• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@simasa To moj poslednych chrobacik je z pohodenych trenirok :wink: , a potom s velkym ocakavanim , ze sa tentokrat dievcatko zadari, ked to bola len nepriaznivo - priazniva zhoda okolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som po tretom synovi mala plne ruky bradavic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: ani zratat nedali, a lekar mi povedal, ze to preto mam tak vela, lebo mam oslabeny organizmus pocas tehotenstva a i po porode a niekde som tu infekciu chytila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Uz som bola zufala a nevedela som sa ich vobec zbavit :angry: . Na nic nereagovali...special. kremy,pupavova stava,vypalovanie...proste nic. A potom mi moja mam poslala e-mail a tam bolo , ze vyskusat PROPOLIS. A ja som si objednala ten silny konzentrovany prasok a nevedela , ze ten superny propolis neznici nielen moje bradavice , ale aj podpori plodnost zeny a mari ucinok antikoncepcie. A kuk mam chlapcov styroch. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@simasa jéééé......to som teda nepočula........ale......dobre vedieť :wink:
2. apr 2012 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ta krizovka je jedly papier :wink:

dievcatá vy co ste uz robili damske lodicky, je na to nejaky figel aby sa mi ta podrazka furt nezlomila ? Zacinam mat pocit ze z mmf to nemam sancu urobit :frowning2: jeden par som uz vyhodila, este robim jeden ale aj tam uz ma jedna podrazka trhlinu, sakra co robim zle ?
2. apr 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja keď som robila lodičku, tak som mala podrážku úplne celú podloženú kým sa neušušila cca 2 dni
2. apr 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo potahuje sa kazde poschodie zvlast, ak je vacsia torta, tak je treba aj poschodie vystuzit, do spodnej torty zapichni 4 slamky vo vyske torty a vrchnu tortu podloz kartonom obalenym potravinarskou foliou :slight_smile: drzim palce nech sa vydari :slight_smile:
2. apr 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 aj ja ju susim celu podlozenu, ale je pravda ze som neodolala a vyskusala ako bude vyzerat s opatkom :zipper_mouth: mozno som ju tym nalomila...myslis ze ju zachranim ak ju podlepim este jednou vrstvou ? trebars ciernou akoze to je guma ?
2. apr 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 krásna!!!! Prosím Ťa a z čoho si robila postavičku - myslím,že z akého materiálu?
2. apr 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkacka ja kupujem priamo v cukrarskom obchode, 1 kg K2 vyjde tak na 1,5-2 torty (potiahnutie) a figurky a kvietky - mam 1kg vedierko SFW a pouzila som ho uz na 4 torty a este stale ho je asi 1/3. Farby su nekonecne, vydrzia ti aj 2 roky. Skus sa opytat na tie praskove farby v drogerii, tie su vraj ovela lacnejsie ako wiltonky.
2. apr 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ten chameleon je krásný, z čeho jsi dělala ten ocas??Nechápu, jak jsi to tak krásně namalovala. Moc hezké. :wink:
2. apr 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mám vánoce, kuk co mi koupil manžel. :grinning: :grinning: Super kufřík.
Nevešlo mi tam sice všechno, ale je to přehledné a manžel mi udělal radost. On mi rád kupuje nějaké drobnosti a dělá malé překvapení. Často mi to schová pod polštář a až jdu spát, tak mám hledat, ale tohle by se tam nevešlo, tak mi to dal hned. :wink:
2. apr 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@jakelina Jej ja mam podobny , ale od Mamky :slight_smile: Pomocky sa mi tam tiez vsetky uz nezmestia. Myslim , ze s tym miestom maju viacere z nas problemy :wink: :grinning: Mame totiz veeeela tych cukrarenskych haraburdiek coooo? :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladydia no já teda dost šiju a štrasy občas používám, stuhu jsem nikde nepotkala, ale vím, že třeba dělají borty na přání tady http://www.koralky-glamour.cz/sortiment/strasova-borta-15/, ale je to docela drahá záležitost, ony ty štrasy všeobecně, já je ani nepoužívám, radši si to nažehluju, což na dort těžko :frowning2:......a nebo něco takovýho, ale to nevím, jak by hezky drželo http://www.flex-tex.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=333&Itemid=1&lang=cz a nebo teda řetěz a dát ho několikrát nad sebe a třeba nit provlíknout a nebo koupit nažehlovací a nažehlit na stuhu, velikej výběr mají tady http://www.orientalniobchod.cz/ ...teda pokud to není nějaká speciálně jedlá záležitost na tom dortu, v tom případě jsem mimo a jako bych nic neřekla :grinning:
2. apr 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to si len ruky mala mastiť propolisom - nie celé telo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jé, tak to je super nápad, vidíš, nedávno jsem přemýšlela, že bych si v těch pomůckách udělala pořádek, ale pořídit kufřík na nářadí mě nenapadlo - až budou příště v akci v Lidlu, tak ho musím mít:slight_smile: tam bývají často takové věcičky pro kutily
2. apr 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova tak nejak to mam v plane s tymi liekmi :slight_smile:
2. apr 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna Vierka ja mám z Lidla, ale bielo-modrý PRIESVITNý cca 6€ stál
2. apr 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna jo, je to super, sice to vypadá trochu divně, ale co, však ven s tím nechodím :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas Ved to sa malo dat len na jednu jedinu a ono to po dvoch tyzdnoch prechadzalo celym telom a nicilo vsetky rad radom. A ta co sa natrela odpadla ako posledna :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale, ked mas tu naplast dva tyzdne( kazdy den novu) :slight_smile:, tak to ma ucinok na cele telo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak ten chameleon je nádherně nemalovaný, jako živý, nádhera!
2. apr 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci @jakelina prosím prosím jakou děláte polevu na ty perníčky, já doteď dělala jen sníh s cukrem, případně škrob. Nebo je ještě nějaká lepší vychytávka.... večer se chystám na zdobení, myslím, že to tu někde už i bylo, ale nemůžu najít :frowning2:
2. apr 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 sánka dolu šéfe ako živý :slight_smile:
2. apr 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 dakujem krasne za vysvetlenie, baby mi už poradili :slight_smile:
2. apr 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nie nie, som z Ružomberka
2. apr 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 kuk aspon takto narychlo odfotene vyber si a napis mi do IP adresu zajtra poslem :slight_smile:
2. apr 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@lamps dakujem, už mi mia poslala link na inter. obchod kde ju maju a stoji tam cez 12 ecok 2 m co sa mi zda dost, a menej sa kupit neda, ale tak ten meter by som este rozdychala...ak by si nahodou do toho mesta sla tak mi ju možes kuknut
2. apr 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 ja robim tak ze odvazim bielko a ta vaha x 5,3 a tolko gramov dam pras.cukru preosiateho + 1 lyzicku citronovej stavy. Slaham na nizsie otacky 15 min.
2. apr 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ty jsou nádherné :wink:
2. apr 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 joj , nerobila som ho podla postupu, len podla seba a podla ozajstneho videa rozprávky :grinning: ale tu som malinko fotila ako sa rodil, mozno pomoze : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3380465268220&set=a.1698905830285.2092415.1167082231&type=3&theater
2. apr 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ďakujem...Veľmi mi to pomôže :wink:
2. apr 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přišel mi balík s PDT a zkoušela jsem z ní Kittynku, dělalo se mi dobře, ale Smarflex mi přijde takový pevnější. Trochu víc sesedala.
Fotka je pro Pristelku, tak je příííííííííííímo miluje. :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok