leto a on v plavkach v piesku :cry:
2. apr 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aké nepodarky ??? kráááásne sú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A môj Filip má tiež teplotu zvýšenú a Katka nemá hlas a príšerne kašle - tak si aj ja posedím v čakárni u Dr. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
2. apr 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tebe treba inšpiráciu ??? stiahni foto z googlu a urobíš Pána Koňa !!!!
2. apr 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela inspiracie z internetu :wink: :wink: :wink:
2. apr 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienky, už nejaky cas sa snažím zohnat takuto strasovu stužku, alebo retiazku, no neuspešne :frowning2: , PROSIM vas ak mate niektorá možnost mi ju kupit a poslať, bola by som vám nesmierne vdacna...prikladam foto na ukažku-torticka NIE je moja :wink:
2. apr 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly inspiracie z internetu
2. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ladydia já myslím, že jsem ji u nás v galanterce viděla, ale zase to poštovný od nás k vám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba to seženou holky někde u vás a pošlou ti :wink:
2. apr 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia - majú ju v cukrársk.e-shope, nedávno som na ňu natrafila tu, určite bude aj v iných: http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/5-1-Dekoracie-stuhy-brosne/0/5/752-Strieborny-lem-2m-sirka-12cm
2. apr 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova
@mamina1978 dakujem planujem ten kufrik s cervenym krizom a tabletky po torte :slight_smile:
a tu je so svojim smiesnym stetoskopom a ta druha menovka s menom, nie je to nic extra, ale myslim, ze pomerne citatelne :grinning:
2. apr 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@vlada111 tak na teba nemaaaaam :sweat_smile: :confused: ten je uuuzasnyyyyyyyyyyyyyy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
to si z ktoreho terária ukradla? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
BEZKONKURENČNÝÝÝÝ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkacka ano do plnky davam cokoladu, cukor, vajcia, vanilku, kakao. Farbit farbami gelove, praskove ako budes mat, to chyti na K2 :wink:
2. apr 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok